Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

trzydziestoparolatka..

trzydziestoparolatka..

Polecane posty

aut malych to mam pod dostatkiem:D tylko kolor i marke piszcie:D Syn nie jest chytry, podzieli sie autkami z kolekcji:P Jade teraz na basen, dzieci chca sie popluskac):) Mielgo popoludnia :))🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak w nietypowych godzinach pracuje.. od 12 :) Jeszcze jestem w domku, szykuje obiad dla rodzinki, potem prysznic, szykowanko i do pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Alez sie wczoraj zdenerwowalam... basen zamykali gdy my dojechalismy:O A synek plakal....:( w drodze powrotnej chyba chmura sie urwala , bo na autostradzie stalismy z 15 min. Wiecie jakie to straszne? Most...do okola morze i CZARNE!! chmury :(( Jutro pojedziemyna basen, bo dzis tez do 16:30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez w okolicach 17 lunęło, ale trwało chwilke i nie było az tak strasznie jak u Ciebie kwiatek.. widac pod spokojniejszym niebem mieszkam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie boje burzy i sobie jej nie zycze!!O! :) Chyba sie dzis wezme za malowanie pokoika dla syna... macie jakies propozycje na pokoj na poddaszu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aranzacje :) rysunki...i takie tam :) U corki mam niebo, wode, trawe, flaminga (sama malowalam:P ) i kwiatki z gipsu...U syna listonosza Pata malowalam, jego zostawie, reszte musze zmienic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaa :) pod wieczór niech sobie pada.. zapomniałam dopisac wczesniej, ze wczoraj tez pogrzmiało troszkę. ale jak jestem w domu, to mi nie przeszkadzają pioruny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) zasypiam...💤 bardzo gwałtowne burze nad ranem u nas przechodziły, niebo się kroiło.. :o Udanego weekendu 🖐️ Raczej po niedzieli pisać nie będę.. ;) Czy gdzieś jedziemy?? mało prawdopodobne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dbry dzień 🖐️ :) Urlop nareszczcie zagościł...:) Ale nie zaczął się szczęśliwie...niestety :( Nie pisałam, bo sprawy zawodowe przed urlopem mnie pochłonęły. Ale z tym wyszłam już na czysto. Natomiast zachorowała moja babcia staruszeczka - 90- latka. Trafiła do szpitala w tamtym tygodniu. Kiedy pojechałam do niej, była już nieprzytomna. Musiałam odwołać wyjazd do Zakopca...siłą wyższa. Gdyby coś się działo, wolałam być na miejscu. No i w sobotę rano dostałam telefon, że babcia zmarła nie odzyskawszy przytomności :(. Dobry, cichy i spokojny człowieczek. Taka skromna i prawdziwa siwiuteńka starowinka. Sędziwy wiek...cóż zrobić. Cieszy mnie tylko to, że nie cierpiała. NAtomiast teraz czekam na informację, kiedy będzie pogrzeb. Wszystko w toku załatwiania. Kiedy będzie po, zabieram chłopaków na Mazury, tam w ciszy trochę odpoczniemy, zrelaksujemy się....odetchniemy od spraw życia co dziennego. Potrzeba mi tego bardzo. Wczoraj Młody wrócił z obozu. Opalony na maxa, zadowolony, wymęczony ale i szczęśliwy. Z prośbą o zakup kłada ;)No bo tak się fajnie jeżdźiło ;) A ja pierwszy dzień urlopu zaczęłam od oprania gagatka....Kawę zrobiłam, zatem gdyby Ktoś miał ochotę, zapraszam. Rogaliki z marmoladą stawiam...częstować się proszę :) Udanego dnia życzę bez burzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapach deszczu przykro mi ze twoja babcia zmarła, współczuję. 90 lat ładny wiek. Wyjazd na mazury dobry pomysł, byle w zaciszne miejsce. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×