Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Omega 77

ile alimetow?

Polecane posty

To było do Ciebie, a tamto do Pani która mówi, że tamto dziecko powinno mieć tyle co przed rozwodem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bdx x
kazdy jest madry dopoki nie doswiadczy zycia za 300 zl alimentów.. nie sa to małe pieniadze ale tez nie sa tak duze by w luksusach zylo dziecko... wszystko kosztuje w dzisiejszych czasach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o zesz
a moze panie by poszukały sobie nowego meza a nie zdzierały kase z byłych najlepiej takiego ktory juz ma dziecko i płąci na nie alimenty-wtedy by zobaczyly jak to jest jak maz musi płacic alimenty a jego była wiecznie żada wiecej mimo ze naprawde tego nei potrzebuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o zesz
i ktos tam wyzej dorbze napisal gdyby dzieci kosztowały tyle ile te panie chca alimentow to by sie dzieci tak nie rodziły bo malo kogo było by na nie stac moja bratanica jest w caizy z drugim dziecko zyja z 1 wypłaty ok 1900zł i jakos daja rade, dziecko ma to co potrzebuje i oni nie płącza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o zesz
delicja82 buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o zesz
sorry za literowke ale jestem w pracy i musze szybko pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdziwiony_facet
Powiadacie co to jest 400zl na dziecko oki to moze wpisujacy sie tak uparcie powiedzcie ile powinna miec rodzina z 2 dzieci na miesiac jesli tak latwo wam pisac a moze mi ktoras/ys powie ile on ma na jedna osobe na miesiac??? 600zl na dziecko przy zarobkach 930 wiec doroslemu facetowi pozostaje 330 i oplaty zeby mial gdzie mieszkac och wy kobiety nie myslace.Powiedzmy ze mieszkaja razem i facet zarabia 930zl miesiecznie i zonie to wystarczy na miesiac na 3 osoby ale na jedna zamalo jest 400zl smieszne jestescie tylko tyle bym byl sedzia to bym wam dal minimalna stawke alimentow, byscie wiedzieli ze nie oplaca sie naciagac faceta na dziecko by na nim zarabiac :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdziwiony_facet
A faceci to glupcy ze daja sie naciagac na co nie powiem szkoda gadac zreszta da sie oszkubac to jego sprawa ja bym nie placil takiej kwoty wolalbym w pl;acic na fundusz alimentacyjny i by dostala tyle ile fundusz daje :):):):) koniec mojej polemiki na ten temat :):):) a wy dalej piszcie bo i tak nie znacie prawdy calej bo nie ma drugie osoby zainteresowanej tym tematem macie zabawe wikec zycze milej zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfhndfbn
a jaka to jest minimalna stawka alimentów??? bo kazde dziecko co innego potrzebuje... a ojciec dziecka to moze urywac zarobki i chodzic zadowolony po ulicy ze swoja nowa rodzinką.. a matka dziecka moze tyrac godzinami by dziecku nic nie brakowało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdziwiony_facet
minimalna kwota jesli sie orjetuje to jest 250zl i tylko tyle bys dostala z funduszu alimetacyjnego i to nie zalene jakie dziecko a po reszte jak chcesz to do zapomogiidz :) dziecko jest dzieckiem zreszta co ja bede ci pisal wystarczylo by 930zl we 3 a 400 na jedno dziecko nie starczy masz rachunek porownalny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zartuj, ze wierzysz, ze on ma 980 zl???? to ja, kobieta z dzieckiem mam dwa razy tyle, a on nie moze zarobic???????? Nie rob smiechu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdziwiony_facet
A co dziecku brakuje co no co powiedz jesli ma 400zl teraz a we trojke 930 to teraz dziecko ma wiecej niz by byli razem a jesli o rodziny czy paraduje to juz jego sprawa jak by mial rodzine druga to by dostala jeszcze mnie bo sad wlicxze i dzieci ktore ma z drugiego maluzenstwa :) i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfhndfbn
smieszny jestes!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak ma taka maloplatna prace to niech zmieni, albo tak jak ja wezmie dodatkowo, zeby na dziecko starczylo! A nie teraz ja moze mam jeszcze czegos szukac, nic nie miec z zycia, a on bedzie mi sie w twarz smial, ze NIC nie dostane, bo on ma tylko 980zl???? Co do kosztow to tak jak pisalam, nie bede nagle ubierala dziecka w lumpesie, bo nigdy tego nie robilam i nie bede. I nie bede tez go ubierala w Nike, bo mnie na to nie stac. I nie zamierzam siedzeic wcale wakacje w domu, bo kiedys nie siedzialam. I jak sie wkurze to jeszcze wystapie o alimenty na siebie, bo mam rozwod z jego winy.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie 30 miaial, mial wiecej, mial ponad 2000 a potem sie zwolnil z pracy i zalozyl z konkubina firme, rozumiesz????? I odtad ma 80 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdziwiony_facet
Omega nie zartuje naprawde nie zartuje znam rodziny co facet pracuje za 800zl po potracenich na reke tyle dostaje a zona zarabia 1100zli maja 3 dzieci i zyja na poziomie to nie bajki wiez ze kobiety dzisjaj zarabiaja wiecej niz faceci niektorzy wola byc na bezrobotnym do konca bo tam z 800zl maja teraz wiesz dlaczego tylu jest bezrobotnych :) ale faceci lapia kazda okazje by miec prace ci uczciwi co im zalezy na rodzinie :) to smutne ale prawdziwe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialo byc 930, 980 cos mi 9 nie wskoczylo;-) to jest jawne oszustwo, zeby na dziecko placic marne grosze. Bo 400 zl to tez mu moge dac, tylko dziecka bym mu NIGDY nie oddala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie, t oniech zmieni prace na lepiej platna, bo w tym zawwodzie ja kwidze zarobic mozna okolo 2000!!!!! albo niech cos jeszcze znajdzie, bo ma wiecej czasu niz ja A co do pomocy przy dziecku to nie mam zadnej. On jest kawalerem, dziedcko dla niego nie istnieje Zadnej kasy nie da, nawet 50 zl na lody na wakcje dla dziecka, nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sa normalni faceci, rozwodza sie z zonami ale nei z dziecmi. Niestety moj do nich nie nalezy... chcialam 100 zl wiecej to nie, to teraz ide do Sadu i zobaczymy ja kt osie skonczy, ale moja adwokat mowi ze 600 powinno byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdziwiony_facet
mozesz sprawdzic sobie w zusie lub w podakowym ile odprowadza sad to bierze pod uwage i od tego bedzie mial rente nawet nie wiesz jak wlasciciele firm kantuja pracownikow wiec daj spokoj niby na reke dostaje wiecej a ubezpiecznie ma marne i podatki placi od zarobku to interesuje sad nnie to co mowi powodka :) o jego zarobkach umnie jest 7 ludi i ja mam 1900zl i zyjemy oplacamy wszystko teraz polic i powiedz ile ja bym musial miec zarobku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzmy, ze mielismy ponad 4000 na 3 osoby, a teraz dziecko ma miec 400 zl??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, to zalezy od indywidualnej sytuacji. A dziecko ma prawo zyc na rowni z rodzicami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a o emeryturze on jeszcze nie mysli haha, a co potem dostanie? To bedzie dzieck pozywal o alimenty na siebie, a nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdziwiony_facet
Omega wiec zarabialiscie po 2000zl wiec dziecko moze miec 800zl ale po 400zl dajecie oboje :) i masz 800zl dziecko jedno a drugie 400zl wiec kto tu zyje ponad stan :) ktore dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posluchaj, u mnie to nie bedzie po 50% bo nylego dziecko nie interesuje, rozumiesz??? Poza tym dziecko wiecej kosztuje niz dorosly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franciszekkkk
no tak mamusia była na utrzymaniu meza ktory duzo zarabial i po rozwodzie jej tej kasy brakuje to ząda wysokich almentow tak to jest jak baba wychodzi za maz dla kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zarabialismy mniej wiecej tyle samo i nie wyszlam za maz dla kasy. Ale nie lubie oszustwa i robienia łaski. A y popierasz oszustwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franciszekkkk
no to masz 2 tys + 400zł alimentow 2400 zł mało??????????? ludize zyja w 4 osobowej rodzinie za tyle i daja rade kobiete !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×