Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawa_kasia

Grudzień 2010 - reaktywacja

Polecane posty

Cześć dziewczyny ,przeczytałam co napisałyście o pełni księżyca,i podobno to jest stwierdzone naukowo że podczas pełni rodzi się więcej dzieci,zapewne chodzi o to że w tym czasie odczuwa się wzmożoną nerwowość i to jest przyczyną ,życzę miłego dnia i dobrego samopoczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdeczka46
Cześć Dziewczynki, Jakoś cicho tu...Mój mąż poszedł do pracy a ja siedze sama i zastanawiam się co tu robić. W sumie planów mam sporo, bo chciałam posprzątać łazienkę i kuchnię, poczytać ksiązkę do egzaminu i może jeszcze poprasować ale szczerze - nie mam siły. Myślę, że to kwestia wilgoci ale mam silny ból w prawej dłoni. Czytałam coś o syndromie nadgarstka w ciązy i zastanawiam się czy to może właśnie to?? Poza tym w nocy bolały mnie biodra i spojenie więc przewracanie się z boku na bok było niczym największy koszmar. Wiecie co..? Zaczełam łykać wapń z wit D3 i zastanawiam się czy tym nie zaszkodze maleństwu. W sumie wapń jest nam bardzo potrzebny a ja niestety nie pije przepisowych 3 szklanek mleka dziennie. Już się nie mogę doczekać kiedy nasza mała będzie z nami. jeszcze tylko 7 tygodni:) Pozdrawiam Was mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwiazdeczko ... co do wapnia to uważaj, ja jako alergiczka na własna ręke wypiłam szklankę musującego wapnia a potem mnie lekarz opitolił że może to spowodować zwapnienie łożyska, może lepiej skonsultować się z lekarzem przed stosowaniem innych leków niż on przepisuje aaaa dziewczyny ja juz albo aż 6 tygodni :) ale się cieszę również pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochane. gwiazdeczka u mnie też noc to koszmar z tych samych powodów co u ciebie. Wszystko mi boli i przewracanie się z boku na bok - to takie akrobacje że ho, ho. Strasznie mi ręce puchną nad ranem. Dosłownie nic nie mogę nimi zrobić bo wszystko wypada mi na ziemię. Palce to mam jak parówki - dobrze że wcześniej zdjęłam pierścionki i obrączkę, bo trzeba by było przecinać :) Z nogami nie mam takiego problemu. Co prawda jak pracowałam i siedziałam po 8 godz. za biurkiem to puchły strasznie ale teraz mam z tym spokój. Mój mężulek też w pracy - a miał mieć dzisiaj wolne :( Mieliśmy posprzątać w końcu pokoik małego i zlikwidować graciarnię jaka tam powstała. Zakupki też mieliśmy w końcu zrobić do szpitala i spakować torby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ,moja noc też dziś nie należała do udanych brzuch mnie pobolewał i w ogóle niewygodnie się robi,moi panowie mały i duży pojechali do Sopotu ,a ja zafarbowałam sobie włoski i posprzątałam i też mam w planach spakować torbę bo cały czas przekładam i na dodatek odebrałam tel czy mogę podjechać do pracy papiery podpisać i zwroty zrobić ale się wymigałam bo do poniedziałku rano może poczekać a zapewne w poniedziałek będę żałować że nie pojechałam dziś ,oj jakaś rozbita jestem pewnie przez tą jesień .Pozdrawiam Was dziewczyny życzę miłego ,spokojnego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jak tak czytam to widzę, że każda z nas miała dziś nieciekawą noc. Ja się ciągle budziłam, żeby pójść do łazienki, ale tak mi się nie chciało wstawać... bo to trzeba się przewrócić itd... Wczoraj na cacy przygotowałam łóżeczko dla bobasa. I tak sobie stałam i patrzyłam i jakoś nie może do mnie dotrzeć, że już za 7tygodni będzie tam leżał mały brzdąc ;] i że to ja takie małe cudo jestem w stanie na świat wydać. Ehh, rozczuliłam się ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lapia doskonale cię rozumiem właśnie przed chwilką skończyliśmy z mężem sprzątać pokoik malutkiego. Stoi już łóżeczko z pościelą i misiem i wszystkie inne pierdułki. Zostało mi tylko zmienić firanki (ale to zrobi moja mama) no i poprać i poprasować ubranka (w tym też mam nadzieję pomoże mama).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny :) melduje, ze czuje sie okropnie i dobrze, ze chociaz Wy jakos funkcjonujecie... ja mam grype, leze w lozku z goraczka:/ mam cholerne bole plecow.. krzyza ledzwi, nie moge sie przewrocic, miednica boli, wstac nie moge, bo czuje cale stawy i gdyby nie to,ze moge lyknac sobie jedna tabletke paracetamolu i na godz mam ulge to chyba bym umarla :D moja dzidzia spokojna.. juz rusza sie mniej, ale sie rusza, malo miejsca ma kruszyna, zbiera sily na porod :D jeszcze tylko 6 tyg... aaaaaaa masakra zlecialo, zlecialo... pozdrawiam Was goraca i lykajcie profilaktycznie witamine C, zeby Was nie wzielo tak jak mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma co się oszukiwać, robimy się coraz bardziej ociężałe ;] Jednak nosimy w nadmiarze te "kilka" kilo ;p dzisiaj na przykład do mycia głowy musiałam zawołać męża, bo ten mały balaścik z przodu delikatnie zniwelował możliwość pochylenia się ;] Eh, bajecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdeczka46
Witajcie, Widze, że wczoraj każda z nas była zajęta, bo taka cisza na forum. Ja wczorajszy dzień przespałam. Czułam się fatalnie. Wszystko mnie bolało a zwłaszcza ten prawy nadgarstek. Jest coraz gorzej z nim. Nie mogę nawet kubka z herbatką podnieść tak boli i boli cały czas. Zastanawiam się czy to ma związek z ciążą czy coś niezależnie mi się przyplątało. Poza tym dziś rano miałam stracha, bo dostałam silnego bólu brzucha z biegunką i nudnościami. Jakbym miała czym to pewnie bym wymiotowała a tak to tylko darło mnie niemiłosiernie. Teraz tak jakby lekko przeszło ale czuje dyskomfort w brzuchu. Zastanawiam się czy takie objawy mogą towarzyszyć skurczom B-H? bo brzuch miałam jak skała. Ehhh dobrze, że do pracy idę dopiero na 11 i dziś jest chyba przedostatnim dniem moim w pracy. AgnieszkaW... kuruj się dzielnie. Współczuję Ci jeszcze tych dodatkowych dolegliwości bo z podstawowymi ciężko wytrzymać. Pocieszmy się, że już za 2 miesiące większość z nas będzie miała przy sobie to molutkie cudo dla którego teraz tak cierpimy. Dla mnie ciąża pozostanie dość miłym wspomnieniem. Dajcie znać co u Was...Pozdrawiam do napisamia później:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelee
Witajcie Dziewczęta. Cieszę się że trafiłam na to forum , kto mnie lepiej zrozumie jak nie cięzarna. Termin mam na 15 grudnia, więc jeszcze troche czasu zostało a już mi sie nic nie chce. W ciągu dnia to może z 4 godziny mam takie bardzo aktywne a reszta to dosłownie lenistwo. Ogólnie czuję sie nadal dobrze choc od 2 dni zauważylam puchniecie stóp, no i brzuch jk balooon, cora cięzej przewracac sie na drugi bok. Ostatnia wizyta u lekarza mnie troche przeraziła bo powiedział mi że córcia jest trochę duża. Hmmm niestety nie powiedzal o ile za duża ale juz zdołał mnie wystrszyć co do porodu. Nie mam pojęcia jak to będzie. Już nawet zaczęlam myślec nad cesarką , mam nadzieje ze dają znieczulenie przed otwarciem brzucha ;p A jak u was to wygląda? dodam że przytyłam juz 15 kilo, ale to przez te cholerne słodycze, ktorych nie jadłam przed ciązą a teraz wrecz pochłaniam.;) pozdrawiam i zycze udanego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelee witaj, Cześć dziewczyny ,a ja już dziś po pracy ,pojechałam załatwiłam wszystko ,i na razie mam spokój ,słoneczko z rana pięknie świeciło a teraz ciemno się zrobiło ,wczoraj też wieczorkiem miałam jakieś skurcze jakbym się pasem zaciskała i takie uczucie straszliwego parcia na pęcherz trwało to z 15-20 sekund i przeszło ,a po za tym mam taki okropny kaszel że wszystko w środku mi się trzęsie ,a mój syn zaraził mnie katarem jak nie urok to wiadomo co ,mimo że w Gdańsku pada i wieje to może u Was ładniejsza pogoda życzę dużo słońca ,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) AgnieszkaW... współczuję grypy, tabletki, ciepła herbata z cytrynką i leż pod kocykiem, bużka dla Ciebie na otuchę gwiazdeczko... ten łokieć to może naciągnięcie mięśni, dobrze że idziesz na zwolnienie , troszkę odpoczniesz, przygotujesz się amelee ... witamy u nas :) kolejna dziewczynka, fajnie a moja niedziela strasznie leniwa, lewy, prawy boczek i podjadanie pączków :) dziś mąż ma mi odebrać wyniki, szczerze chyba zjem pazurki z nerwów, trzymajcie kciuki za moją hemoglobinkę, bo jak będzie żle to będą zastrzyki w tyłek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Aga współczuje choroby, leż i kuruj sie :) witaj amelee, tez mam termin na 15 :) herbatko trzymam kciuki, napewno bedzie dobrze :) a u mnie w miare dobrze, strasznie mi dokuczaja dolegliwości ciążowe, szczególnie zgaga z tygodnia na tydzień jest coraz gorzej, zgaga juz mnie nawet w nocy budzi :/ a tu wstawac coraz ciężej. Bola mnie biodra i plecy. Jeszcze 7 tygodni i maluszek będzie ze mna. Radość mam wielką bo widze że brzuszek rośnie i maluszek bryka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelee
no właśnie mam ten sam problem z biodrami. Chociaz jestem zmęczona to nie kładę się bo przez te biodra to nic fajnego leżeć. :) a zgagę mialam nocami jak przed snem jadłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochane. Strasznego mam dzisiaj lenia. Własnie wróciłam z zakupów a tu tyle do robienia w domku. Muszę trochę ogarnąć ten bałagan ale cieszę się że u malutkiego w pokoiku czyściutko - a tak mnie męczyła ta graciarnia. Mój pies tylko wcale nie wygląda na szczęśliwego bo dostał zakaz wchodzenia do tego pokoiku - a lubił tam przesiadywać w oknie. Na pewno wie co się święci. Oki dość tego gapienia się na ekran lecę sprzątać i jeszcze pranie zrobić (ostatnio troszkę tego zaniedbałam) bo się trochę tego nazbierało. A później coś na obiadek muszę zrobić i zachciało mi się babeczek z kremem więc pewnie też będę je piekła (albo się schytrzę i kupię gotowe - tylko kremem je nafaszeruję). Buziam was kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelee
Ewa0505 zazdroszczę Tobie sił, ja od 7.30 jestem na chodzie ale jeszcze nic ciekawego i ważnego nie udało mi się zrobić. Co chwila odchodzę z kompa do sprątania (juz nie mowiąc o pójsciu do miasta) ale jakoś po minucie zasiadam ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelee
wow ja mam 106 cm a Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelee
szkoda tylko że nie pamietam dokładnie ile miałam przed ciążą. To jedyne o czym zapomniałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amelee może dopiszesz się do naszej tabelki :) kto--------wiek-----------TP------------------płeć----- - ------miasto lub woj...tydz..waga ..termin porodu z usg.. Pampusia...26............02.12.2010.. ......chłopiec ... ok. Lublina maczek2...34............03.12.2010 ........chłopiec _kasik......26.........05.12.2010 ........chłopiec....zach-pom some........26........... 05.12.2010. ..........? herbataczerwona....26..06.12.2010 .....chłopiec .... ok.Bełchatowa pola_30_..................08.12.2010......dziewczynka karo31......31...........09.12.2010.........chłopiec AgnieszkaW..23.........10.12.2010.........chłopiec...... .Wrocław Gwiazdeczka46..........11.12.2010.... ....chłopiec wiola.sz....32.............11.12.2010 . ......chłopiec....Gdańsk explosive...33............13.12.2010. .. .....chłopiec....Berlin szkocja.....33............13.12.2010..........chłopiec.. ...Gorlice kasia32....................14.12.2010. ..........? bettinka87..23..........15.12.2010.. .......chłopiec..podkarpackie kate1111.................15.12.2010.. ............? mammma80..30..........15.12.2010..... ....chłopiec ewa0505....26............16.12.2010.........chłopiec łe rety....26./..16.12.2010...chłopiec.. .Ustrzyki Dolne... 31..2120..8.12... Pasja24....24...16.12.2010...chłopiec....Warszawa....31. ...1700...brak TP Kropka1111 .29..........20.12.2010 .........chłopiec Natalia_1990..20........22.12.2010... ........? anetaza.......32........24.12.2010.......dziewczynka GoSiAcZeK_85...........24.12.2010.......dziewczynka.....G dynia basienka154...30.......26.12.2010.......dziewczynka....Wa rszawa Minia85................ ..25.12.2010 . .......chłopiec evangeline..25..........27.12.2010. ..........? Namanowcach..........31.12.2010........ chlopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelee
mi się chce śmiać jak patrzę na fotki z 3 miesiaca, wydawało mi sie ze już mam taki duzy brzusio a kompletnie nic nie było widać a natomiast teraz, patrząc w lustro wydaje mi sie że jest zgrabny a każdy wokoło mówi że wręcz wielki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelee
bardzo chętnie: Amelee 28 lat 15.12.2010 dziewczynka,Baden-Wrttemberg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tylko przechodze koło lustra w korytarzu to przystaje i ogladam sie z kazdej strony hehe bo wydaje mi sie ze maly ten moj brzuch i tak tylko patrze czy coś podróśł, mąż sie ze mnie smieje bo mówi ze jest duzy, znajomi tez mi mowia jak mnie chwilke nie widza ze urosłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelee
alee dużo chłopców się rodzi, szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto--------wiek-----------TP------------------płeć----- - ------miasto lub woj...tydz..waga ..termin porodu z usg.. Pampusia...26............02.12.2010.. ......chłopiec ... ok. Lublina maczek2...34............03.12.2010 ........chłopiec _kasik......26.........05.12.2010 ........chłopiec....zach-pom some........26........... 05.12.2010. ..........? herbataczerwona....26..06.12.2010 .....chłopiec .... ok.Bełchatowa pola_30_..................08.12.2010......dziewczynka karo31......31...........09.12.2010.........chłopiec AgnieszkaW..23.........10.12.2010.........chłopiec...... .Wrocław Gwiazdeczka46..........11.12.2010.... ....chłopiec wiola.sz....32.............11.12.2010 . ......chłopiec....Gdańsk explosive...33............13.12.2010. .. .....chłopiec....Berlin szkocja.....33............13.12.2010..........chłopiec.. ...Gorlice kasia32....................14.12.2010. ..........? bettinka87..23..........15.12.2010.. .......chłopiec..podkarpackie kate1111.................15.12.2010.. ............? mammma80..30..........15.12.2010..... ....chłopiec Amelee ......28 lat ...... 15.12.2010 dziewczynka, Baden-Wrttemberg ewa0505....26............16.12.2010.........chłopiec łe rety....26./..16.12.2010...chłopiec.. .Ustrzyki Dolne... 31..2120..8.12... Pasja24....24...16.12.2010...chłopiec....Warszawa....31. ...1700...brak TP Kropka1111 .29..........20.12.2010 .........chłopiec Natalia_1990..20........22.12.2010... ........? anetaza.......32........24.12.2010.......dziewczynka GoSiAcZeK_85...........24.12.2010.......dziewczynka.....G dynia basienka154...30.......26.12.2010.......dziewczynka....Wa rszawa Minia85................ ..25.12.2010 . .......chłopiec evangeline..25..........27.12.2010. ..........? Namanowcach..........31.12.2010........ chlopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×