Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawa_kasia

Grudzień 2010 - reaktywacja

Polecane posty

ja dziś tez mam takie duszności, czylałam ze przepona sie podsunela do góry i to dlatego ale nie jest to przyjemne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam coś takiego, ale jak mnie łapie mocniej to biorę kilkanaście głębszych wdechów i przez jakiś czas czuję ulgę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej :) Mój mały bryka jak szalony od rana. Aż sobie usiadłam na kanapie i obserwowałam jak robią się wybrzuszenia na moim brzuchu :) W pewnym momencie prawie pępek mi wyskoczył tak kopnął :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wtorkowo :) Kurczę wczoraj miałam chyba jakiś sądny dzień :o Cały dzień bolała mnie strasznie głowa i prawie cały czas zgaga, pomagało tylko rennie i to na chwilkę :o Aż początki ciąży mi się przypomniały... Jakby tego było mało zepsuł mi się kabel zasilający do laptopa :o Na szczęście dzisiaj jest już lepiej, (odpukać, bo jeszcze coś może się stać :o ) Od jakiegoś czasu jak położę się na lewym boku to przez chwilę mam takie wrażenie, że brakuje mi powietrza - ale tylko jak się kładę na lewym boku, więc po prostu tego unikam, a jak się zapomnę to biorę kilka głębokich oddechów i jest ok. W tym tygodniu czeka mnie wizyta u GP, prawdopodobnie w piątek, muszę wpaść w czwartek i się umówić więc dowiem się ile kg mi przybyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh, ta ciąża. Jej blaski i cienie znamy już na wylot :) Ja za to mam cały czas twardnienia macicy - ok. 10 na dobę mimo wielkiej dawki no-spy i magnezu. Nawet budzą mnie w nocy :( nie bolą, ale też powodują, że czuję się jakaś taka niezadowolona :( W czwartek idę do gina i mam nadzieję, że będzie ok. No i oczywiście też się zważę, chociaż z tego co obserwuję to dużo nie przytyłam bo brzuszek od 2 tygodni praktycznie nic mi nie urósł... Wyobraźcie sobie, że ludzie nie chcą uwierzyć, że jestem już w 6 miesiącu, taki mam mały brzuszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasja24 - u mnie też nie wierzą że jestem w 6 m-cu - taką mam piłkę z przodu ;) A jesli chodzi o duszności to ja miewam je raz na kilka dni i to już od kilku ładnych tygodni. Nawet teraz musiałam wziąć głębszy oddech - zupełnie jakby mi w płucach powietrza brakowało. U mnie jutro się okaże ile przytyłam - chociaż sama to wiem - 10kg chociaż znajomi mi mówią że to nie możliwe - ale waga nie kłamie ;) Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa0505 - to super, przynajmniej wyglądasz jak kobieta w ciąży a nie tak jak u mnie... jeszcze nie wiadomo czy to już ciąża czy może jakieś objedzenie :) Bettinka87 - bardzo chętnie się wymienię! daj znać tylko gdzie zamieszczamy foto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!!!! Pierwszy raz udzielam się na forum:) Jestem obecnie w 25 tc i termin porodu mam wyznaczony na 03.12.10. Wiemy już, że będziemy mieli dziewczynkę (to nasze pierwsze dzieciątko). Ciążę znoszę rewelacyjnie, nie mam większych dolegliwości ponad te związane ze zgagą. Uważam, że ciąża to jeden z fajniejszych etapów w życiu kobiety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj karorka PASJA hm... moze na mejla? od 18 tyg robie zdjęcia samego brzuszka zeby widziec czy rosnie, więc moge podesłać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój brzuszek też nie jest okazały podczas gdy uda i d..... owszem:) Niestety 6,5 kg, które przytyłam od początku ciąży właśnie tam się ulokowało:) Jeśli nakładam coś luźniejszego to zupełnie nie widać, że w ogóle jestem w ciąży. Ps. Słyszałyście może coś na temat urządzenia do pomiaru ruchów dziecka - Baby Kick?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Tosia też szaleje;D Wczoraj jak jadłam obiad to musiałam się przejść by się uspokoiła, bo jakoś tak dziwnie mi się jadło jak ciągle mi ktoś w brzuszku skakał hehehe;D Ale te ruchy bardzo mnie uspokajają... ja najgorsze w nocy to mam drętwienia rąk... budzę się i normalnie nie czuję całej ręki a potem te okropne mrówki coś strasznego:D aaa i chociaż mogę sobie rano spokojnie spać ile chce do dłużej niż do 7 po prostu nie da rady... zmuszam się a tu za nic w świecie nawet sekundy snu nie wycisnę, ale czytałam też niestety, że kłopoty ze snem towarzyszą już do końca ciąży:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bettinka87 - super, mój mail: pasja_24@wp.pl :) ja też zaraz sobie zrobię foto i prześlę Ci na maila :) Karorka - witaj w naszym gronie. Ja mam dokładnie tak samo, luźne ubranie i ciąża znika :) Natalia_1990 - współczuję problemów ze snem. Ja na szczęście codziennie do 11 a nawet 12 śpię, tyle snu w ciąży potrzebuję. Mój mąż śmieje się ze mnie, że przśpię całe życie, ale co zrobić kiedy tak bardzo to kocham!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Karorka w naszym milym gronie :-) Dziewczyny ja cala noc nie moglam spac przez te dusznosci, na dodatek doszlo straszne kolatanie serca! Mierzylam w nocy cisnienie ale bylo w normie tzn 120 na 68. NIe moglam wogole lezec, na zadnym boku ani na plecach, jedynie w pozycji stojacej i siedzacej moglam normalnie oddychac, ale jak tu sie wyspac w takiej pozycji?? Dzis juz jest troche lepiej. Betinka, ja tez mam fotke samego brzucha, mozemy sie wymienic fotkami. moj mail: pjugeo@yahoo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dajcie znać jak dojdą :) a i nie patrzcie na moje rozstepy na boczku hehe to jeszcze nie efekt ciąży, tylko stara pamiatka po dogadzaniu sobie słodyczami hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bettinka87 - ja dostałam. Super masz już ten brzuszek!! :) Okrąglutki i widać jak niesamowicie rośnie z tygodnia na tydzień!! Ja również Wam już wysłałam moje fotki, dajcie proszę znać czy dojdą. Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dostalam od pasji ;-) juz swoje wyslalam Pasja, ty to masz super figurke, tylko pozazdroscic!!! betinka twoich jeszcze nie mam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny :) figura, figurą ale fakt faktem, że jak mówię, że jestem w 6 miesiącu to ludzie dzikie oczy robią i nie wierzą :) na przepuszczenie w kolejce to nie mam nawet co liczyć :) Ja już też dostałam fotki explosive i Tobie to dopiero zazdroszczę dziewczyno takiego brzucha! Prawdziwe kobiety w ciąży a nie to co moje naciągane 92 cm wieczorem po najdzeniu :) Super wyglądacie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj brzuch tez nie wyglada na 6 miesiąc chociaz ma w porywach 97 cm jeszcze raz wysle te fotki, Twoich tez nie mam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja nie wiem co jest grane, moze masz skrzynke pełną? Do Pasji doszly. moj meil; lidziaaa@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×