Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Co wy na to?

Po czym poznac ze jestesmy za dlugo w Anglii?

Polecane posty

Gość Co wy na to?

No rodacy :) Posmiejmy sie :D Jak w temacie! - idziesz do supermarketu w Polsce i rozgladasz sie za buy one get one free ;) - pijesz 4 browce w pubie i wciaz uwazasz ze mozesz prowadzic :D - dzwonisz do przychodni i uwazasz ze przyjma cie w ten sam dzien :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczas urlopu
wrzeszczysz na żonę,że idzie na przystanek po niewłaściwej stronie ulicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z wlasnej obserwacji: wchodze w polsce do osiedlowego supermarketu bez koszyka, lazi za mna wlasciciel obserwujac mnie, a na sam koniec jak stoje kolo kasy z jogurtem drze na mnie morde, ze nie pobralam koszyka wiec na pewno cos ukradlam i mam oddac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna 000
mnie sie juz snia angielskie rozmowy,rózne sytuacje,czy miejsca angielskie,albo np.pozapominałam juz wiele tekstów polskich piosenek,za to angielskich tekstow pelno mam w głowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co wy na to?
Juz nie wspominajac o tym ze stoisz jak ciolek w kolejce do autobusu ktory wlasnie odjechal bo sie wszyscy wepchali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sukasz sznurka zeby zapalic
swiatlo w lazience :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak idziesz
do polskiego marketu ze 100zł i pakujesz do koszyka wszystko na co masz ochotę :) przy kasie łapiesz zonka i zdajesz sobie dopiero sprawę, że jesteś w Polsce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezle
mowisz jak sie masz zamiast dzien dobry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rob jak jestes
szukam biegow w samochodzie po strone angielkiej badz kilka razy zdazylo mi sie zjechac na lewy pas w malych sklepikach zaczynam rozmowe po angielku (wstyd jak nic) duzo tego ale na ta chwile mam pusta glowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usmiechasz sie do
przechodniow.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co wy na to?
Proszisz o cash back przy kasie w osiedlowym sklepie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co wy na to?
Juz nie mowiac ile razy sobie reke obilam o drzwi szukajac biegu :) Albo wsiadam do auta po stronie kierowcy oczekujac kierownicy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak idziesz
wcinasz winogron i z oburzeniem stwierdzasz, że jest z pestkami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rob jak jestes
haha z tym wsiadaniem za kierownice po nieodpowiedniej stronie tez tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powiedzialo mi sie raz:
Dobry, so mafiny czekoladowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna 000
hej hej hej :) z tym sznurkiem naprawde mialam identycznie:) aaaa przypomniała mi sie jedna wpadka:) wchodze do naszego osiedlowego sklepiku(Polska oczywiscie) a byo to z samego ranca ,no i ja tak a nie wiem zamyslona a lbo raczej zaspana jeszcze,no i wchodze sobie i rzucam Helloooooooooooooo ale to tak nieswiadomoe naprawde, a babka oczywiscia zze lady spojrzenie z byka se pomyslała babka ze przyjechała z Anglii i szpanuje nie:) ale uwierzcie mi to byo jakies takie naprwde nieswiadome no ale w sumie mogła chociaz odpowiedziec prawda? a gdzie tam burknęła cosik pod nisem,po angielsku to chyba nie było ,po polsku tez nie...i teraz konkurs kafeterianie co odpowiedziała babka w osiedlowym sklepiku????????:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedziesz pod prad
i sie wkurwiasz na tych co ci swiatlami migaja. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak idziesz
idziesz chodnikiem i myślisz sobie "o Polacy" jak słyszysz rozmowę przechodniów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A pani co podac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxbfcnhfgj
Zdesperowana Domowa Żona mowisz "dzien dobry" do kierowcy autobusu oczekujac, ze odpowie dokladnie w Polsce nie bylam 3 lata i taka sytuacje sobie zafundowalam a druga chcialam przejsc po bardzo ruchliwej ulicy i na slupie wysokoego napiecia szukalam cudownego przycisku. 3 sytuacja w sklepie Biedronka kupilam dziurawe pierogi tzn paczke i stalam i czekalam na wymiane az w koncu pani z kasy krzyknela wymienia pani te pierogi czy je bierze;)) przeciskajac sie przez tlum ludzi ...dobrnelam po pierogi slyszac po drodze ..rozne wyrazy pod moim adresem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rob jak jestes
a jak wracacie po urlopie z PL??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co wy na to?
Hehehe,ja tez tak mam, ide sobie po misecie z mama i sobie mysle, kurde sobota dzisiaj polaki wylgnely na ulice :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co wy na to?
Jak wracam po urlopie z polski to sie na chama wcinam autem wszystkim przez 3 dni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×