Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Znudzonaaa.

Samotność w piątek wieczór.

Polecane posty

Gość linger pozdrawiam
sorry, że zdominowaliśmy cały topik, chociaz to nie był piatek;) znikam miłego dnia wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linger pozdrawiam
o, przepraszam i dzieki za uwagę:) niejakiej - miało być.. ale błąd..jedna literka a jak zmienia znaczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ciekawe z kim to uparte stworzenie fikało do rana? Bo chyba nie samo? :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczko, życzę Ci bardzo miłego dnia. :) ;) :) I uśmiechu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja bym nieskromnie miast wyrazu w cudzysłowiu wstawił siebie. .....Noo!!?;) Też pozdrawiam "cały topik"!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstretne ptaszysko
a cóz tak pozdrawiacie :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć FAJNIE:) Dzisiaj nie oszałamiasz rodzinki sztuką kulinarną??:) (po cichu liczę na spełnienie obietnicy wstawienia foty dania z jego autorką);) Ptaszysko:), nie bardzo mamy czas na gadanie więc chociaż się pozdrawiamy -zawszeć to kontakt pozostaje utrzymany. PS. Jesteś......czarne ptaszysko??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj też gotuję ;) Ale teraz głównie prasuję i piorę, bo w sobotę ten wyjazd, a jutro może impreza, więc wolę się wcześniej przygotować. Ciężkie życie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstretne ptaszysko
Fajnie :D..oooch..bardzo cięzkie masz to życie ;):D Tak,jestem czarną wroną :)..ale już mnie prawie niema ;)Spadam do domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopadła Cię proza życia, FAJNIE.:) Wiadomo, pracy zawsze jest dość, a w niektórych okresach, szczególnie dużo. Wiesz, tak myslę, że z żelazkiem też byś ładnie się prezentowała na foci, nie uważasz???:) PS. Pewnie by Twojego brata trzeba jakoś przekupić.:) Myślę, że dwa kebaby z podwójną pepsi, by sprawę załatwiło od ręki!?;) Wrono, nicponiu, gdzie latasz?!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieznudzony, napisałam "cały topik", bo dzięki temu każdy może w cudzysłów wstawić siebie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jednak wielki! Ha!:) (sam na to wpadłem, tzn. na myśl o możliwości podstawienia się w cudzysłów.... , że wielki, wiedziałem już wcześniej).;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udało Ci się odgadnąć moją intencję. :) A ja, w taki oto sposób, nikogo nie pominęłam z pozdrowieniami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne może,...ale nie myślałem o Pomarańczusiowym spędzaniu dzionka.:P Dobre wychowanie nakazuje jednak odnieść się do zapytania ( choć nie pytanie to było zapewne ....;) ), więc odpowiem, że na pewno dobrze mu się wiedzie, co nie jest czymś dziwnym, zważywszy na stan niezwykłego uduchowienia, dającego się zauważyć u niego rankiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z żelazkiem? Nie no, nieee ;) Jeśli będzie ładna pogoda nad morzem i jeśli ładnie wyjdę na jakimś zdjęciu, to MOŻE tutaj je wstawię na chwilę :P Zaczęłam się pakować, bo na wiosze prąd wyłączyli i nie miałam co robić. I wiecie co? Ciuchów biorę niewiele, ale kosmetyków całą masę, chociaż nie używam nawet podkładu, a co dopiero cieni do powiek. Tylko tych balsamów, kremików mam co nie miara :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linger pozdrawiam
:D i cały topik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×