Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Znudzonaaa.

Samotność w piątek wieczór.

Polecane posty

Śpiąca nie jestem, ale około 1-ej będę się musiała (z bólem serca) zebrać. ;) Ponieważ jutro rano mam spotkanie i muszę być wypoczęta. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choć nie wiem czy planowałeś siedzieć ze mną tutaj aż do 1-ej. :D W swej wielkiej skromności stwierdzę, że może tak. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, dzisiejsze miało charakter pocieszycielsko-towarzyski. A jutrzejsze jest związane z... lalalala...:) Rozumiesz, prawda? ;) Ja wierzę, ze będziesz mnie jednak trzymał. :P Mimo, że będę musiała iść, bo to takie przyjemne być trzymanym. ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W cale nie będzie mi się chciało stąd pójść, dobrze wiesz, ale czasem trzeba. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale - bez spacji. :) A lubię, lubię. Chyba z wzajemnością to trzymanie? :D Tak mi się coś zdaje. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też już o tym myślałam, jak napisałam, że o 1-ej muszę zniknąć. To w takim razie przesyłam najsłodsze PA. :D :P Pierwsze tej nocy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I Ty śpij dobrze, miej same kolorowe sny, a w nich... Wiesz, co jeszcze chciałabym napisać... Wiesz... :) Coś z piórkami (nooo, może nie do końca). :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj,,, z tymi upodobaniami - to ja mam różne, ale masz rację... zapewne podobnie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co? My to "żegnanie" mamy już w małym palcu. :D I zawsze jest tak samo. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×