Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Znudzonaaa.

Samotność w piątek wieczór.

Polecane posty

Nie:D🖐️)) Fajnie ,a na cholere ci łóżko ?:O W twoim wieku :D:D to ja na stojąco takie rzeczy wyprawiałam ,ze ccho ,cho :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wronko,.... a u Ciebie tez problemy z "leczeniem"???? Jest lekarz jest sala?? Czy ogólna nawalanka NFZ w tej chwili??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie:Du mnie i jest lekarz i jest łóżko i sala ..ale ..jakis ten lekarz nie kumaty i na nocne zmiany robi :O:(😭:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrona to na nietoperza :P Na stojąco też fajnie, no ale nie będę tego w lesie robić, bo za zimno i jakoś tak bleee :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuuuu:O! To trzeba spróbowac u innego specjalisty. "Zdrowie" zbyt cenna rzecz, żeby na jednej terapii sie opierać!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie,... może tędy droga, w locie taką ...gimnastykę zademaonstrowac i zaraz jakis terapeuta sie nawinie:))))!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zem zzmarzla dobrze ze mialam parasolke:classic_cool: do lasu to trzeba sie wysmarowac offe to jakas przyjemnosc sie ma;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie!:D:D:D Wiesz ,ze już myslałam nad tym :O ale... To nie jest takie proste...:( Przyzwyczaiłam sie juz do tego dohtora:( >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo, juz mogę:) Cześć Settt:) Ta przyjemność w lesie, to od samego smarowania się pojawia???:PP I czym to, trzeba smarowc, i w którym miejscu???:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
N za akre chbya wejsc nie mozesz;) Hebratka mniami!:) N od smarowania offem nie, od tego ze sie mozna skupic na czyms innym a nie na swedzeniu po ukaszenbiach przez komary;)i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wronko:))) Ja Cię nie zniechecam do stałego, rodzinnego dochtora...:) Ale przeciez czasem trzeba do specjalisty!:) mozna ze skierowaniem od rodzinnego tam iść, ale w tym wypadku raczej odradzam, żeby o skierowanie się dopominać!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wronko elo:) ano kaomarow nei ma ale tez jak jest zimno to sie nie chce po lesie lazic:P;) a moj tata a'propos lasu przyniósł dzis caly kosz grzybkow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz jeszcze są niedobitki komarów i są bardzo krwiożercze przed zimą hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
N,ty mnie do złego namawiasz :P A ja taka wierna!jestem :Pjednemu dohtorowi :P:D Jak bym o skierowanie poprosiła ,to mogło by sie skończyć zerwaniem umowy z nfz-em :(i nie maila bym stałego dohtora:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dobrze Wrono mówisz :) Lepiej mieć stałego specjalistę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego przestrzegam przed braniem skierowania. Lepiej iśc "prywatnie"!:PPP "Zdrowie" to ważna sprawa;)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×