Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smoczyca12

Mój mąż wozi jakąś dupę z pracy

Polecane posty

ja też nie rozumiem, o co chodzi w ogóle? takie podrzucanie w pracy jest normalne, mnie też czasem podrzuca kumpel, obiektywnie przystojny, fajany i młody. Ale ja mam męża, on narzeczoną, nie lecimy na siebie, on ma po drodze, ja nie mam samochodu, sam zaproponował, ze może mnie zgarniać po drodze - zwykła koleżeńska przysługa i tyle, żadnemu z nas nic innego nie siedzi w głowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brummm BBrummmmmmmmmmmmm
Można podwieźć raz , drugi , ale nie calutki czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie żal mi jej :-(
Kultury brak to u żony mojego kochanka ! Jak ona śmie mi zabraniać jeździć z nim samochodem? Przecież ona nie wie, że się pieprzymy po kontach to po jaką cholere wszczyna takie sceny zazdrosnej awantury? jak by wiedziała to co innego a tak jak pewności nie ma to niech się nie irytuje. No zdenerwowałam się troszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajcie se siana. Smoczyca wpadła. To ona woziła swojego kochanka. Mąż ich dorwał na mieście. Ale się działo. Smoczyca zaiwaniała w samym biustonoszu i w majtkach. A kochanek gacie zgubił. Ludzie to był widok!!! Koniec ze smoczycą!! Koniec z kłamstwami!! To smoczyca zdradziła!!! Jej mąż jest święty ( no prawie ) A wy stare rajfury dalej do magla. Tam wasze miejsce. I do garów stare pindy. No ich niech mi tu żdna nawet okiem nie mrugnie, bo zaraz wasze IP odcyfruję i chłop dowie się jutro o wszystkim. Jak z garści wam przyłoży to wam się plotek odechce. Już mi wupad kurduplice. I umyć się z tych brudów. A te wierzące to do spowiedzi i to jeszcze dzisiaj wieczorem. Księdzu też powiem. No.. Zeby mi to było ostatni raz. Więcej nie przebaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smoczyca12
karygodne zachowanie , wypierdzielaj z mojego tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkiemizianie
:D :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diesel pr
I jak się skończyło? ja bym ufała bardziej intuicji a nie dobrym radom. sprawdziłaś co to za osoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diesel pr
I jeszcze jedno - ile ma lat, warto zapytać męża o to. albo spytaj ogólnie - w jakim wieku są osoby z jego pracy, a przy okazji ta koleżanka która podwozi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diesel pr
zazdrość jest ok, te najdłuższe małżeństwa przetrwały tylko dlatego ze kobieta była przytomna :) I tu nie ma znaczenia czy maja romans czy nie - ma znaczenie że facet sie nie stara udowodnić że to nic takiego.. powinien sam je sobie przedstawić.. żeby nie było powodów do zazdrości. A tak są powody i to poważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efrerr
Dlatego powinno sie zakazac wychodzenai do pracy w upaly. Wtedy nei zawozilby zdnej dupy saochodem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diesel pr
A gdzie autorka? aż sama chce wiedzieć jak to sie skończyło, bo ja obstawiam że coś jest nie tak. Obym sie myliła. miałam faceta zradził mnie z koleżanką z pracy (30) lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki....
Mojej sąsiadki mąż woził koleżankę z pracy i tak już zostało!! Żona szybko się przestała liczyć, a samochód był już cały czas do dyspozycji tej kochanicy. I nic ją to nie obchodziło, że wokół nich, aż bębniło od plotek, jak się wydało. Podobnie z tą koleżanką. Na pewno dobrze wie, że jest żonaty i może mieć problemy rodzinne z tego powodu, lecz, jak widać nic ją to nie obchodzi. Gdyby miła choć trochę taktu, to wiedziałaby, że prywatnym samochodem można podwieźć raz, albo dwa, a nie jeździć, jak swoim własnym!!!! Kto z was tak nie uważa, albo nie ma męża, a jeśli ma, to mu na nim nie do końca zależy, albo też nie ma samochodu w ogóle i zabiera niepotrzebnie głos wprowadzając zamieszanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaufanie jest dobre a kontrola jeszcze lepsza - takie bardzo mądre zdanie. A tak serio - przy 1, 2, 3... podwózce może i być cała góra zaufania ale później niestety już zaufanie się kończy a zaczynają się domysły. Niestety. I drugie bardzo mądre zdanie - kropla drąży skałę - odrobina cierpliwości i każdego (kobietę/faceta/ obcą żonę czy męża) można zdobyć, trzeba tylko chcieć. I dlatego rozsądna żona kontroluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulibabka
smoczyca uważaj bo ci żyłka pierdząca pęknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FREEpalestine
na szczescie moj zwiazek jest na tyle gleboki i prawdziwy, ze nie mialabym problemu gdyby moj facet podwozil jakas kobiete (jezeli ma po drodze to czemu nie?) za to go m.in. cenie, ze jest uprzejmy i powoedzialabym uczynny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FREEpalestine
a czesc kobiet wypowiadajacych sie tutaj to zazdrosne i zlosliwe babska, ktore maja tak kiepski zwiazek z facetem, ze mysla ze jak jakas podwozi to zaraz do niej bedzie startowal :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FREEpalestine
a tam zaraz zdobyc, cala hoistorie sobie dopowiedzieliscie - ze niby ona sobie zabki ostrzy na niego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diesel pr
haha ciekawe jak długo będzie taki głęboki... podejście typu "mnie to nie dotyczy" to najgorsze z możliwych. Są rózni faceci , autorka napisała że już niejedna kobieta była zakochana w jej mężu. Może twój fagas nie jest tak aktrakcyjny jak jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trocha gorola trocha slazak
Jo tok sobi cytom cytom cytom i cytom od pocatka do konca a cierpliwosc to jo mom oo i to jako wilko roz mom gole roz ryja ze smiecha ale cytom i dosed zech tu a jok zech dosed tu to i powiem co jo se wymyslil dziouski kochanecki wy moje slicnotki psypikne takie zesta pewniarskie za tych wosych chopow takie zesta oblotone w tym wosym zyciu tokie to zesta niekumiaste mi to wsysko obojetne stary jestem trup ale bylech zech mlody oj bylem i to jesce jok!!! obysta wy dziouski te madroglupie pywnego dnio tu na tyj kafatyri ni lamayntowaly-on mnie zdrodzo z joka dupa- on mnie zostawil dla dupy-jestem samotna bo mi taka jedno dupa zwiazek rozjebala,ratujcie pomocy nie daje rade mam dosc-oj zebych jo tego nigdy ni cytol jo wam tygo zyca obysta byly scesliwe ale jo te lomenty psecytom jo misoniec z krwi i kusci wom to godom ale jo story jestem co jo tom wim o zyciu z loska chadze i do groba mi spiesno oj dziwuszki dziwuski pikniaste bog z wami amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trocha gorol trocha slazak
i tak se mysla i mysla a cierpliwosc to jo mom ze hoho i zem se dalej pomyslol,dziouski wy moje pseslicniaste wy moje cukirecki kochaniutkie powim wom tyle przeco jo tys mlody bylem oj bylem ze ho ho ciastycko, ni jydna slicnotka chciala zjesc toki zem byl pikniasty,a joka jo zech miol godke a jok jo pociskoc umiol zech kit swojej polowicy a ta durna jak w obrozek zapatsona w mojach godke jak ufola jok wielbila toc to co jo zech jej godol to swiete bylo tak mi ufola oj ufola a ja zem pociskol na prowo i lewo dziouska slicniastym pale stercaca a styrcola mi ze ho ho,a ta moja polowica mi ufola oj ufola ze ho ho och wy dziouski glupiomadre nawiedzone some nogi rozklodocie a tu zesta takie swietojebliwe takie zesta mocniaste ze ho ho wy co to dupy z obcmi chopami wozita do was pija moje pisanie wnusio mi te zlo nowocysnosci dol noucyl a dziadzi na store lota odjebolo i se pisa do wos glupiomadre dziouski wy moje slicnosci wy cukirycki mniam mniam mniam oj by si ni jedna pseca zjadlo ale ta moja polowica juz ni ufa a moja godka jus ni taka swita jak dawniej wicie ta moja glupiutka polowica szlaban mi dola dozywotni i na zadna ni popatsa no godom wom dziouski babsko mi zglupialo na store lota szlaban dala a jo ni rozumia jej kumpletnie cego taka malpa wredno amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć Smoczyco
rozmawiałaś ponownie z mężem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smoczyca12
ale się tu dialog rozwinął...nie zawsze jednak kulturalny. Rozmawiałam, rozmawiałam. Ma już jej nie wozić ale jak bedzie to już wyjdzie za jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to git.
skoro ma nie wozić, znaczy, że dobrze. sprawdź go czasem jednak, bo może jedno gadać a co innego robić. no i daj znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olevajka
no smoczyco nareszcie to zrobilas i tak jak tam ktos pisze sprawdz to dla swojego swietego spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...niecierpliwa...
Smoczuska ... dzielna jesteś.:D:D Też uważam, że okazja dla faceta, to nic innego, jak pokusa! No i ..... szacunek do ciebie w tym wożeniu, gdzieś jakby się zapodział. Dlatego walcz o swoją niczym nie splamioną godność!Popieram!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogladałąm jeden odcinek tego
ciekawe jak to uargumentowała - pewnie oczerniłą dziewczyne zamiast przyznac sie do swojej zazdrosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×