Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukam fotogfrafa na ślub

Szukam fotografa na ślub KIELCE I OKOLICE płacę do 8 tysi

Polecane posty

Gość łehehehealejazda
Pani Danusia to jakaś LYPA, LYPA PSZE PANA. A TU NIE MA LYPY BYĆ WIEŚNIOKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ja na swoim slubie mialam swietna pania fotograf Izabele Kozubek. To jej adres mailowy izabela.kozubek@gmai l.com Robila nam zdjecia w plenerze, w kosciele i na przyjeciu az do podania tortu bo u nas wesela nie bylo. Zdjecia wyszly rewelacyjne, polecam ja w ciemno a i nie jest taka droga" xxx Aż z ciekawości zerknąłem na stronę tej pani. Zdjęcia marne, a cena niska również dlatego, że robi na czarno. Wstyd w ogóle coś takiego reklamować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Danusia
Polecam Panią Marysię - www.photoquest.pl Jej pracownia mieści się w Celestynowie pod Warszawą. Doświadczona fotograf, pełna pomysłu, realizująca się w zawodzie z pasją. Godna polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Radecki
Panie Radecki a może pani diabli wiedza kim tak jesteś naprawdę. Przyznaj się ile ci płaca za te wpisy polecające usługodawców ślubnych bo jak na razie nic innego od twojego pierwszego wpisu nie robisz. Jeśli jesteś panem to jesteś ewenementem bo 95% wpisów na Kafe to kobiety a druga sprawa po ślubie w tym dziale żadna już nie pisze. Gdybyś jeszcze zachwalał dobre firmy ale ty zachwalasz coś co tylko z nazwy jest firmą. Pomyśl człowieku jaką krzywdę robisz tym co tak nieudolnie ich polecasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rezerwowy Balon
Radecki coś poleca? ;-D Dobre :-D Facetów jest tu znacznie więcej niż 5% to raz, 2 to nieprawda, że po ślubie już tu nie piszą tłumoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Panie Radecki a może pani diabli wiedza kim tak jesteś naprawdę. Przyznaj się ile ci płaca za te wpisy polecające usługodawców ślubnych bo jak na razie nic innego od twojego pierwszego wpisu nie robisz. Jeśli jesteś panem to jesteś ewenementem bo 95% wpisów na Kafe to kobiety a druga sprawa po ślubie w tym dziale żadna już nie pisze. Gdybyś jeszcze zachwalał dobre firmy ale ty zachwalasz coś co tylko z nazwy jest firmą. Pomyśl człowieku jaką krzywdę robisz tym co tak nieudolnie ich polecasz" xxxx Ależ się ktoś zagalopował :) Proszę mi napisać w którym miejscu na tym forum kiedykolwiek polecałem jakiegoś fotografa? Rozumiem że osoba, która ten wpis dodała pomyliła mnie z kimś innym, innego wytłumaczenia nie znajduję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tref
Pani Danusia, mówisz serio ? Bo własnie szukam kogoś takiego ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do pracowni Photoquest, rewelacja. Nie spodziewałam się takiego wykonania ze strony tej Pani. Okazała się bardzo życzliwą osobą, a także liczyła się ze wszelkimi moimi sugestiami. Naprawdę radzę rozpatrzyć jej kandydaturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestań z ta idiotyczną reklamą myślisz że tu sami idioci? napisz zapraszam do siebie, www i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Oj nareszcie jesteśmy po weselu. W życiu nie przypuszczałem, że to taki stres. Ale do rzeczy. My wybraliśmy kamerzystę i fotografa w jednym (firma oferuje i jedno i drugie) z polecenia znajomych. Właśnie odebraliśmy cały materiał. Powiem krótko - zawsze i wszędzie będę polecać tę firmę. W sumie kamerzystów jest dwóch. Hmm... słowo kamerzystów chyba jest niewłaściwe. bo oni filmują za pomocą aparatów. Jednak to co robią było dla mnie szokiem. Wpada dwóch facetów ze sprzętem rodem z filmów s/f i w sumie wszędzie ich pełno. Nasi goście weselni w czasie ślubu w kościele czekali kiedy jeden z nich opuści się na linie z sufitu kościoła z całym sprzętem do filmowania... Faktycznie to co robią jest niesamowite. Byłem ciekawy jak wyjdzie końcowy film. Po raz pierwszy oglądaliśmy film z rodzicami. Po zakończeniu wszyscy mieliśmy otwarte usta. Film wyglądał jak film fabularny w pełnym tego słowa znaczeniu. Jesteśmy naprawdę bardzo wdzięczni za to co zrobili. Fotografie jakie otrzymaliśmy są niesłychane. Ja nie wiem, może patrzę na wszystko okiem fotografa amatora, ale naprawdę to jest kawał świetnej roboty. Są po prostu inne od tych, które oglądaliśmy u innych fotografów. Szczerze polecam. Mam wizytówkę firmy, która nam uwieczniała nasz ślub i wesele i jeśli ktoś jest zainteresowany to ich namiary prześle na maila. Oto mój mail: benek2691@interia.pl Pozdrawiam Bernard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolagw
Hej wszystkim ;) Z tego co pamiętam podczas organizowania swojego wesela moja siostra korzystała z tego serwisu: http://www.foto-video.gdziewesele.pl/Kielce/Fotograf/ Tam też można z tego co wiem, znaleźć inne opcje weselne typu lokal, zespół, auto do ślubu. Polecam moja sis była bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damwoj20
POLECAM rajmundpiasta.pl Moim zdaniem najlepszy fotogram i kamerzysta w rejonie Kieleckim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli on jest najlepszy to nie chce widzieć tych gorszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia34a
W Katowicach jest jeden fotograf którego należy wyróżnić jeśli chodzi o fotografie ślubne. Pan Michał : http://www.michalkowalski.pl bardzo ładne ujęcia, dobrane kolory tła,odcienie , swiatło- widać że profesjonalista- polecam każdemu- szczególnie aby zdjęcia ze ślubu były pełne radości i życia jak w dniu ślubu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie będą codwieglowy z Ostrowca,opinie maja dobre ale sama przekonam sie we wrześniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już od kilku lat przy ważnych wydarzeniach, korzystamy z usług http://fotografia.emodia.pl/. Pełen profesjonalizm, pełen świeżych pomysłów, zaraża dobrą energią. Zdjęcia są niesamowite...mamy do niego pełne zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma to jak odświeżyć temat dla autoreklamy takich nędznych zdjęć. Gratulacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdestanom
My z koleżanką polecamy http://rgfotograf.pl/, jeśli masz tak duży budżet to pewnie bez problemu dojedzie z Rzeszowa na sesję. Pan Rafał tworzy na prawdę fantastyczne ujęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapraszam do siebie www.klaudiakot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz 123
www.cezaryszymkiewicz.pl - fajny człowiek - spoko foty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×