Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jagoda 3333

Wspólne odchudzanie 10 kg w dół

Polecane posty

Dzień dobry :) Ja tam u Was dziewczyny ? Ja to już żyje tylko myślami o urlopie (szkoda że pogoda taka okropna teraz:( ) Jak całe lato w Irlandii było deszczowe to teraz kiedy mamy lecieć do Polski to tu nagle słonko świeci a w Polsce pada :( jak pech to już na całego ;) Dziś też rozpoczęłam dzień od owsianki :) resztę meni napiszę wieczorkiem, bo jeszcze nie zaplanowałam co dziś na obiad itd. miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dzisiejsze meni : 1. owsianka + kawa z mlekiem 2. zmiksowane owoce (2 banany, jabłko, mandarynka) 3. ryba z warzywami 4. aktivia + kawa z mlekiem 5 zjadłam na ostatni posiłek owsiankę :/ chciałam jajecznicę ale się okazało że jajka gdzieś przepadły.... no nic jutro trzeba uzupełnić zapasy nabiału A jak Wam dzień minął?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Mój dzisiejszy dzień na plus. Zjadłam: kanapkę z pomidorem i twarożkiem jogurt kotleta jednego z piersi z kurczaka no i niestety dwa ciastka, ale co tam:P Z ćwiczeń tylko łaziłam dziś cały dzień, ale nogi okropnie mnie bolą, więc ogólnie jestem zadowolona. Poza tym jak widzę uczniów maszerujących do szkoły, to cieszę się, że jestem studentką:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki! u mnie dzisiaj nawet dobrze, udalo mi sie pocwiczyc godzinke:) wiec jestem zadowolona, no i zrobilam dzisiaj zakupy..kupilam pas neoprenowy i pedometr:D pedometr pokazuje ilosc zrobionych krokow i ile kcal spalilam podczas chodzenia, jest taki malutki ze nie widac go pod ubraniem:) bede miala wieksza motywacje do chodzenia:P:P a jesli chodzi o jedzenie to zmiescilam sie w 1500 kcal... wiec jest ok:D zafundowalam sobie dzisiaj tez pilling kawowy, zaszalalam dzisiaj:P hehe, musze go robic czesciej bo jest naprawde super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ten pedometr kupiłaś w argosie? bo się zastanawiałam czy go kupić bo właśnie taki mały jak karta kredytowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja się zastanawiam między tym a tym jak karta. A napisz mi czy do tego jest jakiś pas na którym to mocujesz? czy jak to w ogóle działa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tylu jest taki zatrzask ktory zapinasz na pasek albo na gorna czesc spodni jesli nie nosisz paska, szczerze mowiac to ja go wogule nie czuje, jest lekki i malutki.. pedometra moze uzywac 5 roznych osob bo na tyle jest mozliwosci... wpisujesz swoja wage, wzrost, wiek, ile centymetrow ma twoj kazdy krok w przyblizeniu no i on ci tam wszystko oblicza, ile krokow robisz, ile kcal spalasz, jaki dystans przebylas i ile masz tluszczu w swoim ciele... ja jestem zadowolona, ten wygladajacy jak karta na pewno tez jest fajny, w sumie to one wszystkie dzialaja tak samo, wiec nie ma zasadniczej roznicy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Super ten pedometr. Z chęcią dowiedziałabym się ile kalorii spalam chodząc. Chyba też w to zainwestuję. Poszukam na allegro. Dziś już kończę obijanie i biorę się za prawdziwe ćwiczenia- aerobik, rano biegałam i A6W (znów dzień pierwszy niestety).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim:) kolejny dzien walki z kilogramami czas zaczac:) ja wlasnie pije poranna kawe, potem sniadanie i do pracy:( nie bede miala dzisiaj czasu na cwiczenia bo bede w domu dopiero wieczorem ale jutro postaram sie to jakos nadrobic:) lece przygotowac cos do jedzenia do pracy, odezwe sie poooooooooozno!!! zycze Wam udanego i milego dnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pink14
hej dziewczynki , ja na pewno nie bede sie wazyla w poniedzialek :D bo zjadlam moje ukochane a zarazem znienawidzone chipsy, cala wielka pake, a na drugi dzien byla impreza rodzinna i zjadlam duzo za duzo (a z reguly jem malo), ale najgorsze to to, ze na noc. No i oczywiscie malo cwiczylam. Nie powiem zebym sie nie podlamala, ale do nastepnego lata jeszcze duuuzo czasu, wiec moze uda mi sie pozbyc tego ohydnego tluszczu i uzyskac piekny kaloryfer :) zamierzam zapisac sie na silownie. Musze isc pocwiczyc, ale ostatnio tak bardzo mi sie nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pink14, znam ten ból braku chęci do ćwiczeń. Ja mam tak, że mi się nie chce zacząć, bo już po pięciu minutach ruchu mam ochotę ćwiczyć dalej i jest ok. O satysfakcji po już nawet nie wspominam. Do następnego lata na pewno schudniemy:) Nie ma innej opcji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiejszy meldunek ;) 1. aktivia + 2 mandarynki + kawa z mlekiem 2. pół banana + jogurt naturalny 3. ryba 4. aktivia + kawa z mlekiem 5. jajecznica z pomidorem Na ćwiczenia nie miałam dziś czasu :/ ale był spacer :) dobranoc 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie melduje ze jestem i ze dzien zostal zakonczony pozytywnie:) ale nie cwiczylam bo czasu nie bylo a teraz to musze klasc sie spac:( ale jutro to nadrobie:D dobranoc wszystkim do uslyszenia rano 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki:P jak samopoczucie przed jutrzejszym wazeniem?? ja zamierzam sie zwazyc i zmierzyc bo ostatnini czasy zdarzalo mi sie pracowac na silowni i w domu z odwaznikami (2 kilo), wiec jesli uksztaltowalam jakiekolwiek miesnie waga nic nie pokaze ale za to ubedzie mnie w centymetrach, a to sie chyba liczy prawda? a tak swoja droga to musialam przestawic dziurke w pasku o kolejna dziurke co jest dobrym znakiem:D a tak poza tym to pije swoja ulubiona kawe z mlekiem potem beda moje ulubione platki owsiane i heja do pracy:P:P do czego to doszlo zeby ludzie pracowali w niedziele:P hehe milego dnia dziewczyny, jak zwykle do wieczora:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Pewnie, że najważniejsze są wymiary. Nastrój przed jutrem mam dobry, bo w miarę się trzymałam i liczę na kilogram mniej. Cholernie padnięta dziś jestem. Jak zresztą bardzo często ostatnimi dniami, ale zmusiłam się już do biegania. Tak sobie pomyślałam, że już długo się trzymamy na diecie i tym topicu i że jakaś nagroda nam się należy, dlatego w najbliższym tygodniu każda z nas niech sobie zafunduje coś miłego z okazji naszej wytrwałości i sukcesów 🌼 :D Miłego dnia wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:) tak jakos pusto tutaj sie zrobilo, pewnie przygotowujecie sie psychicznie na jutrzejsze wazenie:P:P ja dzisiaj zjadlam 1400 kcal wiec jest dobrze, zaraz musze sie jeszcze jakos zmusic do cwiczen,, jak kto ktos wczesniej napisal najgorzej jest zaczac:( pozniej juz leci... dzienna zjawa ja kupilam sobie 2 dni temu czarna sukienke ktora poprawila mi samopoczucie:) taka mala nagroda za wysilek i trud:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam http://www.dieta.ubf.pl/members.php Ja właśnie wróciłam od znajomych gdzie częstowali torcikiem własnej roboty i bigosikiem.... no i muszę przyznać się że.... wypiłam tylko kawę z mlekiem ;) Mąż mówi że podziwia moją silną wolę :D Moje meni: 1. aktivia + banan 2. jabłko + mandarynka 3. kurczak z pieczarkami i cebulką (taki prawie gulasz mi z tego wyszedł) 4 jogurt naturalny + kawa z mlekiem 5. dopiero przede mną ale chyba ugotuje sobie jajka na twardo :) P.s. spodnie mi spadają:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny U mnie spadek tylko o 0,2 kg ale zawsze to coś;) Chciałam się też pożegnać na jakieś około 2 i pół tygodnia, wyjeżdżam do PL na urlop :) Trzymajcie się cieplutko :) Jak wrócę pewnie każda będzie już "lżejsza" Życzę Wam wytrwałości i silnej woli:) Papa dziewczynki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ankula udanego pobytu w Polsce Ci życzę🌼. Koniecznie wróć później do nas:) Ja na wadzę mam dziś 34,5 , czyli pół kilo mniej. Jestem zadowolona:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim! przepraszam ze dopiero teraz sie odzywam ale niestety za pozno dzisiaj wstalam i nie zdazylam nic napisac przed pojsciem do pracy, o malo co sie nie spoznilam:( a wiec jesli chodzi o mnie to tez cos tam spadlo nie za wiele ale zawsze cos.. waze teraz 53.6 kg:) i jestem happy.. malymi kroczkami dojdziemy do celu:) Wam tez gratuluje sukcesow:) Ankula zycze milego wypoczynku, wracaj szybko:P:P a jesli chodzo i dzisiejszy dzien pod wzgledem dietki to zaliczylam totalna klape ale jutro na pewno bedzie lepiej, musze chyba pocwiczyc moja silna wole bo jakos nie moge sie oprzec jak ktos mnie czyms czestuje, a dzisiaj to juz wogule masakra byla, no ale coz zdarza sie kazdemu wiec nie poddaje sie i jutro nie ulegne:D grunt to dobre nastawienie! Onaa17 gdzie jestes????????????????????//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim:D ja wlasnie jem sobie platki owsiane i zaraz lece na jogging... musze jakos spalic wczorajsze obzarstwo:P:P napisze pozniej jak mi dzisiaj idzie... do uslyszenia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz zaliczylam wyczerpajacy training, mam nadzieje ze 2 h potu nie pojdzie na marne:P zaraz obiadek- kuskus z warzywami i lece do pracy... odezwe sie poznym wieczorem, piszcie jak Wam idzie dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dziewczyny nienajlepiej :( dietka tak srednio i dawno nie cwiczylam trudno mi sie przestawic na tryb szkolny pocieszam sie tylko tym ze weezme sie w garsc i bedzie lepiej. eh mam co prawda godzinke dziennie spaceru bo do szkoly i ze szkoly albo jeszcze spacer jakis . musze sie wziac w garsc dawno tu mnie nie bylo bo mam problemy z internetem . ale obiecuje poprawie sie i ciesze sie waszymi wynikami dziewczynki ! oby tak dalej ja waze sie w poniedzialek ;* dam rade !!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim!! Ja juz po sniadaniu i zaraz niestety musze leciec do pracy, chyba lapie mnie jakies grypowe paskudztwo bo nie czuje sie najlepiej, moze uda mi sie pozniej troche pocwiczyc ale jesli mi nie przejdzie to sobie dzisiaj odpuszcze:( milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Karolinko, życzę Ci zdrówka🌼 Onaaa17, proszę nam się grzecznie brać za siebie i wracać do nas. U mnie okay:) Nie za dużo ćwiczę niestety, ale dietę jako taką trzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:) dzieki Dzienna zjawa, dzisiaj juz mi troche lepiej ale wczoraj mialam stan podgoraczkowy wiec nie cwiczylam bo wiadomo jak sie nie czujesz najlepiej to trzeba sobie odpuscic:( ale dzisiaj nadrobie straty:) wczoraj z dietka ok chociaz mogloby byc lepiej.. a dzisiaj jak narazie zjadlam owsianke no a pozniej sie zobaczy co i jak, wyjdzie w praniu:P:P zycze Wam milego i udanego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×