Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jagoda 3333

Wspólne odchudzanie 10 kg w dół

Polecane posty

Moj problem jest ze czasami jak pracuje to przerwe mam powiedzmy po 5 h pracy i wtedy jestem juz bardzo glodna i jem o wiele wiecej niz powinnam.. pewnie nie jestes glodna bo jesz co 2-3 h... ja tez sie staram trzymac tego systemu no ale coz czasami nie nie da rady:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko możesz nie wierzyć ale przed ciążą mój brzuch wyglądał podobnie też miałam takie fajne mięśnie :D ale było i się skończyło ;) ale i tak pewnie nie dała bym rady wykonać tych ćwiczeń :p bo ręce zawsze miałam słabe więc podciąganie się odpada a skakanki nie znoszę :p mogłam robić brzuszki przysiady itp. Teraz nawet jak wrócę do wagi to pewnie brzuch już nie będzie taki jak wtedy bo skóra już nie taka jędrna :( Teraz też czuję pod tłuszczykiem moje twarde mięśnie nawet zarys ich jest ale co kiedy one maja teraz ubranko z tłuszczyku :/ ale już niedługo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to kolejny dzien czas zaczac:D dzisiaj biore sie ostro do roboty:) jak juz wspomnialam omijam kolejke wazenia ale Wy piszcie o swoich sukcesach... Ja zwaze sie za tydzien w poniedzialek, zycze Wam powodzenia:) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ;) KArolinko mialas racje wrocila waga do normy ale dzis pokazala 58.3 kg malutko schudlam a wrecz mozna powiedziec ze nic bo co to jest 0.2 kg :( no ale cóż tak bywa co prawda na duzo sobie pozwolilam w tym tyg naprawde wiec nie dziwie sie. Ehh dziś dostaałam okres i jestem zamulona że szok. :( na nic nie mam sily i wątpie żeby miala na jakiekowiek cwiczenia . Ale bedzie odbrze musi byc;) ja dzis zjadlam 2 sucharki z 2 plasterkami chudej wędliny i do tego 2 ogórki kiszone . ;) A i witam nowa dietowiczke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki u mnie spadek też nie wielki bo waga pokazała 53,4 więc zaledwie 0,4kg na dodatek jestem przed okresem i czuję się troszkę jak balonik. Ale w obwodach w końcu ruszyło a to dla mnie ważniejsze niż waga Jest -2cm w tali, -3cm w pasie i -1/2 w udzie :) To już coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pink14
u mnie jest pol kilograma mniej, malooo ale damy rade :) powodzonka i ps. bedziemy mialy takie miesnie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutka02
witam Was :) a osobno witam rozowego balonika. ja tez sie nie wazylam zeby sie nie dolowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki! zakonczylam dzisiaj dzien bardzo pozytywnie, 1200 kcal wiec jest dobrze:) widze ze kazda cos schudla, niewiele ale zawsze cos, lepsze to niz nic:D ja wolalam sie nie wazyc, ale w nastepny poniedzialek kolejki juz nie opuszcze:) zaraz jeszcze troche pocwicze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zakonczylam wczorajszy dzien i zaczynam nastepny:P:P pije wlasnie swoja kawke zaraz platki owsiane a pozniej to sie zobaczy:) Ankula nie wiem jak u Ciebie ale u mnie pogoda taka ze az chce sie zyc:) niebo bez chmurne i SLONCE!!!!!!!! Ciekwe jak dlugo hehe:P Zycze Wam powodzenia w dzisiejszym dniu:) odezwe sie wieczorkiem buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny U mnie tez kolejny dzień diety rozpoczęty :) Karolinko u mnie w chwili obecnej też za oknem słoneczko tak ja w niedziele za to wczoraj cały dzień padało:/ Mam nadzieję że dziś już pogoda się nie zepsuje :) Miłego dnia dla wszystkich dietowiczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko oglądałąm właśnie ten filmik z tą babką ktorą skacze na skakance ;) No niezłą ma kondycje . A to prawidłowo tak sie powinno skakać ? Po moich obserwacjach doszłam do wniosku ze skakala 20 s i 10 s przerwy i takich powtózeń 9 .;> JEstem bardzo ciekawa ;) Dziś zjadlam platki owsiane na mleku 0.5% i do tego rodzynko ;) I troche makreli wędzonej ;P Na obiad rybka z parowara i fasolka szparagowa;)) A reszte się okaze xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie Panie U mnie dieta ok jem tak jak trzeba co 2,5 - 3 godziny nie mam żadnych pokus. Właśnie skończyłam ostatni posiłek. I jeszcze pójdę zaraz na stepper ta na 30 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:) jak minal Wam dzien?? U mnie nawet nawet ale nie mialam za bardzo czasu cwiczyc:( no coz tak bywa.. Onaa17 szczerze mowiac to z tym skakaniem to nie wiem jak sie powinno robic, mysle ze to sprawa indywidulana, i ze za bardzo nie ma znaczenia czy robisz 10 sekundowe przerwy czy nie... no ale nie wiem nie znam sie na tym:P ale jakby nie patrzyl ta dziewczyna wyglada na taka ktora zna sie na rzeczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie tez tak mysle ;p i chociaz taka wycwiczona to sie tez meczyla; p tylko ze ja akurat nie mam jak mierzyc sobie tak czasu , . :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki! kolejny dzien walki z kilogramami trzeba zaczac:) Jak Wam idzie?? ja sie jakos trzymam, przynajmniej staram sie:P wlasnie pije kawe, zaraz sniadanie i do pracy:( i jeszcze jedno bierzecie jakies tabletki wspomagajace odchudzanie?? ja nigdy nie bralam ale zastanawialam sie czy nie kupic naturalny blonnik w tabletkach, bo podobno pecznieje w zoladku i daje uczucie sytosci.. piszcie co myslicie na ten temat... warto czy nie warto??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o suplementy to ja chcę kupić sobie w Polsce aqua slim, w zeszłym roku piłam i waga spadła tylko nie wiem czy przez to czy przez stres :/ ale póki nie spróbuję ot się nie dowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pink14
ja juz pisalam ,ze pije aqua slim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim:) Ja juz po pracy:) lece zaraz cos zjesc bo pozniej bedzie za pozno:) jak narazie zjadlam: - platki owsiane na wodzie - jablko + banan - activia - grahamka z pomidorem i salata bez masla do tego wypilam 2 kawy, zaraz zjem twarozek z kefirem:P przydaloby sie troche pocwiczyc ale mam takiego lenia ze glowa boli, moze pozniej mi sie zachce:P co to jest ten aqua slim? pink14 jak dlugo uzywasz i czy widzisz efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mo dzionek wyglądał tak: 1. owsianka +kawa z mlekiem 2. 2 jabłka i śliwka 3 jajko na twardo, plasterek wędliny i papryka 4 płatki z mlekiem + kawa 5 jeszcze nie wiem ale pewnie jogurt Przede mną jeszcze ćwiczenia Tu jest o Aqua slim http://www.aquaslim.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pink14
sama nie wiem, mam mieszane uczucia co do aqua slim, czuje sie po nim bardzo dobrze, ale wciaz mnie suszy:D pije 2 tygodnie, schudlam 1,5kg, wiec nie za duzo, pewnie bez aqua tez bym tyle schudla, ale podobno na efekty trzeba czekac do 3 tygodni, mi smakuje, choc pierwsza butelka byla ohydna. generalnie juz sie do tego przyzwyczailam, wczesniej pilam bardzo malo teraz pije duuuuzo:) aktualnie w drogerii (wybranej np. rosmann) sa promocje, 7szt po 9.99. Moze dziala jak placebo? no nie wiem...:)mysle, ze popije z miesiac i kupie sobie cos innego, no chyba ze w 3 tyg. nagle schudne 5kg hehehe to jak najbardziej zostane przy aqua :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki! Ja dzisiaj tak troche wczesniej niz zwykle, musze odprowadzic siostre na lotnisko:( w koncu bede mogla sie normalnie odchudzac:P:P Pink14 moze aqua slim ma wlasnie dzialac w taki sposob ze ma Cie suszyc i dlatego pijesz tak duuuuuuuuuuuuzo:P zapchasz sie woda i Ci sie jesc nie chce:P:P hehe pewnie efekty przyjda po tych 3 tyg stosowania, to podobno zawiera l-karnityne i chrom wiec powinno podzialac no ale jak nie wyprobujesz to sie nie przekonasz:) ja wlasnie pije kawke i zaraz musze leciec, alez mam dzisiaj zwariowany dzien:(:( odezwe sie pozniej zycze wszystkim powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Kolejny dzień diety rozpoczęty od owsianki i kawy z mlekiem :) ostatnio mi ta owsianka w nawyk weszła :) Dziś czas na zakupy bo się jogurty i warzywa kończą :) Coraz bliżej do @ i już pęcznieje w oczach :p na ale dobrze że jak @ się skończy to znów będę wyglądać normalnie :D Miłego dnia Wam życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutka02
hej :) u mnie ostatnio kiepsko bylo, nawet bardzo kiepsko, ale od dzisiaj biore sie w garsc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pink14
karolinka watpie, bo ja jestem wiecznie glodna tak juz mam, ze kocham jesc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Ja dziś miałam jakiś taki porozwalany, zabiegany i w ogóle dziwny dzień przez co też moje posiłki wyglądały tak a nie inaczej:/ mam nadzieje że jeden taki "zły dzień" nie będzie za bardzo rzutował na mojej diecie :/ 1 owsianka+ kawa z mlekiem 2 jogurt 3 pierś z kurczaka z warzywami 4 kapusta czerwona podsmażona + kawałek kuraka 5 aktivia + kawa z mlekiem 6 jabłko Odstępy między posiłkami tez dziś miałam przeróżne dlatego aż 6 posiłków ;/ Ale dałam rade poćwiczyć 65 minut na stepperze czyli 610 kalorii spalonych. Jutro się poprawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×