Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jagoda 3333

Wspólne odchudzanie 10 kg w dół

Polecane posty

Ja dzisiaj tez mialam strasznie dziwny i zalatany dzien:( zmiescilam sie 1500 kcal ale wogule nie mialam czasu cwiczyc, nie biorac pod uwage tego ciaglego latania tam i z powrotem, na lotnisko i z powrotem 45 min, marsz z bagazami:P do pracy i z powrotem 40 min szybkim tempem, a do tego praca wiec o siedzeniu moge pomarzyc:P wiec sumujac nie bylo az tak zle:) Ankula u Ciebie naprawde nie jest tragicznie, pewnie Ci sie wydaje inaczej bo masz swoj ulozony plan ktory dzisiaj zostal troche zachwiany, a zawsze sie go trzymalas ale uwierz mi na slowo jest dobrze:) ja zaraz lece spac bo najwyzsza pora, padam z nog, od rana ani chwili spokoju:P:P dobranoc dziewczynki:) do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ;) dawno sie nie oddzywałam mialam problem z komputerem coś :( u mnie Z dietką tak jakoś średnią i z ćwiczeniami nie za dobrze:( ale mówie sobie ze to przejsciowe i bd sie cieszyc jak waga sie nie zwiekszy ;) zjadlam juz dzis sniadanie : jogurt naturalny z musli do tego kilka rodzynek i banan ;) na obiad gotuje ogorkowa ;) bedzie na 2 dni xD a reszte sie zobaczy;pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Ja rozpoczęłam dzień od 3 mini kanapek z serem żółtym pomidorem i ogórkiem no i oczywiście poranna kawa z mlekiem Dziś planuję na obiad rybkę :) Miłego dnia dziewczyny dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki! Ja juz po kawie i platkach owsianych:) Onaa17 nie przejmuj sie ja tez dopiero teraz po pozbyciu sie siostry biore sie do roboty:P a do tej pory to bylo tak srednio, raczej nie na schudniecie ale na utrzymywanie wagi, bo nie czuje ze schudlam i nie czuje ze cokolwiek przytylam, no ale od teraz przestawiamy sie na chudniecie, duzo pracy przed nami ale damy rade:D ja jeszcze nie wiem co bede jesc pozniej bo czekam mnie prawie caly dzien w pracy wiec musze przygotowac sobie jakies jedzonko:) zycze Wam milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zrobiłam dziś rybę w foli z warzywami, ładnie przyprawiłam położyłam cebulę na filetach a na około dałam warzywa owinęłam w folie (sreberko)... normalnie niebo w gębie mniammmmmm teraz będę robić częściej ryba w panierce smażona na patelni może się schować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pink14
a ja mam pewne problemy. od wczoraj nie cwicze, ale tez nie jem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pikn jedz choćby coś lekkiego bo spowolnisz metabolizm i w końcu jak coś zjesz organizm wszystko zmagazynuje na wypadek gdybyś znów nie jadła! Jakiś jogurcik, aktivie cokolwiek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:) ja po sniadanku i kawie, na obiad bede gotowala kuskus z warzywami:) Pink14 przykro mi ze masz jakiekolwiek problemy, ja mam tak samo przy stresowych sytuacjach nie chce mi sie jesc, zaqciska mi sie gardlo,, ale postaraj sie cos przelknac co 3 h, bo Ci metabolizm siadnie.. Tak jak napisala Ankula np activie, jakis owoc, cokolwiek.. jesli chodzi o wczoraj to spisalam sie na piatke:D jestem ciekawa poniedzialkowego wazenia, chociaz nie licze na powalajace rezultaty co jakikolwiek spadek mnie ucieszy... powolutku pomalutko dojde do mojego celu:) zycze Wam milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak Wam idzie dziewczynki?? Ja wlasnie zaliczylam godzinke cwiczen, zaraz zjem obiadek no i lece do pracy:( nie chce mi sie tak strasznie no ale coz, nie ma wyboru... odezwe sie poznym wieczorem i zdam relacje jak mi dzisiaj poszlo:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki niedawno wróciłam z zakupów, niestety dziś nic ciekawego nie kupiłam poza tym po co pojechałam (prostownica mini i torebki). Jak na razie jestem po 3 posiłkach 1 owsianka+kawa z mlekiem 2 jogurt pitny + batonik fitness z musli (88kcal) 3 banan + aktivia + kawa z mlekiem Ale jestem senna... ale może jak poćwiczę to się rozbudzę. Bo w dzień nigdy nie śpię musiałabym być chora żeby zasnąć w dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to dziś jest mój 31 dzień diety cały czas trzymam się twardo zasad jedyne co to może ze 2-3 razy zjadłam odrobinę później niż 3 godziny (bo byłam poza domem) a tak wszytko ok. W poniedziałek kolejne ważenie i mierzenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie wrocilam z pracy i jestem wykonczona... jesli chodzi o dietke to zadnych odstepstw od normy nie bylo, zmiescilam sie w 1500 kcal wiec jest dobrze:) zbliza mi sie @ i czuje sie jak balon, brzuch taki wypukly i wogule, nie cierpie tego:( lece spac bo jutro nie wstane:P dobranoc🌼 a i zapomnialam jeszcze dodac ze kupilam sobie ten blonnik naturalny w tabletkach i biore 2 tabletki 15 min przed posilkiem i musze przyznac ze dziala, czuje sie syta szybciej niz normalnie wiec co za tym idzie mniej zjem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! No i dostalam@:( ale zwaze sie jutro mimo to no i zobaczymy czy cos mi ubylo czy nie, ale czuje sie jak paczek:( jak narazie zjadlam: kawa z mlekiem + platki owsiane jablko kuskus z warzywami (z wczoraj:P) kolejna kawa z mlekiem jak narazie tyle, jestem od 7 rano na nogach dlatego tak wczesnie zaczelam moj dzien.. musze sobie przygotowac jakiej jedzenie do pracy bo szykuje sie ciezki dzien:( powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dziś dostałam @ i czuję się jak balon :p no ale trudno zobaczymy co jutro na wadze będzie :) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Znów wracam do wspólnego dietowania. Przez ten tydzień pozwalałam sobie na różności, bo byłam na weselu, a spędy rodzinne nie sprzyjają dbaniu o sylwetkę. Także jutrzejsze ważenie sobie odpuszczam i zrobię to dopiero za tydzień:) Po co mam się dołować. Ale już będę się twardo trzymać. Jutro znów zaczynam bieganie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🌻 Jak już pisałam wczoraj dla mnie miesiąc diety już minął, ale postanowiłam jeszcze nie korzystać z "pozwolenia" na słodycze. Ale na pewno w następną niedzielę zjem sobie rosół z makaronem Moje dzisiejsze meni 1 płatki z mlekiem + kawa z mlekiem 2 banan + aktivia malinowa 3 ryż z warzywami 4 kanapki z razowca z wędlina i warzywami + kawa z mlekiem 5 aktivia 125g + mały jogurt 125g Zastanawiam się czy warto jutro stawać an wagę bo mam @ i czuję się jak napompowana zobaczę rano bo mierzyć się to raczej nie ma sensu poczekam do następnego poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki! u mnie dziaisj bardzo dobrze tylko brzuszek boli:( czuje sie jakbym przytyla w momencie dostania @ conajmniej 3 kg:P:P brzuch jest ogroooooomny... dzienna zjawa fajnie ze znowu jestes, brakowalo nam Ciebie! dziewczyny ja tez nie wiem jak to z tym wazenioem, warto czy nie warto?? jak bede sie czula jutro wydeta to omijam wage z daleka, bo nie chce sie zalamac:P lece spac do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pink14
Hej dziewczyny, na poczatku chcialabym bardzo podziekowac Wam za wsparcie i za informacje, bo ja chyba nadal nie jestem za bardzo doksztalcona jesli chodzi o ten metabolizm, nigdy sie nie dochudzalam, teraz tez gdy ktos pyta to mowie,ze ja sie nie odchudzam tylko pozbywam sie tluszczu, U mnie juz dobrze, dziekuje , dziekuje i jeszcze raz dziekuje, z Wami razniej sie odchudzac, ale takze zyc. Nie wiedzialam, ze podczas @ brzuch robi sie jak balon, ja biore tabletki i mimo, ze moj organizm czasem pozwala sobie na zupelne braki badz przedwczesne nękanie to nigdy nie zauwazylam wypuklego brzucha/badz nigdy nie zwracalam na to uwagi gdyz btw. wciaz nie jestem z niego zadowolona. Moje wazenie pokazalo kilo mniej i jestem szczesliwa ;) mam albo 53kg, albo 52 ;) nie wiem dokladnie, bo ostatnio wydawalo mi sie, ze mialam zle ustawiona wage, wiec ja przestawilam- dlatego bede sie trzymala wersji 53 bo lepiej sie szczesliwie zaskoczyc niz gorzko rozczarowac (w momencie ustania na dobra, dokladna wage;)) wczoraj bylam na wyjezdzie i niestety zjadlam tylko sniadanie i obiad, ale nie bylam glodna wiec mam nadzieje,ze moj metabolizm bedzie w jak najlepszej formie. Chcialam sie takze pochwalic, ze udalo mi sie zamowic tylko surowke,a nie jakiegos fast-fooda, ktory byl moja miloscia!:D teraz mnie nawet do nich nie ciagnie, polubilam zdrowe odzywianie!:) Pozdrowionka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pink14
dziewczyny moze wyjasnicie mi cos, mam 169 i waze 53kg, moj wskaznik bmi wyliczony na pewnej stronie ukazal niedobor wagi, co to ma byc? napisane jest ze powinnam wazyc 56kg, a dla mnie to duzo, bo ja majac 56kg naprawde nie wygladalam szczuplo, nadal nie wygladam, a uwierzcie mi ze nie mam zadatkow na chorą anorektyczną sylwetke, chce miec ladne cialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pink14
moj facet jest chudziutki, ale niby jego bmi wychodzi "Brawo! Masz idealną masę ciała" czy to znaczy ze ja jestem obtluszczona? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Pink_14, nie przejmuj się tym wskaźnikiem BMI. Mi też w momencie w którym ważę tyle, żeby się dobrze czuć wychodzi, że mam niedowagę. Jak ostatnio na jednej stronce internetowej sprawdzałam sobie BMI, to mi napisali, że powinnam ważyć 58 kg. No przecież nie ma szans, żeby to była moja optymalna waga. Poza tym optymalna waga nie oznacza, że będzie się szczupłym. BMI powstało dawno temu, inne standardy były:P Poza tym, żeby dojść do takiej wymarzonej wagi trzeba się odchudzać, itp. a te niby wskazane BMI, to na pewno takie przy którym się dziennie je około 2000 kcal, ćwiczy umiarkowanie. Ja dziś nie staję na wagę, bo na pewno pokazałaby więcej. Wolę przeczekać jeszcze tydzień i wtedy zobaczyć te 53 kg. Mam taką nadzieję przynajmniej. Strasznie głodna jestem. Zauważyłam, że po weselu strasznie podskoczył mi apetyt. Aż mnie ssie w brzuchu. Idę sobie zrobić herbatę i mam nadzieję, że jakoś przetrzymam ten głód. A w kuchni leży pyszna jagodzianka dla mnie.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja też z względu na @ dziś się nie zważę dopiero za tydzień! Pink ja mam 169cm i ważę ok 53kg też mi wychodzi niedowaga mimo to dążę do 50kg. Bo jak tyle ważyłam wyglądałam bardzo dobrze i bardzo dobrze się czułam mimo że wszystkie wytyczne wskazują na niedowagę. Chyba te wszystkie tabele, kalkulatory itp nie biorą pod uwagę że każdy ma inna sylwetkę i niektórzy przy 55 wyglądają szczuplej niż ci z 50kg. Ja mam koleżankę dużo niższa ode mnie waży właśnie 55kg a wygląda jak patyczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki;*** nie było mnie kilka dni ;( Ale już siępoprawie i bd pisać tutaj ! ;) u mnie tamten tydzi8eń szkoda gadać :( zaniedbałam na całej lini moje ćwiczenia i dieta ;( ale widze nie jedna tu ma kryzys :( wiec razem damy rade i od dzis sie pilnuje;))) już za mną 60 min na rowerku stacjonarnym = 650 kcal spalonych ;) i do tego to co KArolinka wysłała ten link ze skakaniem na skakance również to zrobiłam ;)) a co do posiłków to zjadłam : śniadanie owsianka z rodzynkami + mleoko 0.5 % i do tego 2 sucharki z pasta z makreli własnej roboty;) II śniadanie 2 sucharki z sałatka na obiadek robie piersc z kurczaka pokrojoną i usmazona na oliwie z oliwek do tego kalawior i fasolka szparagowa;) a reszte sie zobaczy;) a co do ważenia ja też odpuszczam ten tydzień nie chcem się zdołować i zniechęcić ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim :D:D ja sie zwazylam mimo @, pewnie niewiarygodna jest teraz ta waga ale bylam baaaardzo ciekawa co tam zobacze:P pokazalo sie 54,1 kg ale nie mam zamiaru sie tym sugerowac, za tydzien waga bedzie bardziej wiarygodna i wtedy sie przekonam:) Onaa17 nie przejmuj sie gorszy tydzien i tyle, wracaj na wlasciwy tor odchudzania i bedzie super:) a jesli chodzi o to cale BMI to nie ma sensu sie tym sugerowac:) rozne stronki pokazauja rozne przeliczniki a poza tym kazdy jest indywidualnoscia, jedna osoba wedlug BMI majaca niedowage moze wygladac identycznie jak ta z waga w normie, mowie tutaj o takim samym wzroscie... nie mozna wrzucic wszystkich do jednego worka.. moja kolezanka cwiczaca systematycznie na silowni od 9-ciu lat wedlug BMI ma nadwage, a wyglada naprawde super... ma wyrzezbiona sylwetke i widoczne miesnie, ale jest szczupla.. a jak wiadomo miesnie waza o wiele wiecej niz tluszcz... BMI jest za ogolnikowe i nie uwzglednia innych waznych aspektow, wiec nie ma co sie martwic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki!!! kolejny dzien trzeba zaczac:) ja wlasnie popijam kawusie zaraz sniadanie i lece do roboty:( cwiczylam wczoraj dosyc duzo i dzisiaj mam zakwasy:P:P takie uczucie satysfakcji:) dziewczyny nie wiem jak to jest ale czuje ze leci mi w obwodach i to duzo, zmiescilam sie wczoraj w spodnie ktore nosilam 6 lat temu, juuuupi!!!! zycze Wam powodzenia dziewczynki!! odezwe sie wieczorem MILEGO DNIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko gratuluje ! ;D I wiecie co dziewczyny moj ostatni tydzień był okropn bo naprawde jadlam co chciałam :( i wiecie co dziś mnie korciło i stanęłam na wagę po śniadaniu ! Bo wczoraj sie nie ważyłam . I waga pokazała równo 58 kg !! ALe to po śniadaniu to pewnie waga jest około 57.8kg ! tak sie ciesze nie dość że nic nie przytyłam przez ten tydzień to jeszcze schudłam . ahh ;)) Ja wlasnie przed chwila przymierzylam moje spodnie ktore nosilam i byly obcislee strasznie a teraz są idealne ;)) Nareszcie czuje ze cos schudlam ;)))) nawet ostatnio moj zwróciłł uwagę że coś schudlam i widac ;) dziewczynki najlepsza motywacja jaka moze byc ;) powodzenia życzę wszzystkim ;**** trzeba się trzymać ;) ja juz na diecie jestem 5 tygodni;)) i nawet tego nie czuje . ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Super że waga i obwody spadają :) Nawet sugerowanie się obwodami jest ważniejsze. Ja w zeszłym tygodniu schudłam przecież tylko 0,4kg ale zeszło w niektórych miejscach nawet -3cm. Pewnie dlatego że ćwiczymy i tłuszcz się spala a mięśnie rosną :) a jak wiadomo mięśnie zajmują mniej miejsca ale są cięższe. Dlatego ja prócz ważenia mierzę się też co 2 tygodnie w kilku tych samych miejscach :) Ja dziś już po śniadaniu owsianka + kawa z mlekiem. U mnie od rana tylko deszcz i tak ponuro za oknem że się nic nie chce :( a jak wstałam o 6 to jeszcze tak ciemno było jakby już jesień czy zima była a jeszcze niedawno o tej 6 wstające słonko mnie budziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Gratuluję spadku wagi wszystkim:) Ja jednak wolę poczekać do przyszłego poniedziałku. Dziś na śniadanie zjadłam sałatkę z sałatą, pomidorem, ogórkiem, papryką, pieczarkami i fetą plus sos czosnkowy. Na drugie parę kulek winogron. Na obiad zjem kalafior, a potem już tylko maślankę. Z ćwiczeń to chyba tylko A6W i może hula- hop, bo jakoś nie czuję siły na nic innego. Miłego dnia dziewczyny:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×