Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dajcie na luz glupie dziwki

:)

Polecane posty

Gość dajcie na luz glupie dziwki

dlaczego na tym forum sa same glupie i tepe baby,podle zarozumiale puste i zepsute czy te kafe nie moze byc normalne powinno pomagac innym matkomi i dawac porady czy redakcja tego nie widzi?????????????//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety jest kilka panienek,ktore powinni zablokowac.Maja nieudane zycie wiec wyżywaja sie na innych wirtualnie.Nie trzeba wymieniac kazdy wie.Zreszta pewnie zaraz sie tu wpisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaslosna jestes ... niby nik matkaizona hmm raczej nie jestes ani tym ani tym jestes zerem i tym pozostaniesz nikt nie chcialby takiej matki jak ty a tym bardziej zony nie znizam sie do zer takich jak ty wiec spadaj z tego tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest wprost niedopuszczalne
matkaizona ciebie to powinni po IP namierzyc , zrobić kolegium za obelgi i dozywotnio zablokować Juz piszę do moderatorów zeby cie zbanowali bo reprezentujesz tak niski poziom i patologie społeczna ze takich jak ty to powinno sie usypiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie boj sie dziecino nic mi nie peknie,ale mysle,ze tobie w koncu tak.Dziewczyny szkoda czasu na ta zołze.Nie ma zycia prywatnego wiec tu sie udziela zalosna dziewucha.Wspolczuje jej rodzince heheh o ile wogole ktokolwiek by wytrzymal z takim czlowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meczy siedzenie 24 przed kompem.Ale jak sie nie ma zycia prywatnego trzeba poudawac wirtualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest wprost niedopuszczalne
zgłosiłam ja do zablokowania bo patologie powinno sie tepic Studiuje prawo i tak naprawde to mozna takich ludzi oskarzyc o zniesławienie Tylko trzeba to zgłosic organom zajmujacym sie łamaniu prawa w sieci tylko komu sie zechce ? Mi osobiscie tez sie nie chciałoby bo procedury sa skomplikowane i czasochlonne Niestety :(Pozostaje jedynie pisac do moderatorów i blokowac takich prostaków z burakowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez spędzam duzo czasu w internecie ale nie prztyszłoby mi do głowy zeby kogos obrazac A juz napewno ublizac dzieciom To chore jest Co ludzie osiagaja przez takie teksty ? Włos sie jezy na głowie Naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia, a Ciebie widac to szczerze kręci bo włazisz na topiki i odpisujesz nam, więc jest coś na rzeczy, ale coz... każdy ma jakies hobby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalalalala.....
bambarka juz nie udawaj takiej swietej :O Na tych pokasowanych topikach jak ktos napisal ze mu sie twoj dzieciak nie podoba to mieszalas ludzi z blotem jak najgorsza meliniara :O Jestes namolna baba, malo inteligentna, piszesz z bledami. Ja sie nie dziwie ze ty jestes samotna matka, mezczyzni nie trawia tego rodzaju bab,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matkaizona dla ciebie jestem per pani dziecino.Odpisuje,bo po to jest forum.Tylko takie jedze jak ty zapomnialy,ze kultury u nich za grosz,wiec udzielac sie nie powinny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×