Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

FDD

wieczór kawalerski striptiz

Polecane posty

"to ja też wam opowiem wiem co to kpina i wlasnie wy sie na nia narazacie " Jeśli te głupoty, które wypisuje Daria wg Ciebie to kpina to ja straciłam wiarę w inteligencję ludzką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja też wam opowiem
to trac :Dw tobie na pewno jej nie ma STARE A GLUPIE 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Hmm ja też pójdę do mojego zmyślonego chłopaka Pochwalę mu się Waszą... dziecinnością " No jak nie macie o czym rozmawiać :) Ja mam ze swoim inne tematy. Dodam ambitniejsze... Czekam na odpowiedź na pytanie Dario :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebujacarady98765
co do tematu na forum. sadze, ze wszystko jest kwestia dogadania sie. sa sfery zarezerwowane jedynie dla najblizszej osoby - czyt. przyszlej zony/meza. jesli mowisz : ok jesli bedzie striptiz patrz, ale przez szacunek dla mnie nie pozwol sie dotykac a on przystaje na to, to ok. przeciez wieczor panienski to takze- striptiz faceta, seksowne przebrania kobiet i alkohol, wieczor panienski/kawalerski nie ma na celu sprawienie komus bolu. jesli tak jest, jesli druga osoba jest przeciwna to po co ta cala szopka? czym jest wieczor i striptiz i gola dupa jakiejs laski w obliczu ranienia najblizszej osoby- przyszlej zony? to nic nie znaczy i latwo mozna z tego zrezygnowac :) a jesli nie- to babeczki- bawmy sie dobrze na panienskim :) jesli moj przyszly maz bedzie mial wieczor kawalerski u siebie taki full wypas to ja z kolezankiami postaram sie o to samo! full alkoholu seksowne przebrania aniolkow, kroliczkow i seksownych policjantek, striptiz facetow i impreza do rana :) potem nie mozesz miec pretensji do partnera ze popatrzyl bo zabawa u Ciebie tez byla by full ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"waternymph i Placki ziemniaczane z kefirem-czy wy macie nie po kolei we lbach? darujcie sobie bo wasze wypowiedzi bawia nie tylko Darie choc i jej bywaja zabawne " nie mogę się pows3mać :) , tak cudownie wymienia mi się poglądy z Darią Ch jak jeszcze z nikim w życiu :) a na marginesie , czemu nie zapytales darie Ch czy ona ma nie po kolei w glowie ? czyzbys z gory zakladal ,ze ma nie po kolei ? ;) odpowiadajac na pytanie Darii CH to : Nie :) do - kladnie ! zaglądam tu sporadycznie , a takiej okazji jak dzis nie przepuszcze , za bardzo polubilem ostatnio nasze konwersacje dario :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"aaa więc gadam z "pseudo- dodą" stąd ten poziom... " Hahaha. Padłam :D Kurde rozgryzłaś mnie! Damn it! :D :D Jestem Doda... Dla Ciebie Dodunia :P "to trac w tobie na pewno jej nie ma " Tak samo jak w dodzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do potrzebujacarady98765: Zgadzam się ;) Wszystko zależy od tego jak się umówi para :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? :D Piszcie co chcecie, o kim chcecie i kiedy chcecie :D Ja od dzisiaj postaram się ignorować wasze żałosne "atakowanie inteligentnymi argumentami" i skupię się na osobach piszących NA TEMAT ;) Nie obrazicie się? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja też wam opowiem
bo Daria wypowiadala sie duzo i czesto nie dla tego ze jakas para idiotow lubi robic wokol siebie zamieszanie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" bo Daria wypowiadala sie duzo i czesto nie dla tego ze jakas para idiotow lubi robic wokol siebie zamieszanie " wokół siebie zamieszanie?? WTF?? :D Czy Ty przeczytałeś/łaś ten temat od początku? Jeśli nie - doczytaj a wtedy się udzielaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do "to ja też wam opowiem": Dzięki ale nie daj się wmieszać w ten syf który oni robią :D Prawie jak kółko emerytów ;) Czego nie powiesz, oni Cię przebiją bo są TACY mądrzy :D STARE A GŁUPIE- buahahaha :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja też wam opowiem
czytam to od poczatku:D a wy zgredy?:D czytaliscie wypowiedzi Darii z NORMALNYMI ludzmi?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Czego nie powiesz, oni Cię przebiją bo są TACY mądrzy " Może nie TACY, ale mądrzejsi od Ciebie. Co generalnie wielkim wyczynem nie jest :D "STARE A GŁUPIE- buahahaha " hahaha hahahah hahahaha hahaha :D czy w tym jest coś śmiesznego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu zaczynasz Dario Ch ... , tak najlepiej wysmiewac sie , obrażać i unikac wypowiedzi, taaak. Myslisz ,że Jezus czy ktoś inny zaciera już ręce nie mogąc się doczekać tak wspaniałej katoliczki ?która woli być dobra w życiu , a zła na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja też wam opowiem
przeczytajcie sobie caly temat a potem sie zalcie :D bo wypadacie dosc idiotycznie na tle reszty :D pomylency

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Placki wiesz co mnie najbardziej śmieszy? Że ona nie jest w stanie odpowiedzieć na to pytanie i widać jak się miota :) jak próbuje atakować :D Nie ma NIC do powiedzenia a gada... Ciekawe zjawisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj ,jak to ładnie placki powiedziały, małolat :) My w tym momencie lejemy z Darii jak się da. Przedtem była normalna dyskusja, którą zawaliła Daria nie raz, nie dwa mnie obrażając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda słów! owszem Daria czasem przegina ale tylko gdy się ją sprowokuje. postami sami się prosicie o to żeby was obrażać więc nie miejcie do nikogo pretensji. czyjś chłopak zginął w wypadku- powiedz, KTO o tym mógł wiedzieć? a ty bezsensownie przeżywasz i odbierasz to jako bezpośredni atak na ciebie czy twój związek! przemyśl to sobie. tylko błagam: SOBIE a nie na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja też wam opowiem
ha! sami obrazacie a macie pretensje do innych:D zalosni idioci :D ja w przeciewienstwie do innych nie bede ukrywac obelg w waszym kierunku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×