Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krzysztof35.

nagła milosc

Polecane posty

Gość pan krzysztof zbalazl
poklask pewnej zdziry na kafffe. I jak mu nie wyjdzie z tamtą dupodajką, to tutaj już na chęzną żanę, gotową wskoczyć do kolejnego cudzego łóżeczka. A dzieci to pan krzysztof ma w d... Wiadomo, mężczyzna kocha dzieci tak długo, jak dlugo kocha ich matkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pan krzysztof zbalazl toś mi dosrał analfabeto :) najpierw szmatławcu naucz się alfabetu.później składania literek ...szkoda tylko że na sensowne używanie tej wiedzy nie starczy Ci zwojów w mózgownicy .... by by maszkaro :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SimplusMaximusNajwięcejdający
Żanaaaaaaaa aleś se gola strzeliła... Jak chcesz zabłysnąć znajomością języków obcych to wpierw choć trochę ich liźnij... Nie pisze się "BY BY" a "BYE BYE"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SimplusMaximusNajwięcejdający Robienie błędów nie w swoim ojczystym języku nie uważam za gola ... nie żeby mi się nie zdarzało ich robić ale błędy połączone z głupotą ogólną to już pewna przesada :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalalalalalamnj
same kurwy dupodajki suki w tej polsce są....i świete zonki oraz mohery.....idzcie wy mohery krzyza pilnowac a nie pierolicie tu takie farmazony ze sie tego czytac juz nie da.BYE BYE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simplus Maximus Najwięcej...
Żanaaaa jak się nie zna, to się nie używa. Można to wyrazić po polsku. A tym bardziej rażą twoje błędy, gdy w ten samym poście wyśmiewasz się z literówek innych forumowiczów. I nie ma nic do rzeczy, o czym i w jaki sposób tamta osoba pisała. Przygania kocił garnkowi że sam smoli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simplus Maximus Najwięcej...
ha, no teraz pośmiej się z mojej literówki bye bye :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żanaa ty jesteś jakaś
wykolejona, wszędzie widzisz facetów, myślisz że to faceci ci odpisują. Hahaha. A ja jestem KOBIETĄ !!! I TO JAKĄ ! Zaś ty szmatławcu nie jesteś warta żeby mi buty czyścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WujekDobraRada.
Fajny topic. Fajny. Aż gałgany fruwją :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh ...gówno mnie obchodzi kto odpisuje .... przynajmniej ja odpisuję z jednego konta idioto/tko jeśli jesteś babą to pewnie jedną z takich co facet kopnął w dupę .... widzę że słusznie :):):):) w dodatku używasz wyzwiska tego samego co ja kilka minut wcześniej ...mało ambitne :P czyżbym Cię poirytowała ??? czuję jakąś nutkę zdenerwowania ...wypij meliskę włóż ciepłe bambosze może przyjdzie ci wena co by tu dosrać żeby lepiej się poczuć ..już się nie mogę doczekać ... podpowiem Ci tylko że będzie Ci trudno ...jestem spełnioną szczęśliwą kobietą z cudownym facetem przy boku i cudnymi dziećmi która zna swoją wartość i takie idiotki/ci którzy chcą podwyższyć swoje ego dosrywając komuś na necie to mnie jedynie bawią ...mam wolną chwilkę piję kawkę i chętnie wpadnę tu i poczytam od czasu do czasu :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WujekDobraRada.
Fajne szmaty się tu pozłaziły. Fajne. Aż śledziami zapachniało :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
kobiety, bierzcie przykład z mężczyzn- oni na siebie tak nie plują....korzystają z kobiet i z życia...więcej solidarnosci kobiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WujekDobraRada.
Podnieść sztandar. A pieśnią waszą niech będzie: Krew naszą długo leją katy........ :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
wujku- podoba mi się rozumowe podejście mężczyzn do zycia- lubię obserwowac mężczyzn i w żadnym razie nie mam dla nich litości:-) co do sztandarów - to nie dla mnie:-)agresja-0 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WujekDobraRada.
Pochody 1-majowe też były pokojowe. A wzywanie do solidarności w imię posiadania cycków wali psychologią tłumu, demagogią, komuną, komunią, love-paradami i gołą dupą na bilbordzie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
wujku- wydaje mi się, że źle mnie zrozumiałeś- podkreślam po raz kolejny, że podoba mi się rozumowe podejście mężczyzn do życia- oni nawet jeśli mieli wspólną kobietę, nie skaczą sobie z tego powodu do gardeł. kobiety moim zdaniem powinny gdzie indziej upatrywac przyczyny swych problemów niż w sobie nawzajem.A jak wiadomo "gdzie dwóch(dwie) się biją - tam trzeci korzysta". Czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
a wracając do wątku głównego- czy gdyby sytuacja była odwrotna- w małżenstwo wplata się dodatkowy,wspaniały pan- czy dwaj panowie wzięliby się za przysłowiowe łby? kto by oberwał? Smiem twierdzić, że mąż machnąłby ręką i zaczął nowe życie- oczywiście bez dzieci bo te by przeszły na konto nowego pana- może i by panowie razem na piwo poszli - kto wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WujekDobraRada.
Gdzie dwie się biją tak korzysta dentysta. Bo innych korzystających nie widzę. A ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
jak dwie panie się biją widze zawsze korzystającego pana:-) i tracące dzieci o ile takowe są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WujekDobraRada.
A jakież to są korzyści?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
jak to jakie:-) prosze zobaczyć- pani która jest kochanką słucha tej samej muzyki,czyta te same książki, wśród 6 miliardów ludzi takie dopasowanie:-) oczywiście nowa Pani stara sie, by być lepszą od starej pani. stara pani zaś , gdy się dowie, też albo będize się starać alebo też przejmie opiekę nad zrobionymi przez autora dzieci a ponieważ znienawidzi nową panią z całego serca zrobi wszystko, by i dzieci ją znienawidziły co dla owego pana w krótkim czasie będzie stanie się wspaniałym rozwiązaniem bo będzie można zapomnieć o starym życiu. I tak, płynnie przejdzie ten pan z jednego życia w drugie zawsze znajdując oparcie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
dziećmi*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WujekDobraRada.
A rozumiem. Ale toż my znamy panie, które obsługują po kilku panów na raz (nie mam oczywiście na myśli mieszkanek lasów korynckich). Te dopiero korzystają!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
nie umiem powiedzieć ile to kosztuje:-) ale finansowo na pewno korzystają.Niestety bycie przedmiotem nie daje dobrych efektów jeśli idzie o psychikę takich osób. Mówimy tu o efekcie synergii w układzie pan- stara pani- nowa pani a nie o prostytucji:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WujekDobraRada.
Kocie - twoje posty mają rację :classic_cool: Aż strach wyciągać wnioski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
wniosek jest jeden i bardzo prosty:) nigdy nie lituj się nad mężczyzną:-) miłego wieczoru:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WujekDobraRada.
Dobra rada. Idę spać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszczekały sobie te chłopy i co? i g mocni w gębie na topiku a w życiu? pewnie fajtłapy ,niedorajdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgakuyfrawsnf
fakt.....bo jaki chłop z jajami siedzi na kafe......no ja piernicze..tylko jakis pantofel...zenada..jeszcze nas baby to rozumiem bo durne jestesmy i tak poszczekac czasami gdzies trzeba ale chlop????chlopu jak sie nudzi to idzie na piwo a nie sleczy na portalu dla debili...a ten krzysztof tez..by sie zabrala za ukladanie zycie a nie siedzial tu i czekal na logiczne i madre odpowiedzi..widze ze go juz nie ma ..chyba zrozumial ze tu odpad spoleczenstwa siedzi a nie inteligencja ktora potrafi doradzic czy wyrazic swoje zdanie z szerszym horyzontem niz moherowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nefretette28
Dzieci są ważne, przysięgi składane też, ale życie wbrew sobie zniszczy życie nie tylko tęskniącemu za innym człowiekiem, ale też małżonkowi i przede wszystkim dzieciom. Wiadomo że z dnia na dzień widać w takim człowieku gasnące światełko. Sama jestem matką i wiem że zabolałoby mnie gdyby mąż chciałby odejść do innej kobiety, ale wiem że nie próbowałabym na siłę zatrzymać go przy sobie bo nie miałoby to sensu. Dzieci można kochać nawet bardziej nie będąc z żoną, mogą mieć 2 szczęśliwe rodziny w przyszłości niż jedną przytłoczoną niewyjaśnionym problemem. Takie jest moje zdanie. Ludzie robią błędy i często małżeństwa są tego dowodem. Nie radziłabym być pochopnym w podejmowaniu decyzji, bo jeśli okaże się że poznana kobieta tylko przy zauroczeniu jest taka cudowna, bo akurat ma to czego nie ma żona, to może się okaże że stracisz wszystko w imię kolejnej pomyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×