Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

edzia...

czy 10 dni przed @ test ciazowy moze dac pozytywny wynik??

Polecane posty

hej kobitki zadaje takie pytanie jak w temacie mial moze ktos taki przypadek ze test ciazowy pokazal mu tak wczesnie wynik pozytywny?? prosze odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy jak długi masz cykle, i kiedy masz owulację?? bo musi minąć conajmniej 7 dni po owulacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam podobnieee
edzia ja mam poodbnie też już bym chciała zrobić test, ale mam jakieś 8,9 dni do okresu i chyba nie ma sensu jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
n ja sie juz nie moge doczekac a cykle mam 30 31 dniowe a okres powinnam dostac 5 sierpnia a juz jestem ciekawa. ja pierwsa ciaze mialam obumarla a terz tak bardzo chce miec dzidziusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam podobnieee
ale chyba musisz poczekać, zleci szybko zobaczysz :). ja mam 28, 29 dni, powinnam dostać okres w następną śr, ewentualnie czwartek, dziś boli mnie lewy jajnik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam podobnieee
zero objawów, chyba na to za wcześnie. z tym, że nie mam pojęcia kiedy miała owulację, bo jak na złość jej nie czułam, ani nie miała krwawienia śród cyklicznego, a zawsze miałam chociaż jednej objaw owulacji... dziś pobolewa mnie lewy jajnik, no ale to żaden objaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny cierpliwości
owulacja jest zwykle 12-16 dni przed okresem, plus kilka dni na zagnieżdżenie więc na 10 dni przed okresem organizm nawet nie wie czy jest w ciąży. Temperatura też Wam nic nie powie, bo aż do okresu jest podwyższona i dopiero przed okresem spada, jesli jest ciąza to sie utrzymuje cały czas na wyższym poziomie. Czyli jest w tej chwili bezużyteczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam podobnieee
edzia nie pozostaje nam nic innego jak czekać, ewentualnie zrobić betę. mierzenie temperatury nic Ci nie da, jak jej nie mierzysz regularnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to wiem ale czas mnie chyba zabije ale jak nie w tym miesiacu to w nastepnym sie uda pocieszam sie tym zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od 5 lipca do 11 okres 11 - 36.5 12 - 36.6 13 - 36.5 14 - 36.6 15 - 36.5 16 - 36.6 17 - 36.4 18 - 36.4 sluz jak jajo bialko jaja kurzego 19 - 36.3 sluz bez zmian 20 - 36.4 21 - 36.8 22 - 36.8 23 - 36.8 24 - 36.9 25 - 36.8 26 - 36.9 27 - 36.8 kochalalam sie z mezem 12 13 17 18 19 21 22 chcial jeszcze napiasc ze cykle ma co 30 31 dni prosze o odpowiedz i dziekuje sa duze sznse na ciaze wie ktos moze cylke mam co 30 31 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam podobnieee
hmmm, ale według tego co napisałaś wychodzi, że okres powinnaś mieć za jakieś 6 dni? a nie 10?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam podobnieee
myślę, że masz szansę na ciążę, ale jeszcze troszkę musisz poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiem pomylilam sie w obliczeniach ale myslisz ze sa sznse ja tez mam taka cicha nadzieje chociaz organizm lubi platac figle i jest jedna wielka zagadka ale dziekuje za male pocieszenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam podobnieee
A jak szybko zaszłaś w tą pierwszą ciążę? Nie no masz szansę :). A masz regularne cykle? Spokojnie poczekasz jakieś 7, 8 dni i zrobisz test, tak jak ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do bty to ja niestety to niema warunkow na zrobienie sobie testow krwi bo obecie jestem w norwegii ?? ale 4 sirpnia lece do domciu :) a ile masz lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam podobnieee
Ja mam 28 lat, więc już czas na dziecko...A Ty zapewne masz mniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z pierwsza ciaza zaszlam za pierwszym razem nawet nie wiesz jak bylismy z mezem zaskoczeni :) no ale stalo jak sie stalo. zabiek wylyzeczkowania macicy mialam w kwietniu odczekalismy 2 cykle i do roboty :) i mam nadzieje ze sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bys zgadla ja mam 23 lata :) a dziecko juz dawno chcialam miec ale maz "jeszcze za wczesnie" kocham dzieci sa slodziutkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz obecnie to strasznie mnie piersi bola juz od 2 tygodni ale rownie dobrze to moze byc objaw przed miesiaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam podobnieee
aha, jak 2 tygodnie Cię bolą, to jakoś długo. mnie piersi nie bolą nigdy w żadnej fazie cyklu, teraz też ich nie czuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie bola przed okresem ale teraz zaczely jakos bardzo wczesnie nie wiem moze hormony buzuja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam podobnieee
Masz dopiero 23 lata, więc masz dużo czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ale nie wiadomo czy nastepne dziecko doniose a leczenia potem trwaja moja kolezanka nie moze miec dzieci ma 30 lat i teraz zaluje ze nie probowala wczesniej bo teraz sie leczy ale to troche potrwa i nie wiadomo kiedy zajdzie w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×