Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość egzaminowany 154165165
Tam było uchwalenie konstytucji , oraz zjednoczenie Niemiec. Na końcu było pytanie o bitwę , napisałem Powstanie warszawskie. Z tym obrazkiem, to pierwsze częściowo wolne wybory do sejmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biologia była trudna, ale niektóre zadania były mimo wszystko proste, a w niektórych chyba dobrze strzeliłem :P jesli ambiwalentna ma racje, może bede miec nawet 20p, jestem generalnie zadowolony, bo plan minimum wykonany, tylko ta historia mnie zaskoczyła, bo w gimnazjum same 4,5 a tutaj wiele szczegolow wyparowało mi z głowy, a probowalem sobie przypomniec bez skutecznie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfhjtu
Ja z tym obrazkiem napisałem że to był koniec Polski Rzeczpospolitej Ludowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo może kiedy będą wyniki ? Jeśli ktoś już zdawał wcześniej to proszę o poradę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfhjtu
No to pięknie po za laniem wody w wypracowaniu i wypisaniu poprawnych odpowiedzi z tekstów i zaznaczeniu parę chyba prawidłowych odpowiedzi po 1pkt mam nadzieję że zaliczę :) Bo tak kompletna klapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakritnka
No jak by nie patrzeć to odpowiedziałeś dobrze ponieważ pierwsze wolne wybory miały miejsce po zakończeniu PRL także zastanawia mnie czy Ci to uznają jako prawidłową odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egzaminowwany 74984998
Pierwsze częściowo wolne wybory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do biologii, to w zadaniu z glikogenem i insulina, to powinno byc chyba glikogen na gorze, a insulina na dole, ktos wczytał sie dobrze w cały wykresik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egzaminowwany 74984998
A, co wpisaliście w to zadanie o autonomii. Tam coś było o kościele. I jeszcze w tym zadaniu o paderewskim , banku polski mieście gdynia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wpisałem w tym drugim lojalizm, pierwsze było oczywiste, ale nie pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakritnka
Chodziło oczywiście o autonomię i lojalizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypomniałem sobie, w tym pierwszym był Kulturkampf a w tym drugim chyba lojalnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ho ho ho, współczuję Wam bardzo, bo w ostatniej sesji to my z historii raczej zadowoleni byliśmy, jak to naprzemiennie robią. Tak, cała biologia jest na poprzedniej stronie i sprawdzona, jeśli nie pisałam "chyba". Placek922 - nie licz wszystkiego co napisałam za punkt, bo niektóre były podwójne i dopiero ten punkt dawały, chyba nawet któreś z prawdą/fałszem też, ale ogółem to się ze spokojem nazbiera. Jasio - dlaczego insulina na dole? Jeżeli cukier gwałtownie wzrasta to wydziela się duża ilość insuliny, która później jest pobierana z wątroby, przerabiana na glikogen i później spowrotem jest spadek cukru. Glukagon wytwarza się z tego co pamiętam z wykładu jakiegoś profesorka w nocy, kiedy cukier spada i wykorzystujemy rezerwy. Moonchild - posprawdzaj sobie, na pewno udało Ci sie uzbierać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ Jasio Co do tej insuliny zrobiłem tak samo jak ambiwalentna_93. Insulina u góry (jak cukier rośnie ) a glukogen jak cukier spada (na dole) Co do tego pytania : A, co wpisaliście w to zadanie o autonomii. Tam coś było o kościele. To zaznaczyłem w pierwszym : Kulturkampf Drugie lojalizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ambiwalentna_93 Punktację liczyłem z tego co pamiętałem co za ile pkt było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie nie wiem, pewnie masz racje ;) ide wziac prysznic, a jak nadal bedzie mi sie chciało spac to ide spac xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ Placek922 - no to jesteśmy w domciu z bio. Ja mam nadzieję na trójkę. Bo jeszcze kilka rzecyz mi wyleciało na pewno. Myślę, że na maturze roz., którą piszę będzie łatwiej, tak jak ta ostatnia - była banalna! No ale co z tą historia? Zdacie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe kolejny punkcik za dobry strzał :D zamach w sarajewie 1914, a inne odp 1917 i 1919 :D a tego zadania z autonomia nie pamietam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja raczej po 2 z bio i his :D, skojarzyłem sobie jagielonczyka z wojna 13 letnia po namysle :D, dobra ide ten prysznic brac, bo sie nieswiezo czuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liaaaaaaa77
Kochani a co zaznaczyliscie i napisaliscie w tym żądaniu z cesarzem Otto3?? To w tym tekście było o B. Chrobrym ? A tam gdzie trzeba było wpisać nazwę dynastii? ja na maxa strzelalam, Jagiellonow. Tak się stresuje bo zdawalam teraz matme, fizykę i wlasnie historie. W pazdzierniku pisalam wszystko i wlasni nie zaliczylam tyłach przedmiotów( na historii nieobecnosc) Teraz najgorsze jest to czekanie na wyniki... tymbardziej że u mnie to być albo nie być bo bardzo mi zależy na tym swiadectwie teraz z roznych względów. W jakich miastach pisaliscie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfhjtu
Ja też napisałem że chodziło o Chrobrego a dalej strzeliłem że dynastia Jagielończyków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egzaminowany 654549849849
A, co napisaliście z tej mapy? Ja zaznaczyłem powstanie listopadowe. tam były daty 06. ---- 31rok. Też zaznaczyłem zamach w sarajewei, bo to była przyczyna wybuchu I wojny światowej. Na ostatniej stronie napisałem, powstanie warszawskie. Biologia raczej do poprawki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfhjtu
Też dałem powstanie listopadowe jeśli chodzi o mapę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egzaminowany 654549849849
A jak zaznaczaliście , ja podkreślałem. Czy komuś może nie zaliczyli odpowiedzi przez zaznaczenie? Ja jak podkreślam, to przed literą stawiam pionową kreskę |.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×