Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Go艣膰 ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Go艣膰 gupeq
Cze艣膰 wszystkim. Mam pytanie.... mam zaliczony jeden rok liceum, czy w przypadku zdawania egzamin贸w eksternistycznych rok w liceum kt贸ry ju偶 zaliczy艂em b臋dzie brany pod uwag臋, czy nie ma to 偶adnego znaczenia i musz臋 zdawa膰 materia艂 z 3 lat ?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
@gupeq - musisz zdawa膰 z wszystkich trzech lat, nie ma mo偶liwo艣ci 偶eby zalicza膰 osobno lata. pzdr i powodzenia :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 gupeq
Kurdeeee.... To niepotrzebnie chodzi艂em rok do liceum-mog艂em od razu i艣膰 na kurs eksternistyczny zwany "liceum w 1 rok"

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 egzaminowany
Nauka nigdy nie idzie w las.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 gupeq
Zapisz臋 si臋 na ten kurs eksternistyczny i tyle...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 moochild109
hej sk膮d macie informacje, 偶e 20 b臋d膮 wyniki? to dotyczy wszystkich wojew贸dztw?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Informaj臋 mamy oczywi艣cie z w艂asnego OKE, podaj膮 termin. Raczej nie odtyczy to wszystkih wojew贸dztw, skoro 艁om偶a ju偶 dosta艂a.. Chocia偶 co艣 takiego m贸wi艂a kobieta z mojego oke, nie wiem, warto sprawdza膰 skrzynk臋 ;P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
wydaje mi si臋 偶e co do sprawdzania wynik贸w to zale偶y od ilo艣ci zdaj膮cych 艁om偶a mia艂a ma艂o do sprawdzania wi臋c si臋 wyrobili jako pierwsi tak czeka艂am na te wyniki a tu taki klops 偶e ze wszystkich egzamin贸w jeden oblany ale mog艂am si臋 tego spodziewa膰 bo nie mam g艂owy do j臋zyk贸w a wy jak si臋 uczycie j臋zyka obcego sami kursy itp.?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 :*:*:*:*:*:*:*:*:*:*
:*

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 tolo1234
gupeq...je偶eli ten kurs prowadzi o艣rodek szkoleniowy z Poznania to daj sobie spok贸j...dobrze Ci radz臋..sam korzysta艂em z tego i to jest wielka 艣ciema wydasz 2 tys .Grupa 25 os贸b w pazdzierniku 2012 i nikt nie zda艂 fizyki ,matma tylko nieliczni to taki przyk艂ad.Lepiej poszukaj wieczor贸wki gdzie zalicz膮 Ci ten rok uko艅czysz bez stresu i utraty takiej kasy...jestem takim przypadkiem.pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 tolo1234
gupeq...zerkn膮艂em do tej nieszcz臋snej umowy i ju偶 si臋 poprawiam to si臋 nazywa艂o ''o艣rodek edukacji dla doros艂ych''....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
@tolo1234 Ooo, nie nie! Te偶 mam dost臋p do tych kurs贸w i o ile materia艂y do matematyki maj膮 delikatnie rzecz ujmuj膮c 'mierne', o tyle materia艂y do fizyki maj膮 bardzo udane. Te偶 pisa艂em fizyk臋 w pa藕dzierniku 2012 r. i zda艂em na mocn膮 dw贸jk臋 z punktem brakuj膮cym do tr贸jki. 'S艂abo' tylko przez to, 偶e wi臋kszo艣膰 czasu po艣wi臋ci艂em na histori臋, z kt贸rej wpad艂a niemal sz贸stka(ich materia艂y+podr臋czniki licealne). Tak wi臋c nie widzia艂bym tu problemu w kursach a we w艂asnym samozaparciu i konsekwencji w systematyczno艣ci, a dok艂adniej na braku wcze艣niej wymienionych. Co do tych 25 os贸b, to jednak chyba sprawdza si臋 post jednej Pani st膮d, jaki艣 czas temu, mianowicie: "Po prostu, b膮d藕my szczerzy, 90% olewa te testy i przychodzi bez 呕ADNEJ wiedzy, my艣li, 偶e je艣li chodzi do "szko艂y eksternistycznej" to zda bez problemu." @gupeq Z tre艣ci twoich post贸w dedukuj臋, 偶e s膮dzisz, i偶 kursy eksternistyczne uwa偶asz za obowi膮zek by zda膰 w OKE. Jak tak to wiedz, 偶e kursy eksternistyczne to tylko opcja u艂atwiaj膮ca przygotowanie do egzamin贸w. Inaczej m贸wi膮c, mo偶esz wszystkie wymagane na egzaminach poj臋cia, zagadnienia, wzory itd. znale藕膰 w internecie, bez niepotrzebnego topienia ilu艣 tysi臋cy. :P @kizia87 My艣l臋, 偶e przyczyna jest inna i strzelam w ilo艣膰 etatowych 'sprawdzaczy' + wewn臋trzne procedury administracyjne. Uwa偶am tak, poniewa偶 nie s膮dz臋 by moje OKE Pozna艅(maj膮ce og艂osi膰 wyniki teoretycznie dzi艣, posiadaj膮ce pod sob膮 3 wojew贸dztwa: LUB., ZACH-POM. i WLKP=ok. 6 mln ludzi) mia艂o mniej ludzi na egzaminach ni偶 OKE z Jaworzna(wyniki teoretycznie 20 IV) maj膮ce pod sob膮 tylko jedno wojew贸dztwo 艣l膮skie(4,5 mln ludzi). :) Co do nauki j臋zyk贸w obcych, osobi艣cie ucz臋 si臋 z podr臋cznik贸w po bracie i jako艣 to si臋 kr臋ci. Tak jak ty, te偶 porzuci艂em nauk臋 niemieckiego na rzecz j臋zyka angielskiego(nie ze wzgl臋du na jedynk臋 z egzaminu, po prostu kiedy艣 straci艂em kompletnie zdolno艣膰 do nauki j. niemieckiego po troszk臋 g艂臋bszym zainteresowaniu si臋 tematem 'Warthegau').Co do angielskiego, to zapewne umiesz ju偶 co nieco z racji jego powszechnej obecno艣ci, tak wi臋c kup do tego jaki艣 kurs do nauki za kilkadziesi膮t z艂otych i powinno by膰 ok. :) PS. No to dzi艣 teoretycznie chwila prawdy czy matur臋 piszemy teraz, czy za rok. :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Przemu艣 a mo偶esz mi poleci膰 jakie艣 dobre materia艂y do angielskiego?Niemiecki to by艂a pora偶ka mojego 偶ycia my艣la艂am 偶e skoro uczy艂am si臋 go d艂u偶ej ni偶 angielskiego to na t膮 2 wyci膮gn臋 ale w sumie mo偶e to i dobrze si臋 sta艂o 偶e obla艂am to ostro wezm臋 si臋 za anglik i przyst膮pi臋 za rok do matury bo w sumie przez s艂ab膮 znajomo艣膰 j臋zyka a raczej jej brak nie mia艂am zamiaru przyst臋powa膰 do egzaminu dojrza艂o艣ci a teraz mam motywacj臋 偶eby zda膰 i zamiast studium wybior臋 si臋 na studia dok艂adnie administracja :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Hmmm, osobi艣cie korzystam z nast臋puj膮cych podr臋cznik贸w: "New Headway beginner" "New Headway elementary" "Horizons 3" Jako艣 brn臋 do przodu w tej materii. :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dzi臋ki a nauk臋 zaczn臋 ju偶 dzi艣 nie ma co marnowa膰 czasu

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
a wi臋c.... ZDA艁EM !!!!!!!!! Zda艂em wszystkie przedmioty w jednej sesji ! Najmniej mam 22 pkt ,a najwi臋cej 42. Szczerze wam powiem ,偶e moja nauka wygl膮da艂a tak ,偶e 2-3 dni przed danym egzaminem siada艂em i rozwi膮zy艂em testy pr贸bne ze strony OKE ,potem spisywa艂em najwa偶niejsze rzeczy potrzebne i sobie powtarza艂em. Musz臋 te偶 doda膰 ,偶e ja mia艂em zdane ju偶 dwie klasy LO (tylko trzeciej nie zda艂em ,bo nie chodzi艂em) ,ale szczerze m贸wi膮c troch臋 to da艂o. No i co najwa偶niejsze. W testach cz臋sto by艂y odpowiedzi lub mo偶na je by艂o wybra膰 jak kto艣 dobrze pomy艣la艂 ,a nie posiada艂 wiedzy:) Podaj臋 punktacj臋 :D Biologia 22pkt Ocena 2 Chemia 32 pkt Ocena 4 Fizyka 22 pkt ocena 2 Geografia 35 pkt ocena 4 Historia 24 pkt ocena 3 Angol 38 pkt ocena 4 (nie ruszy艂em wypracowania,z braku ch臋ci ) Polski 35 pkt ocena 4 Matma 30 pkt ocena 3 PP 42 pkt ocena 5 Informatyka 38 pkt ocena 4 WOS 34 pkt ocena 4 Mam nadziej臋 ,偶e i Wy zdali艣cie !

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Gratulacje dla wszystkich co uzyskali min 15pkt:-)) Ja zdawa艂am biologi臋 i by艂am na 99% pewna 偶e nie zda艂am i to by艂y m贸j pierwszy egzamin kt贸ry bym nie zaliczy艂a a tu niespodzianka i mam 26pkt..mocna 3. Mam po odbi贸r 艣wiadectwa przyjecha膰 do Poznania.Czy kto艣 sie orientuje czy nie mog膮 mi wys艂a膰 tego poczt膮 bo mam 150km w 1str i dziecko chore?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ZDA艁AM !!! 馃槏 Uczy艂am si臋 ma艂o, jak na sw贸j niematematyczny umys艂 i szczerze m贸wi膮c ostro zaniedba艂am matm臋, tak jak niekt贸rzy uczyli si臋 ju偶 dawno, tak ja.. robi艂am to te 5 dni przed egzaminem (sprawy rodzinne) i p贸藕niej korki, wi臋c jestem przeszcz臋艣liwa! Nie boj臋 si臋 ju偶 matury! Wi臋c tak: Fiza - 21pkt - dop Matematyka 22 pkt - dop TI - 25 pkt - dost (nie umiem nic ale to nic z komputer贸w i 藕le podpisa艂am) Biologia - 26pkt - dost J. polski - 30pkt - dost (nie pisa艂am pracy, bo te偶 mi si臋 nie chcia艂o:D) J.angielski - 46 pkt - bdb -> oj, musz臋 sprawdzi膰 co pomiesza艂am:D R贸wnie偶 GRATULUJ臉 wam i 艂膮cz臋 si臋 w rado艣ci, piszcie jak u Was! Tak wi臋c na pewno UAM 馃槏 wita! Kwestia, kt贸ry kierunek : )

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 egzaminowany
Oczywi艣cie gratulacje dla wszystkich. Ja dzi艣 na pewno nie dostan臋 wynik贸w, ju偶 je藕dzi艂 listonosz i nic. Ale to OKE Jaworzno. Do: wirga Powinni przys艂a膰 przez poczt臋. Mo偶esz do nich zadzwoni膰 i poprosi膰 偶eby przys艂ali.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
@Placek922 i @ambiwalentna_93 gratuluj臋 Wam :) Ja siedz臋 w domu i si臋 stresuj臋, bo wynik贸w jeszcze nie dosta艂am ale skoro Placek922 (o ile dobrze pami臋tam zdawa艂es w wawce) juz dosta艂 to ja powinnam miec jakos jutro-pojutrze (z racji tego, ze mieszkam w Toruniu az). Kurcze mam nadzieje ze jakos to bedzie ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Zdawa艂em razem z kole偶ank膮 w Poznaniu:) Jakby co dosta艂em ma艂膮 kopert臋 i musz臋 jecha膰 29 marca po odbi贸r 艣wiadectwa :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 brajan
gratuluj臋 wszystkim, mi r贸wnie偶 si臋 uda艂o! wszystkie 3 egzaminy zaliczone i wko艅cu nadesz艂a matura :D, ale przyfarci膰 15/50 z fizyki to tylko ja potrafi臋 :) evijot@ zadzwo艅 sobie pod numer 22 457 03 22 i dowiesz si臋 wynik贸w (Warszawa), Pan przez telefon powiedzia艂 mi, 偶e 艣wiadectwo dostan臋 27 marca.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 brajan
napisz臋 jeszcze procentowe wyniki (wiem, nie ma si臋 czym chwali膰, ale wa偶ne, 偶e wko艅cu po 3 sesjach zda艂em); - Polski 48% - Matematyka 36% - Fizyka 30% dziecko szcz臋艣cia :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 fajnie,ze macie juz wyniki
Krakow poda je dopiero 29 kwietnia :/

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 yyy,pomylka
tzn. 29 marca

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Zazdroszcz臋 i szczerze gratuluj臋 wszystkim ,kt贸rzy zdali ja jestem po 2 sesjach z niezdanym niemieckim i ju偶 drugi dzie艅 z tego powodu si臋 do艂uj臋 ale mam nadziej臋 偶e w pa藕dzierniku zako艅czy si臋 moja przygoda z egzaminami z pozytywnym skutkiem.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
zda艂am fizyk臋 !!!!! 22 punkty sama nie wiem sk膮d :D Teraz matura :)))

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 egzaminowany
Niekt贸rzy ju偶 s膮 szcz臋艣liwi, 偶e zdali inni jeszcze czekaj膮 na wyniki. Fajnie, 偶e wszyscy tak dobrze zdaj膮 z ca艂kiem nie z艂ymi ocenami. Tera niekt贸rzy ju偶 szykuj膮 si臋 do matur, inni jeszcze do egzamin贸w eksternistycznych na pa藕dziernik. Pewnie Ci co ju偶 zdali wszystkie 11 egzamin贸w , troch臋 my艣li膮 ju偶 o studiach.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 przystojniak jak si臋 patrzy
@ambiwalentna ZDA艁EM ^^ Anglik 45/50 Polski 43/50 i matma 39/50 3 razy bdb Jedyne co mnie martwi droga ambiwalentna to ko艅c贸wka dzisiejszego pisma. 艢wiadectwo dopiero 29-go do odbioru. Dzwoni艂em do OKE i podobno dzi艣 wysz艂o pismo dotycz膮ce matury. Po temat do prezentacji mo偶na zadzwoni膰, 艣wiadectwo trzeba b臋dzie mie膰 przy sobie na maturze. Tyle zdo艂a艂em wyszarpa膰 informacji. Gratuluj臋 wszystkim kt贸rzy zdali a tym co dopiero si臋 ucz膮 偶ycz臋 powodzenia

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

×