Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość gość
A ile osób stąd zdaje w Łodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
egzaminowy, gdzie są te wyniki z oke Jaworzno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To są wyniki wszystkich egzaminów eksternistycznych. A nie OKE Jaworzno. Drobna pomyłka. Znajduje się na stronie CKE. Otwórz sobie stronę CKE i wpisz w wyszukiwarkę: eksternistyczne. Pozycja 4. Także są to wyniki dla wszystkich OKE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do pp ktoś tu polecał ksiazke krok w przedsiebiorczosc super sprawa kupiłam,poczytalam zdałam na czwórkę i sprzedałam z zyskiem na allegro heh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a długo sie uczyłas do PP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie uczyłam sie poczytałam skupiłam sie tylko bardziej na zadaniach jak rozwiazac i ogolnie takich ważniejszych rzeczach to jest jeden z tych bardziej lajcikowych przedmiotów dużo z życia i na myslenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej! a z chemii na egzaminie są też zadania abcd czy tylko do rozwiązywania????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egzaminy eksternistyczny z chemii z zakresu liceum ogólnokształcącego składa się z zdań zamkniętych, otwartych, jak również zadania z podkreślaniem prawidłowych odpowiedzi. Z chemii jest chyba najwięcej zadań ogólnie ze wszystkich egzaminów, ale liczba punktów do zdobycia jest taka sama czyli 50p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie do osób, które piszą egzaminy i w tym roku zdają maturę. Czy dostaliście już przydział do szkoły?? Ja jeszcze nie, a z tego o czytałam to do 7lutego trzeba złożyć deklaracje ostateczną w wybranej szkole. Osoby, które pisały w zeszłym roku,kiedy Wy dostaliście takie zawiadomienie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polityka wos po prostu jakas porazka ,jak dla mnie (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobaros
Witam! Jeżeli byłby ktoś tak miły i powysyłał mi niezbędne materiały z przedmiotów LO na mojego emaila: bobaros@o2.pl, byłbym wdzięczny. Nie długo także zaczynam naukę do egzaminów, ale niestety nie posiadam żadnych materiałów. Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wysłałem deklaracje 31 grudnia i jakiś tydzień temu przyszło mi pismo ze skierowaniem do szkoły macieżystej i potwierdzeniem dopuszczenia do matury oczywiście pod warunkiem że zdam najbliższą sesje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sidu, a dostałeś to zawiadomienie listem poleconym czy zwykłym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi przydaje się strona wosna5.pl :) na górze można wybrać jeszcze cztery inne przedmioty: polski, historię, geografię i angielski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś dostałam list z przydziałem do szkoły, a już się bałam że coś jest nie tak. Czy powinnam złożyć teraz deklaracje w szkole do której zostałam przydzielona czy jak to działa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie skladalaś deklaracji w OKE przy zglaszaniu się na maturę? Jeśli tak, to idziesz uzupelnić temat pracy maturalnej wg spisu tematów jaki ma szkola i ewentualnie przedmioty, a jak nie to musisz iść zlożyć deklarację do przydzielonej szkoly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Składałam deklarację, ale tam wpisałam temat jaki znalazłam w internecie, bo myślałam że to CKE ogłasza listę tematów. I teraz muszę wybrać temat od nowa w szkole do której zostałam przydzielona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egzaminy maturalne ustne są egzaminami wewnętrznymi w szkole. Taki kwiatek do kożucha. Do przyjęcia na studia wyższe się nie liczą. A z deklaracją maturalną to sprawa wygląda następująco, powinno się dokładnie przepisać temat prezentacji maturalnej z listy szkolnych tematów. Kropka w kropkę. Mi np.: przysłali czystą deklarację, następnie ją wypełniłem oraz oryginał odesłałem. Tak jak mi w piśmie kazał dyrektor OKE. Oczywiści wpisując temat tak jak był na szkolnej liście tematów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki, zadzwonię po feriach zaraz do szkoły, bo na razie nie odbierają telefonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktos wie jaki office w krakowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Ja w najbliższej sesji po raz pierwszy podchodzę do egazminów eksternistycznych, od razu do wszystkich przedmiotów, w Krakowie. Czy ma ktoś jakieś materiały, albo wskazówki co i jak na tych egzaminach? Jak tak, to proszę na maila: xyxzxyxzxy@gmail.com Pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sie juz staje zalosne jak sie do sesji przygotowujesz tydzien przed do wszystkich przedmiotow to na pewno zdazysz sam zebrac materialy nauczyc sie i zdac na 5! czemu sie budzicie wnet na sesji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogi gościu, czy ja Cię prosiłem o ocenę? Część liceum mam za sobą, uczyłem się samodzielnie z tych podręczników, ale wolę wiedzieć konkretnie czego mogę się spodziewać po tych egzaminach od osób, które już miały z nimi styczność. Także takie oceny i wnioski zachowaj dla siebie, bo narażasz się nimi na śmieszność nie znając pozycji osoby pytającej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ty narazasz sie na smiesznosc zbierajac materialy tydzien przed sesja zwlaszcza ze wszystkie wytyczne sa na stronie oke powodzenia bo sam wiem ile czasu trzeba poswiecic zeby te materialy skompletowac a czego mozesz sie spodziewac wystarczy poswiecic godzine przesledzic forum zreszta co bedzie to i tak rosyjska ruletka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz Ci raz napisałem - nie prosiłem Cię o zdanie. Nie Twoja sprawa w jaki sposób przygotowuje się do tych egzaminów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość styczniowa lusesita
kochani a moze ktoś pamieta jaki temat był na angielskim w czesci otwartej? nie wiem na co sie nastawic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Należało zredagować list do znajomego. Opisać, co będziesz robić w długi weekend, co ostatnio zmieniło się w twoim życiu. Dlaczego nie przyjedziesz do kraju na długi weekend. Chodziło, że jesteś mieszkańcem Wielkiej Brytanii. Dokładnie już nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość styczniowa lusesita
o dziekuje:) czyli forma listu ogolnie bo widze ze w arkuszach tez list

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zdałem najpierw 3 przedmioty(uczyłem się tydzień przed) angielski wos i pp w sesji jesiennej (uczyłem się tydzień przed) zdałem 6 z 8 i na tą sesje została mi matma i historia od 2 tygodni codzień się uczę po kilka godzin i myślę że wystarczy, także obśmiewanie się z kogoś ''bo zaczyna tydzień przed'' jest dla mnie głupie, sam jeśli bym się przygotowywał pół roku przed to bym zapomniał wszystko zanim bym napisał egzamin. Wprawdzie żałuje że historii nie zdałem za pierwszym razem (26%) ale wiele osób które się po pół roku uczyły fizyki i chemii nie zdało a ja praktycznie z wiedzą z gimnazjum zdałem, także czas poświęcony nauce nie zawsze się przekłada na wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam problem z tymi zadaniami z informatyki, które są na stronie CKE. Otwierają mi się wszystkie foldery z obrazkami, informacjami itd. ale nie otwierają mi się foldery z treścią zadań, więc nie wiem o co chodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×