Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Z tego, co kojarzę to tam są tylko opisy obrazków. Możesz dodać własne opisy. Wystarczy, że dodasz pole tekstowe pod obrazkiem i napiszesz własny tekst. Naucz się też zmieniać rozmiar czcionki na 100px. Potrenuj też zmianę tła slajdu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki, na dzisiaj zrobiłam zadanie z wypełnianiem listu w wordzie. Nie jest jakos specjalnietrudne,mam nadzieję ze na egzaminie bedzie podobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umiesz robić Index górny i dolny, u mnie na egzaminie się przydało. Oraz zmiana czcionki, też poćwicz wstawianie obrazka do tekstu w Wordzie, tylko wstaw obrazek w tekst, tak aby był po środku tekstu. Wystarczy, że wkleisz obrazek w napisany tekst.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też bardzo się denerwowałem TI ale bez większego przygotowania zdałem na 4 wystarczy się dobrze orientować Office żeby wiedzieć co gdzie leży a nie szukać np. jak sformatować stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaWwa
Kurde jak ja boję się tej fizyki :( Matematykę zdałam a fizyka to porażka. Co jest na każdej fizyce ? co lubi się powtarzać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łuchajcie czy mozecie mi powiedziec i wytłumaczyc tak po ludzku co to jest ten indeks gorny i dolny? ja chyba juz za stara jestem na te egzaminy do czego mi to ma połuzyc W jakims zadaniu z TI ? a ten lit to sie robi w wordzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania1119
A czego uczyliście się na biologię, historię i fizykę? Tych przedmiotów się najbardziej obawiam. Będę wdzięczna za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdaję w tej sesji, Na biologię uczyłam się budowy komórki, wszystkich układów + choroby charakterytyczne dla danych układów, hormony, witaminy, takie tam. z historii najwazniejsze wydarzenia z kazdej epoki, ogólnie uczyłam sięz repetytorium. ważne żeby się orientować. jeżei chodzi o fizykę to czytam... dopiero od jutra zaczynam brać korki, zeby nauczyć się zadań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z biologii tez bardziej "ludzkiach" rzeczy sie uczylem przeróbcie dokladnie genetyke bo tego bylo ostatnio o wiele wiele za duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo_Zmartwiony
Posiada ktoś może (lub wie gdzie znaleźć) przykładowe rozwiązania zadań z Technologii Informacyjnej dla LO z zamieszczonego na CKE informatora? Chodzi mi konkretnie o zadanie 1, losowania z zamieszczonego arkusza: http://www.cke.edu.pl/images/stories/informatory_eksterny/techn_inform_lo.pdf Nie mam zielonego pojęcia jak się za to zabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z historii najważniejsze jest wypracowanie, gorzej jeśli trafi się temat na który nie ma się pojęcia a o to w historii nie trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez dołączonego pliku txt. nie dasz rady rozwiązać tego zadania. Ten plik należy otworzyć w Excelu. A na egzaminie u mnie był gotowy plik w Excelu, I dopiero w Excelu można to zadania rozwiązać. W każdym bądź razie jest sporo liczenia, trochę też "ręcznego" liczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znalazłem ostatnie tematy wypracowań z historii jesień 2012 ''opisz Polskę dwóch ostatnich Piastów i ich politykę''. luty 2013 ''metody walk polaków podczas walk o niepodległość w XIX wieku.'' jesień 2013 może ktoś pamięta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten temat z lutego 2013, był moim tematem na egzaminie. Gorzej by było z poprzednim tematem. Ostatnich piastów raczej nie kojarzę. Ale największa złość dopadła mnie na tym egzaminie, był w miarę prosty a ja za mało przygotowany. Ale dobry wpadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzcie mi, czy na chemii jest więcej zadań z organicznej czy nieorganicznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo_Zmartwiony
@egzaminowany Wiem, że potrzebny jest plik .txt i na stronie CKE też jest on zamieszczony ;] Także plik .txt posiadam. Uporałem się już z tym zadaniem za wyjątkiem podpunktu b). Jeśli jesteś Excelowym ogarniaczem byłbym dozgonnie wdzięczny za wskazówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj właśnie chodziło mi o liczenie "ręczne". Jak masz to w Excelu, to możesz sobie jechać i zaznaczać kolorami miasta. Później to zliczasz i masz wszystko. Przy tym punkcie jest sporo pracy. Aby sobie ułatwić, to najlepiej zaznaczać sobie na inny kolor każde miasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość styczniowa lusesita
w jesieni było mniej więcej opisac ludność Polski w czasie drugiej wojny światowej czyli mozna było [polac wode po całości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak pisałem w lutym 2013 roku egzamin eksternistyczny z matematyki właśnie takie były tablice matematyczne. Taka ciekawostka, kartki z tablicami matematycznymi, były koloru różowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś kto zdaje w Gdańsku wie w jakich salach będą egzaminy? dosyć późno przyjade pociagiem i będzie mało czasu na szukanie sali a ta szkoła wygląda na ogromną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najwięcej jest chemii nieorganicznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zazwyczaj jak wchodzisz do szkoly to kartka wisi gdzie na ktorym pietrze i jakie sale jest egzamin wiec spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostateczną deklaracje mamy złożyć do 7 lutego i mam pytanie czy trzeba jeszcze raz jechać przed 7 i podpisać coś czy ta deklaracja którą złożyliśmy przechodzi w ostateczną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość consta
Trzeba uzupełnić temat maturalny. Wybrać go z listy szkoły do której zostałaś/eś przydzielony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli nie trzeba jechać do szkoły podpisywać? bo coś kojarzę że pani mówiła iż do 7 trzeba podpisać ostateczną, do szkoły mam trochę daleko więc szkoda żebym na darmo jechał skoro nic w niej nie chce zmienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc, zdaje ktos z was mature w Krakowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×