Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość gość
Ja obrałem taką strategię jak wielu (nawet rozmawiałem z innymi którzy byli ze mną na egzaminie), czyli do wszystkiego na żywioł (miałem zwolnienie z całości), a potem poprawka z nauką do tego co nie zaliczyłem. Średnie uzyskałem w rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczkie7
Ja niby chodziłam do technikum i trochę pamiętam, ale męczy mnie niepewność :P matmy się strasznie boję, czy ona jest tak cholernie trudna jak w przykładowych arkuszach? Z matmy miałam same dwóje...a z fizy starczy jak się nauczę teorii? Czy są same zadania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ja do Fizyki się nic nie uczyłem i nigdy z niej orłem nie byłem. Natomiast byłem na tyle łebski żeby wiedzieć jak skorzystać z wzorów. Trochę na farcie, trochę dane szukane wypisałem i wyciułałem na dwóję. A do matmy dwa razy podchodziłem. Luty 2015 to było jakieś piekło, ale październik 2015 to jakaś łatwizna. Straszne różnice w trudności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i w edukacji miałem jakieś 3 lata przerwy, z tym że można liczyć więcej, bo byłem rzadkim bywalcem w szkole. Żebym dokonywał innych wyborów to prawdopodobnie dziś już bym kończył studia z niezłym wynikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczkie7
Ja też byłam rzadką bywalczynią :D A studiujesz? Ja sobie ubzdurałam, że dam radę bez wykształcenia :) a teraz chce nadrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie studiuję. Zdałem egzaminy jesienią. Do matury nie podchodzę w tym roku. Może w następnym. Ale i tak poszedłbym na zaoczne co najwyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośADAMć
Nie oplaca sie tego zdawac 145 zl za przedmiot ! wydasz z 1000 zl a jak nie zdasz to kasa przepada moj znajomy juz 3 razy nie moze zdac wiec ja juz z 4 lata temu postanowilem kupic mature bez wpisu za 1500zl jest jak orginal :) i po bolu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście ty i twój kolega macie się się czym chwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że się opłaca, jeśli się postarasz to zdasz całe LO w ciągu jednej sesji. Jeśli ktoś zamierza część egzaminów zdawać w październiku, a część w lutym to proponuje sobie teraz zdawać matmę, fizykę, chemię, biologię i coś co sprawia trudności bo jest więcej czasu na naukę, resztę przedmiotów zdawać w lutym bo sa naprawdę łatwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jest tutaj ktoś kto planuje zdawać egzaminy w październiku w Warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkość
Mam pytanie. Na stronie OKE są informatory i są standardy egzaminacyjne. Czym one się różnią? Chciałem się dowiedzieć, jaki materiał powinienem sobie przyswoić na egzamin z chemii, ale to, co można przeczytać w informatorze dot. chemii, jest różne od wymagań dla tego przedmiotu przedstawionych w standardzie egzaminacyjnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Standardy i wymagania są w jednym pliku. To nie są dwie różne rzeczy i prawie się od siebie nie różnią pod względem treści. W standardzie jest opisane bardziej ogólnie a w wymaganiach czego trzeba nauczyć się z poszczególnych tematów. Ja uczyłem się na podstawie standardów i zaliczyłem z pierwszym razem na 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiwi2
Ja będę zdawała egamin w Warszawie, w październiku. Został mi już ostatni - matma :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość97
A deklaracje o przystąpieniu do egzaminów w październiku można już składać czy dopiero w lipcu? I czy można wysłać listem poleconym? Mam daleko niestety do OKE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radziłbym wysłać przynajniej 2 miesiące przed egzaminami. Można wysyłać pocztą ale tylko poleconym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość97
A można zdać 11 przedmiotów podczas pierwszej sesji czy lepiej rozłożyć sobie na dwie? Niby mam tylko 2 lata przerwy w edukacji, ale boję się ścisłych przedmiotów, zawsze miałam problem z matematyka i fizyką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To już zależy od tego czy czujesz się na siłach. Zobacz na strona oke przykładowe arkusze. Ja zdawałem wszystkie w jednej sesji i matematyke i fizyke zaliczyłem na 4 przy 3 tygodniach nauki przed. Ogólnie to nie jest trudne, zadania ABCD i pierwsze otwarte zazwyczaj są łatwe i wykonanie tyko ich pozwala na zaliczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość97
Mam nadzieję, że uda się. Najwyżej w drugiej sesji poprawię to czego nie uda mi się zaliczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgcyt
Ja tez kupilem srednie z matura :) 1600zl nikt tego nie sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No chyba że idziesz na studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I na pewno satysfakcje masz z takiego oszustwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym jak nie idziesz na studia to ta matura mozesz sobie dooope podetrzec czyli pieniadze wyje/bane w bloto hahaha :D no i mam nadzieje ze srednie jakos sprawdzaja przy pojsciu np do szkoly policealnej, w pracy tez by mogli sprawdzac takich debili.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie rzeczy są w systemie więc kupno nic ci nie da, to tak samo jakbyś prawo jazdy lewe kupił. ;) Cieżko uwierzyć, że tacy idioci istnieją, no ale to w końcu Polska. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćggggg
Z Polityków tez sie smiiejecie ze głupki itp a ci maja w d***e i zarabiają na nas :) z kupna matury jest to samo trzeba kobinowac :) w pracy tego nie sprawdzają a jak ktoś chce iść na studia to już trzeba mieć original wy jeszcze młodzi jesteście ale wyższe wykształcenie jest w Polsce nie opłacalne no chyba ze ktoś będzie lekarzem czy prawnikiem bo tak z wyższym to was czeka 1650 zl netto taka prawda np moj bratanek ma wykształcenie podstawowe i zarabia 3 tys netto rematy a koleżka historyk 1800 zl netto :) ktoś napisał o prawku ? 6 lat bez prawka jezdze raz mnie złapali 500 zl zapłaciłem a matoły dają 1100zl na kurs i egzaminy razem z 2 tys :) Teraz jest społeczeństwo takie jakies gapowate sam nie wiem w latach 80 czy 90 byście zginęli no ale Polityka o to chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze za mature się nie płaci jedynie za trzecim razem 50zł. MAJĄTEK na tym ci twoi politycy (bo z małej litery się ten wyraz pisze) zgarniają. A po drugie skoro chcesz źyć jak świnia i tylko żreć i spać do śmierci to prosze bardzo. Są ludzie którzy chcą się rozwijać a nie egzystować jak dzikie zwierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę głupie pytanie, ale gdzie pracowaliście mając tylko skończone gimnazjum, bo podejrzewam, że większość osób zdaje te egzaminy w wieku 20+ lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieje cwelu ze cie znowu zlapia i pojdziesz na kilka lat siedziec cwaniaczku :) moze na tyle ile jezdzisz bez prawka nedzna qrwo albo wiecej tak powiedzmy 20 lat :) wtedy sie posmiejemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćggggg 2016.05.29 X Takie wpisy natychmiast powinny byc kierowane do prokuratury ale te szmaty z redakcju kafe gowno zrobia. Sam chyba to jutro zglosze bo to kpina co te k********y tu odpier/dalaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kur/w/iszony* szmatom tylko na kasce zalezy z reklam np to moze czas z tym gownem skonczyc co je/bane gowniary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×