Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość Myszka 1234
Ty ze wszystkiego czujesz się dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
Grunt to pewność siebie;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Pewne dla mnie jest to,że nie zdam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
I to twój błąd Myszko;]. Trzeba wierzyć w siebie, w szczęście etc. Dobre nastawienie wiele daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Jestem realistką:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed wejsciem na sale egzaminacyjna kaza zostawic swoje rzeczy na wieszaku ktory jest tam przygotowany.jest to albo w korytarzyku przed sala albo bezposrednio w niej.torebki mozna bylo wziasc ze soba i zostawic w kacie klasy przy komisji, chyba ze jest z tylu wolna lawka, to wtedy tam.dowody osobiste sie pokazuje i zabiera z powrotem.telefony mozna miec pod warunkiem,ze beda wylaczone lub wyciszone.ale jak komus w czasie egzaminu odezwie sie tel, to uniewazniaja mu test . co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o zadania z fizy: wektory ,kinematyka,dynamika,fale mechaniczne,optyka,grawitacja,wahadla matematyczne,fizyka kwantowa,troche astronomii, prad,pole magnetyczne, dosyc sporo zadan bylo typowo chemicznych. mialo byc 10 zadan typu ABCD, ale byly tylko 4,reszta otwarte. z fizyki kułam chyba najwiecej,bo najbardziej sie jej balam,ale po zobaczeniu zadan załamałam się. dla mnie to wyglądało na poziom studiów.najgorsze byly te zadania.tresc tak zagmatwana,ze nie bylo wiadomo o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest nadzieja,ze zrobia w tej sesjii troche latwiejsze testy, widza przeciez jak ludzie zawalaja te fizyke raz za razem. ale z drugiej strony, kolejny egzamin-kolejny przelew na ich konto :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
Zawsze jest nadzieja. Teraz więcej już wiesz, więc pójdzie ci dobrze;], chociaż wiesz, że musisz dużo kuć z fizyki. Ja dopiero zdaję w październiku, więc mam nadzieję być dobrze przygotowana zwłaszcza, że uczę się od 4-8h dziennie... Ale i tak chyba pomyślę nad korkami z fizyki, tak na wszelki wypadek, mimo dobrych ocen z fizyki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
emalvina dzięki za odpowiedź na pytanie:) Kolejny egzamin to kolejny przelew, racja... Najgorsze są te pogmatwane zadania... na starcie robisz błąd i 0pkt. Ciężko 15 uzbierać... :( Matma to pikuś... Sesii, spróbuj sama na razie, jak się nie uda to na luty korki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro tyle poswiecasz na nauke to na pewno ci sie uda.i to pewnie nic ponizej czwórki.a mozna zdac na dobrych ocenach :) jak teraz nie zalicze tej fizyki to caly plan mi sie rozsypie. a więc teraz :zdam fizyke, zdam mature i na studia:) bo jak bedzie kolejny rok obsuwy to juz chyba mi sie nie zachce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Mam to samo.Jak nie zaliczę to idę na kurs językowy;P Zaliczę to studia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
emalwina- na pewno ci się uda;]. Jakie studia byś chciała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Sesiii to na 5 zda:) Ja pracuję, nie mam szczególnie wiele czasu na naukę..chcę aby zaliczyć:) Może coś z tego będzie:D A fizyka okaże się do zdania...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
hohoho 4 zadania zamkniete? to gorzej jak na maturach podstawowych. Chociaz z tych zadan co napisalas to mysle ze bym zaliczyl wiekszosc, tak sie balem fizyki kwantowej ze teraz normlanie wymiatam,te wahdla,optyka tez, najgorzej u mnie z zdaniami taki prostymi, z strzłami,jabłkami itp :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
Normalnie az sobie kupilem zestaw testów z Operona z fizyki dzisiaj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zycze wszystkim samych 5 z fizyki(albo nawet 6) :):) a mi sie marzą studia jezykowe. na pewno anglistyka, ale chcialabym tez zacząć skandynawistyke. ciezko z tym ,bo z tego co wyczytalam sa tylko dzienne, a wolalabym zaocznie.no i nie maja za bardzo jezykow do wyboru.tylko takie ktore sami ustalili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
mnie tez to denerwuje ze niektorych kierunków nie ma zaocznie.A z tą fizyką to zadania byly podobne poziomem jak np. - o ile patrzylas - probne arkusze operonu,podstawowe matury z poprzednich lat itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razdwatrzy123 w tej chwili ciezko jest mi odpowiedziec na to pytanie. ostatnio sporo zakuwam z fizy i po przegladnieciu przykladowych arkuszy maturalnych, niektore z zadan bez broblemu bym rozwiazala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
Wiesz, cos co dla Ciebie moze być trudne, dla mnie sie moze okazać łatwe. To zalezy idywidualnie od kazdego, niemniej :D wole zeby bylo latwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Trochę mnie załamujecie :((( ale cóż. Nie ta sesja to następna:P Może tym razem dadzą 'ludzki test:P"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Dzięki Wam nie martwi mnie już nic prócz fizyki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
hahahah mnie od poczatku nie martwi nic oprocz fizyki:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Ja byłam dobrej myśli wczesniej, bo całkiem nieźle mi nauka jej szła... ale teraz... zwątpiłam:D Od początku jadę na arkuszach... :D Och, będzie poprawka:) Tylko żebym palpitacji serca nie dostała jak zobaczę arkusz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
U mnie ciężko ze zrozumieniem zadania. Z wyciąganiem wniosków.. Z tym typowo fizycznym rozumowaniem:D:D:D Jutro rozwiążę test z 2007, nadeszła chwila prawdy:D:D:D Jeszcze nie ruszałam go..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, widze ze na smierc was wystraszylam.wybaczcie.pamietajcie ze opisywalam te zadania z mojej perspektywy i faktycznie to co dla mnie trudne dla innych moze byc latwe i na odwrót.np. z chemii calkiem niezle mi idzie, ale fizyka to pod gorke. myszko, jesli do tej pory dobrze ci szlo to nie stresuj sie tak.bedzie ok.rozwiaz te dwa testy z oke i pare maturalnych, a nie bedzie zadnych problemow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
:))))))) mam taki zamiar właśnie. Jeśli będę wałkowała te zadania aż po ten nieszczęsny piątek, to myślę że coś z siebie wykrzesam :))))))) Niemniej ja od początku doceniałam wroga... :( Robię naprawdę ciężkie zadania.. I ja Cię rozumiem, bo dla mnie wszystko jest cholernie trudne.. Jednak jestem świadoma tego, że wiele czasu poświęciłam już tej fizyce i że możliwe bardzo, że się uda:) Jeśli nie to tragedii nie będzie. Plany legną w gruzach, ale co tam:) Będzie co ma być:D Dobrze, że nastraszyłaś i w odpowiednim momencie.. Wyjdzie nam to na dobre:) I dziękuję w imieniu wszystkich za tak konkretną wypowiedź o egzaminach, bo nikt inny takiej nam nie udzielił. Nie aż tak dokładnej:) Pewnie to dlatego, że jesteś na 'świeżo". Zabuszka za 3 czy 4 razem zdała fizykę... Więc widzisz... Łatwo nie jest.. NIe mamy wypowiedzi nikogo kto by za pierwszym razem... Powodzenia Kochani!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
na oke są dwa testy ekst? Myślałam, że tylko jeden z 2007? Dobranoc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
Co wy fajnie bedzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×