Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość kocham ludzi
tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
To dobrze dla ciebie, masz czas na odpoczynek;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
no moze nie do konca, bo caly czas sie stresuje ze za malo umiem, i sie spodziewam strasznie trudnych rzeczy tam ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
Strasznie trudne nie będą, ale jeśli się denerwujesz to sobie coś może powtórz, mi to zwykle pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
haha, ja wkolko powtarzam wszytko, zobaczymy. Raczej nie widze innej opcji jak tego nie zaliczyc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa:)
Najlepiej isc do rocznej szkoly LO, potraktowac to jako kurs i nie ma problemu ze zdaniem... Ja bylam w Ck-AVANS i wszyscy pozdawali, nie mowie ze od razu wszyscy na 6, ale zdawalnosc byla satysfakcjonujaca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Foczka343
Dziewczyny bez stresu, bo i ja sie stresuje:P Fizyki nie moge pojac a to juz tuz tuz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
Dla mnie bez sensu jest placic za jakies kursy, wole sobie indywidualnie pojsc na jakies korki do kogos jesli czegos nie wiem. I zacznijmy od tego ze to nie szkola, bo to nie jest szkola tylko kursy, i takie kursy co oni robią to sam sobie moge robic heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
pozatym ja na zadnych kursach nie bylem i jakos mam wrazenie ze wszytko umiem :D zobaczymy, takze zycze wszytkim powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina1991...
A maturę można zdawać eksternistycznie. Bo prawo jazdy zdawałam eksternistycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
przeciez mature sie pisze z innymi maturzystami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Foczka343
Jesli chodzi o Mature, tez zglaszasz sie do OKE , jesli chodzi o tegoroczna mature, termin zgloszen uplynal w Grudniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
a tak apropo, to prawa jazdy nie mozna zdawac eksternistycznie haha, jak wy to sobie wyobrazacie, ze piszesz pisemny egzamin i dają ci prawo jazdy na ciezarowke :P? w zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
Może chodziło o lekcje teoretyczne eksternistycznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Foczka343
teoria eksternistycznie??? ekhm... jest kilka lekcji urcze idziesz zdajesz wewnetrzny i juz, w sumie jak sie dobrze ugadasz z Osrodkiem szkolenia to i na te lekcje nie trzeba chodzic, no chyba ze teraz jest inaczej, bo ja zdawalam prawojazdy juz jakies 2,5 roku temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
no wlasnie to jest dla mnie smieszne co ten ktos pisze. Na teorie w szkole jazdy teori wogle mnie nie bylo, potem byl egzmin w wojewodzkim osrodku ruchu drogowego(teoria) a potem sie zapisywalo na egzamin praktyczny, i zeby przystapic do parktycznego trzeba bylo miec tam wyjezdzone iles godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
Najwyraźniej ten ktoś z nas zażartował;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolooooo
Maturę nie można zdawać eksternistycznie, ale prawo jazdy w roku 1973 można było zdawać eksternistycznie, bo mój sąsiad zdawał, na żaden kurs nie chodził opłacił jazdę samochodem w LOK-u zapłacił za egzamin parę zł. i przystąpił do egzaminu jak Ci, co kurs ukończyli i o dziwo zdał na bardzo dobry. Testów w tym czasie nie było. Była budowa pojazdu, przepisy ruchu drogowego i jazda. Do egzaminu mogła przystąpić osoba po szkole średniej technicznej i taką miał technikum elektryczne. Sam na własne uszy słyszałem jak opowiadał mojemu ojcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
Aha;]. Nie wiedziałam, że kiedyś tak było można. W każdym razie maturę zdaje się w wyznaczonej przez CKE szkole, trzeba się zgłosić do 31 grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
to co opisales, to i tak nie jest "eksternistycznie" bo i tak musial zdac egzamin panstwowy, ktory kazdy musi zdawac, mysle ze przy dobrych ukladach w tej chwili tez dalo by sie dogadac z kolesiem z szkoly jazdy zeby poprostu podbil wszystkie jazdy i odrazu mozna by przystapic to teori i praktyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Foczka343
Oczywiscie ze Mature zdaje sie eksternistycznie, ktos tu jest niezbyt poinformowany. Normalne zdawanie matury, a zdawanie przez OKE to zasadnicza roznica i tak jak juz pisalismy do konca grudnia zgloszenia, mozna sie jeszcze ubiegac o zdawanie tegorocznej matury, jesli jakies OKE znajdzie jeszcze miejsce, trzeba napisac pisemko itpi EWENTUALNIE sa jeszcze nikle szanse na mature w tym roku... ale wiekszosc OKE nie ma juz miejsc. Ja Zdaje teraz ostatnie egzaminy i wszystko zalatwialam przez eksternistyczne LO do ktorego uczeszczalam, ale niestety dyrektor zawalil jak zwykle i nie wspomnial nawet o maturze, a mial zalatwiac za nas wszelkie formalnosci, w koncu za to placilismy. no i z mojej szkoly nikt nie bedzie w tym roku zdawal matury bo jako Gospodarz naszego LO wzielam sprawqy w swoje rece i mimo ze nasz dyrektor twierdzil, ze poruszy temat matur na ostatnich zajeciach (za tydzien), to podzwonilam w rozne miejsca i okazalo sie ze owszem moznaby bylo jeszcze napisac prosbe o przystapienie do egzaminu maturalnego, ale w naszym OKE (Wroclaw) nie ma juz miejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
No tak. Nie wy pierwsi i nie ostatni. Tak to już jest, gdy swoje sprawy zwala się na osoby trzecie.. To jakaś polityka szkół ekst. bo któryś raz tą historię słyszę. Wszystkiego najlepiej samemu dopilnować... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
Byłabym wściekła na takiego dyrektora. Nawet przeglądałam strony z eksternistycznymi kursami, ale uznałam,że sama dam sobie radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
JAK już wspomnialem. Nie ma czegoś takiego jak LIceum Eksternistyczne - to są kursy. Takie kursy to ja sam moge prowadzić u siebie w domu i kasować za to pieniądze, a koleś napewno nie jest derektorem, tlyko tak kaze na siebie mowic. Po kolejne nie ma czegoś takiego jak brak miejsc w OKE do zdawania matur, bo matury zdaje się w szkolach ze swojego regionu a nie w OKE! Oke to tylko biuro! I nie ma czegos takiego jak matury eksternistyczne, bo matury w calym kraju są takie same, poprostu zglaszasz chec przystapienia do matury, a OKE ci wyznacza gdzie ją piszesz. Tak samo mając świadectwo ukończenia szkoły średniej, nawet jak ukończylas ją 6 lat temu i nagle masz humor sobie napisać np. dodatkowe rozszerzenie z matury, to wysylasz deklaracje do nich a oni ci wyznaczaja miejsce. Wszedzie to tak działa, wiec nie gadajacie glupot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
Foczka343 , to ty nie jestes doinformowana, bo matury zdaje sie w tym samym czasie w calej polsce, nie ma czegos takiego jak matury eksternistyczne, kiedys byla taka mozliwosc ze mozna bylo pisac mature w styczniu itp, ale zostało to zreformowane! I jak napisalem wczesniej, chodzac do wieczorowki czy szkoly zaocznej, nie piszesz matury zaocznie, tylko z innymi uczniami w tym samym terminie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Foczka343
owszem w calej Polsce w tym samym terminie, ale sa zupelnie inne procedury. a co do szkol eksternistycznych, to najpierw poczytaj a potem sie wypowiadaj! bo po zdaniu egzaminow eksternistycznych, dostaje sie swiadectwo ukonczenia wlasnie tego Liceum, a nie KURSU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
Po zdaniu egzaminów eksternistycznych, dostaje sie państwowe świadectwo ukończenia szkoły średniej, wydawane przez okręgową komisje egzaminacyjną.Prosze bardzo wejdz i sobie poczytaj. Pozatym, 2 miesiace przed przystapieniem do egzaminu musisz zlozyc zaswiadczenie, ze nie jestes ani zadnym uczniem ,ani sluchaczem. Hallo to sie cos chyba wyklucza z tym co piszesz, bo powiem ci ze piszesz glupoty, i nie masz pojecia.To są kursy, egzaminy eksternistyczne to są egzaminy państwowe, a twoja szkółka to nawet nie szkoła, bo takie cos nie ma racji bytu, daltego Ci tłumacze ze to są KURSY przygotowywujace do egzaminow eksternistycznych. http://www.oke.wroc.pl/staticpages/index.php?page=egzam-ekst-informacje mozesz sobie poczytac. A zasady przystepowania do matur, w szkolach dziennych,wieczorowych,zaocznych są takie same, takie same procedury są w przypadku zdawania egzaminow eksternistycznych z późniejszym zamiarem przystapienia do matury. W szkolach dziennych takie deklaracje sie sklada miesiac po rozpoczeciu roku szkolnego w 3 klasie, tak samo w zaocznych i wieczorowych, zdajac egzaminy w trybie eksternistycznym przedluzone jest to do konca grudnia, poniewaz w listopadzie jest sesja i ludzie moga byc niezdecydowani albo o tym nie wiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała panewka
Ja ukonczyłam Liceum Zaoczne i zdawałam starą maturę, którą zdałam za pierwszym podejściem ale na słabych stopniach. Byłam niedawno w prywatnym liceum i chciałam się zapisać na nową maturę, ale pani dyrektorka powiedziała, że jeśli mam maturę to nie mogę zdawać jej ponownie. Powiedziałam jej że nie rozumiem tego, bo podobno na nowej maturze mozna poprawiać sobioe oceny. Powiedzcie mi czy ja naprawdę nie mogę zdawać jeszcze raz matury? Ja mam za sobą studia licencjackie i wykształcenie wyższe, ale wybieram się na studia za naszą zachodnią granicę i myslałam, że sobie poprawię maturę. Pani dyrektorka powiedziała, że jest jedyna szansa, że zapiszę się jeszcze raz do liceum zaocznego i ukryję moje wykształcenie, wpisując że mam wykształcenie podstawow. Jak się w tym orientujecie - czy ja naprawdę nie mogę zdawać już matury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Foczka343
a no popatrz, ja nie skladalam zadnej deklaracji! http://www.ck-awans.com/ moze cos Ci sie w tym malym Móżdżku rozjasni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
Jaka ty jestes chyba tępa, pisze ze to są kursy!!!!! No skoro tyle im za to placisz to pewnie za ciebie złożyli deklaracje. I już to widze hahaha dostajesz świadectwo z napisem "CK-AWANS" wow hahah, nie no jestes darmena, z czym ty sie klucisz, wogle wrywasz nam sie w rozmowe tutaj i piszesz ze jest cudowne Liceum Eksternistyczne, otóż nie ma czegos takiego powatarzam po raz kolejny. Jeszcez na domiar tego zeby sie posmiac powiedz mi że pewnie wam jeszce legitymacje szkolne powydawali :D to padne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×