Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość razdwatrzy123
Dobra ja ide się uczyć do moich egzaminów, nie chce mi sie tłumaczyć czegoś komuś do kogo to nie dociera. Widzisz, mi szkoda pieniedzy na placenie 150 zł za kursy z poszczegolnych zajec, 100 zł wpisowego + oplaty za egzamin, wiec wole sam sie tego w domu nauczyc, niz potem sie klucic żę JA CHODZE DO LICEUM EKSTERNISTYCZNEGO, nie dosyc ze pisze dokladnie Centrum Kształcenia, to ty mi wmawiasz ze to liceum i dostaniesz swiadectwo ukonczenia tegoż o to liceum, otóż potorze ci to jeszcze ,ostatni raz jak zdasz otrzymnasz PAŃSTWOWE ŚWIADECTWO ukończenia liceum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Matury są w tym samym terminie dla wszystkich, matura to matura... Liceum ekst nie ma uprawnień szkoły dla dorosłych, jest to zwykły kurs.. Świadectwo państwowe.. Kursy full pakiet to dodatkowy koszt.. lepiej korki z wybranych przedmiotów.. Powie mi ktoś, gdzie zostawia się swoje rzeczy na czas egzaminów?;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
mała panewka idź do oke. Albo zadzwoń. Stara a nowa matura to dwa różne światy. Na pewno możesz zdawać wszystkie przedmioty ponownie, a czy wybrane nie wiem. W każdym razie nie w tym roku. Terminy w oke są prawie nienaruszalne ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
Mam nadzieję, że to już koniec kłótni;]. Myszko mnie tez to ciekawi i obawiam się, że nie ma jakiegoś specjalnego miejsca. Może odpowie ktoś kto pisał? Ja się zastanawiam, czy da się napisać do cke i poprosić o inne miejsce pisania egzaminów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Ile km masz do warszawy? Ja 50km. Może tymczasowy meldunek?;) Pisałybyśmy razem, bo ja na pewno nie zdam wszystkiego za 1 razem. Właśnie też się obawiam;( A w piątek będę miała torbę z ciuchami,notatki, tel... A tel nie wolno wnosić... Myślę, że ktoś musi pilnować, inaczej kradliby na potęgę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
163 km do Wawy, ale do Gdańska pod, który moje miasto przypada mam 227 km Miło by mi było pisać z tobą, jednak trzymam kciuki byś zdała wszystko;]. Ja też przy sobie będę miała jakieś rzeczy... komórka, pieniądze, bilet, klucz od pokoju bo będę nocować, bo to zbyt wiele na takie jeżdżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Ja też wynajmuję pokój. W piątek dopiero po egzaminie tam jadę, dlatego boję się o swoje rzeczy. Wierzę, że ktoś pilnuje tych rzeczy, bo nie wyobrażam sobie tego inaczej.. Ciężko mi uwierzyć, że zdam w jednej sesji, coraz ciężej:) Chciałabym już napisac te egzaminy!:) Ajj... To masz bliżej znacznie do Wawy. Próbuj - może coś zwojujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
Będę z pewnością próbować, zwłaszcza, że przy moim zmyśle orientacji w terenie wolałabym miasto w którym kiedyś byłam... Też mam nadzieję, że jest miejsce, gdzie można zostawić te rzeczy. Przerobiłaś wszystkie działy z fizyki i matmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Warszawa fajna jest:) Ja bywam często:) No mam nadzieję! Jakoś musieli to rozwiązać! Ogarniam matmę w tej chwili. Konkretne zadania, konkretne sposoby rozwiązywania ich... Fizyka od następnego weekendu intensywnie.. Powtarzanie i kucie.. NIe wiem czym to zaprocentuje :) Jak zdam większość przedmiotów znaczną to i tak będzie mi łatwiej:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
Będzie dobrze mam nadzieje;]. Nawet jeśli nie zdasz wszystkich, to będzie ci łatwiej się nauczyć na 2-3 przedmioty do października niż na 11. Ja mam oczywiście nadzieję zdać wszystko w październiku, jednak zawsze zostaje mi jeszcze luty... Nie mogę się doczekać by dowiedzieć się od was czy te zadania są podobne poziomem do tych z arkuszy! Ach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filipus
będą jakieś problemy robić jak wyśle do oke teraz deklaracje ostateczną? bo teoretycznie do 31 grudnia ale w tamtym roku chcialem wysylac pod koniec lutego bo nie wiedzialem czy zdam wszystko od razu to mówili, że jak zdam to pisać do dyrektora oke wraz z deklaracją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Również jestem ciekawa pytań:) Stopnia trudności...:) Zawsze łatwiej:) Muszę w ten weekend zobaczyć te zadania z TI. Deklarację składa się do końca grudnia. Za późno się obudziliście..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
No ja mam nadzieje zdac wszytko w tej jednej sesji:) I teraz tak pomyslalem ze ta sesja przypada tak w niektorych wojewodztwach ze są ferie dla uczniow, no rzeczywiscie powinien byc ktos od pilnowania, lbo moze poprostu daje sie wszystkie rzeczy tym co nas pilnują?? zobaczymy :D mam nadzieje ze za trudne te egzaminy nie będą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
ajjj , nie moge sie doczekać tych egzaminów,normalnie nawet jutro moglbym to pisac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Hehehe:) Spokojnie:) Te ostatnie dni należy dobrze wykorzystać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
Dokladnie, trzeba zrobic jakas impreze:) hehe. A tak na powaznie to ja naprawde nie wiem czego wiecej sie uczyc z tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
To się ciesz. Ja nie wiem w co ręce włożyć;D Tu praca, tu nauka.. na nudę nie narzekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
No ja poprostu nie mam już pomyslu czego sie uczyc do tego, ew. moge chemii bo z organicznej to leze :D ale mam nadzieje ze malo bedzie organicznej a pozatym to wydaje mi sie takie skomplikowane ze raczej sie juz nie naucze. Swoją drogą myslalem... nad Liceum Eksternistycznym haha ze jak moze być Liceum Eksternistyczne, skoro samo eksternistycznie mowi o tym ze bez zadnej szkoly itp, to jak szkola moze byc eksternistyczna?:D bez sensu. Chyba kiedys jak nie wymysle nic lepszego to zaloze takie i bede na naiwnych ludziach pieniadze zarabiać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
To masz pomysł na życie:D Jak tak Ci się nudzi to wytłumacz mi wielomiany:) Jeszcze ich nie zgłębiałam:D a zawsze 2pkt. więcej. Ile godzin dziennie się uczyłeś, że taki obryty jesteś?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
nie wiem, po 4, ale juz od 3 miesiecy, okej moge ci wytlumaczyc :D a co chcesz dokladnie wiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Wszystko od podstaw:) Co to i po co? Typowe zadania z ich użyciem;D Nie wiem nic;D Pisz, ja wracam do pracy;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
Wielomiany są po to....byś sie nie nudziła na matematyce i miala co rozwiązywć na tekich wlasnie testach. Są różne zadania z wielomianami,nie mam przy sobie w tej chwili ksiazki zeby przepisac jakies zadanie, ale to nie jest trudne. Glownie chodzi o to zeby wylaczyc niektore rzeczy przed nawias, wtedy mozna to prosto rozwiazac, sa tez takie wielomiany ktore trzeba rozdzielic(hehe nie wiem jak ci to opisac) zeby dalo sie wylaczyc te niektore rzeczy przed nawias, ale takie 2 zadania tylko widzialem. Moze jak napiszesz pozniej jakies zadanie to ci moge wytlumaczyc,wiesz ciezko tak opisowo przez internet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Dzięki:) Sama myśl, że to da się rozumieć jest krzepiąca;D Dobrze, zgłębię te wielomiany, pytania skieruję doCiebie ewentualne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
Ładnie wytłumaczone 123...;]. Przydałoby się rozwiązanie jakiegoś zadanka;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
hahahaha, no slicznie wytlumaczone:D no to dajcie jakies zadanko to rozwiążemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
W(x)=x3-x po rozłożeniu na czynniki liniowe ma postać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
x3 to potęga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
tylko tyle? nie ma zadnych w tym liczb? mysle ze moze cos takiego x(x2-x) >>> x(x-1)(x+1) i wtedy ze albo x= ^ ^ ^ x=0 u x=1 u x=-1 chcociaz nie jestem pewien czy akurat dobrze zrozumialem, ale mozliwe ze cos takiego, raczej myslalem o wielomianach w ktorym jest wiecej rzeczy. Aczkolwiek to co napisalas to troche dziwne bo zadnej liczby w tym nie ma daltego tak strzelilem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Dobrze rozwiązałeś. To zadanie z arkusza ekster z 2007:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
heheh :) dobrze wiedziec:) nie no ogolnie to ja sie nie koncentruje na matmie bo czuje sie bardzo slabo z matmy, i bede si etym martwil przed egzaminem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×