Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość Myszka 1234
Ich wei, dass ich nichts wei! Tyle wam powiem:) Nie ogarniam wszystkiego, marzę, aby tylko zaliczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
ss mi zeżarło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
heh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
Ja tam nie umiem niemieckiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
I know that I know nothing:) jakiego języka piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
z angielskiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
O swój niemiecki się nie boję -chociaż tyle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
ja o angielski również :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
Ja się nie boję o swój angielski, historię i polski. Reszta umiarkowanie, poza fizyką i matmą... Myszko długo się niemieckiego uczyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
W gimnazjum 3 lata. W liceum rok. Chociaż nie byłam z de w lo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
A wy anga długo? Bardzo lubię niemca:) Chociaż po egzaminach i może maturze;D biorę się za angielski, bo słabo u mnie z nim:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
U mnie z językami ciekawie... 6, 5 roku niemiecki, 4 w szkole angielski tylko, że od razu na rozszerzeniu i cały czas się uczę. Prawie pół roku francuskiego i 2 lata łaciny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
A i mam zamiar wrócić do niemieckiego po maturze, a w międzyczasie staram się nie zapomnieć go. Marzy mi się ukraiński, ale trudno znaleźć miejsce do nauki i materiały... Ale się nie poddaje;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Boję się o : matmę, histę, fizykę, chemię oraz o tematy z polaka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
A jak ci poszło z czytaniem lektur? Jak się boisz tematów z polskiego to przejrzyj motywy, pomagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Wow;) Ja trochę hiszpańskiego, rosyjskiego. Naj naj niemiecki, uwielbiam:) Anga znać TRZEBA. 1 lekcja franca;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Zdecydowanie motywy i wątki przewodnie pomagają:) Nijak:D Liczę, że uda mi się wstrzelić w temat, heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
Zdecydowanie angielski trzeba znać, ale niemiecki także się przydaję. Nie znam go nawet w połowie tak dobrze jak angielskiego, ponieważ nigdy nie opanowałam podstaw i wkurzały mnie rodzajniki, ale się przemogę. Co do francuskiego to tragiczny język jak dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
ja juz pisalem, ze konczylem 2 klasy szkoly w angli heh , wiec raczej mnie niczym na tym egzaminie nie zaskoczą;) ruski dosyc umiem,ale dawno nie uzywalem wiec musialbym sobie przypomniec, chociaz do niczego mi potrzebny nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Rodzajniki są ok, gorzej z przyimkami:D To poplątane na maxa i trzeba mieć wyczucie:) Warto znać. Ten język to moja pasja:) Anga muszę się nauczyć..! O, niee mówiłeś, że w Anglii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
nie no, gdzies tam wczesniej pisalem.mniejsza z tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Nie pisałeś, że chodzi o englandię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emalvina
cześć wam. padło pytanie o poziomy egzaminów eksternistycznych, więc postanowiłam się włączyć. w zeszłym roku w sesji październikowej podchodziłam do wszystkich 11 egzaminów. 10 zdanych no i niestety 1 poprawka teraz w lutym - nieszczęsna fizyka.dla ciekawych jak te egzaminy wyglądały służę pomocą: J.ANGIELSKI - identyczny jak test z 2007 ze strony oke, zmienione były tylko oczywiście teksty i słówka, ale zadania bez zmian J.POLSKI- też łatwe, podane były fragmenty tekstów, trzeba było je porównać, znaleźć podobieństwa i różnice, powypisywać z tekstów różne rzeczy, np. epitety, metafory archaizmy - do tych trzeba było dopisać wyrazy używane obecnie- , były podane pojedyncze słowa, kazano napisać znaczenie tego słowa w sensie duchowym i materialnym,z tekstów to były fragmenty wierszy, Dziady i sporo Pana Tadeusza, a jeśli chodzi o wypracowanie to kazali opisać :jaka wartość miał dom dla bohaterów .wybierz 2 z dowolnych utworów. MATEMATYKA - wcale się nie przygotowywałam do tego egzaminu, szłam pewna, że nie zdam, a tu niespodzianka -zadania na poziomie gimnazjum z zahaczeniem o LO, pierwszych 17 zadań było zamkniętych. co do reszty jak się nie wiedziało wystarczyło z tabeli wypisać wzór i jeśli wymagano zrobić rysunek i już wpadały punkty za to GEOGRAFIA - było baaardzo dużo geografii Polski, test był znacznie trudniejszy niż przykładowy, np. podali nazwy różnych jezior i parków narodowych w Polsce i na świecie, trzeba było dopasować do nich opisy, na mapie świata zaznaczyli kilka punktów i dopisać do nich nazwy szczytów górskich, nie pamiętam co tam więcej było ale masa polskiego terenu CHEMIA- troszkę trudniejsza niż ze strony ale nie było tak źle, równania reakcji, dopisywać współczynniki, twierdzenia prawdziwe i fałszywe, na przedstawionych graficznie i opisowo reakcjach dopisać co się na koniec wydzieli, izotopy, itp FIZYKA- jak zobaczyłam ten test to aż oczy mi na wierzch wyszły, ten z 2007 to przy nim bułka z masłem, zadania tak dziwnie sformułowane, że nie wiadomo było nawet jaki wzór tam pasuje, radzę ostro kuć z fizyki, największy odsetek niezdanych egzaminów WOS- niewiele się różnił od tego ze strony oke, poziom niewysoki, da się zdać, na koniec wypracowanie:wady i zalety przystąpienia Polski do UE PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI - j.w TECHNOLOGIA INFORMACYJNA - dużo łatwiejszy niż przykładowy, pytania zamknięte banalne, power point-mała prezentacja, word- pojedynczy list, exel - lista i ceny towarów w sklepie , zadania do tego HISTORIA - podzielone na epoki: np. starożytność, średniowiecze, I wojna światowa itd. do każdego ''działu'' kilka pytań BIOLOGIA - też dość łatwe, poziom zbliżony do testu z 2007, sporo pytań z budowy człowieka i układu krwionośnego jakbym sobie coś jeszcze przypomniała to napiszę pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
emalvina - Jestem ci dozgonnie wdzięczna! Dobrze wiedzieć... Czyli kucie z fizyki przede wszystkim. Powodzenia z fizyką w tej sesji! Czujesz się douczona ? Ile miałaś punktów z fizyki ? Długo się przygotowywałaś do pierwszej sesji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
intensywnej nauki to mialam tak ok 2 m-cy, wczesniej nie mialam sily sie za to zabierac, w pracy byl taki mlyn ze po powrocie do domu to padalam na pysk:) ale udalo mi sie 10 zaliczyc ,wiec sie ciesze.myslalam ze bedzie wiecej poprawek, z fizyki dostalam 10 punktow. jesli chodzi o reszte przedmiotow to polecam do nauki repetytoria maturzysty wydawnictwa greg. dzieki nim calkiem niezle oceny dostalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
Ej a słuchaj z tej Fizyki to z jakich tematow byly zadania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
W sensie fizyka kwantowa czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Ja też Ci dziękuję;* Pieprzona fizyka..gratuluję zaliczenia 10 przedmiotów:) Och.. I nie wiem.. Co z tą fizyką... Trudno - najwyżej poprawka.. Chemia też cienko u mnie... Lubiłam zawsze, ale nie uczyłam się jej ostatnio. Matma faktycznie za sam rysunek punkt :) Jeju, chyba jednak weekend fizyczny.. A co ze swoimi rzeczami? Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
hmmm ja sie czuje dosc dobrze z fizyki, i dlatego ciekawi mnie jakiego typu zadania byly :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×