Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Ja też dziś dostałem wyniki z OKE Jaworzno. Wszystko zdałem jest całkiem dobrze. Z Polskiego nawet czwórkę uzyskałem. ------- Dzwoniłem też do OKE Jaworzno i dowiedziałem się, że świadectwa będą wysyłać pod konie miesiąca. Może przyjść do końca listopada lub początkiem grudnia. ---------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do osób które dostały wniki: Powiedzieli Wam kiedy możecie spodziewać się listu? Zastanawiam się czy nie sprawdzili przed czasem we wszystkich komisjach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sante333
nie też spodziewam się poleconego-w poprzedniej sesji wyniki miałem wysłane listem zwykłym (Warszawa) ciekawe jak tym razem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sante333
ja też*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sante333
do osób które zdały wszystko napiszcie w ilu sesjach udało się wam wszystko zaliczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwie sesje. Sesja zimowa 2013(7 przedmiotów) i sesja jesienna 2013.(4 przedmioty). Anie jednej dwójki na świadectwie. I to jest mój największy sukces. Ale z angielskim było blisko 46% czyli 23 punktów. Jeden punkt mniej była by dwójka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie braklo mi tylko 3 punktow zevy zdacate to byl,moj ostatni rgzamin jest jakas szanse na odwolanir czy cos w tym stylu zeby,naciagneli,albo,spraedziki,jeazcze raz ? Piszcie blagam co,robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba możesz napisać odwołanie, ale to chyba niewiele pomoże.. to jest sprawdzane przez 3 różnych ludzi i mała szansa że wszyscy się pomylili. 3 punkty to sporo, mojej dziewczynie brakło z matury 1 pkt i odwołanie nie pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moge podejac do wszyatkich jeszcze rqz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To moge go powtarzac jeszcze raz nie ma czegos takiego ze po uplywie 3 lat musze na nowo ? Wszyatko jeszcze raz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A duza jest szansa ze dyrektoe,mi to przedluzy ? Dzieki wielkie za ospowieszi nadzieje wrocila :) odpiszcie blagam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak już nie możesz poprawić ocen uzyskanych z tych egzaminów, które zdałeś. Więc i tak jak ci nie przedłużą zdawania, to możesz inną furtką wejść czyli uznaniem zdanych egzaminów. Jeśli są to egzaminy zdawane przed OKE. A nie przed kuratorem oświaty. Czyli jak zdawałeś te egzaminy po 2007 roku. --------------------- Raczej powinni Ci przedłużyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdawalem przez oke i nie chce poprawiac innych zdanych tylko ten ktory blokuje mnie przed dostaniem swiadectwa czyli,matematyka i chce tylko ten jeden egzamin napisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest wniosek na stronie oke przedluzenie umowy czy,jakos tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A powiedzciw mo jeszcze jedno,ja,musze podpisac,nowa umowe w,szkole i dopiero potem wyslac wniosek ? Bo mi w szkole,sie,skonczyla umowa i jak co to musialbym podpisac nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sante333
Otrzymałem dziś wyniki(oke Warszawa) zaskoczyło mnie że zaliczyłem chemie, fizykę, i biologię bez jakiejkolwiek nauki, niestety nie zaliczyłem historii 26% i ten przedmiot mi został na luty, ale i tak jestem zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolaaaa9393
A jest tu ktos z OKE Łódź? Bo nie wiem czy mam spodziewac sie juz wynikow czy jeszcze nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wyniki (OKE JAWORZNO) ZDAŁEM MATĘ !!!! za pierwszym razem !!! :) Ale jestem k***a szczęśliwy :) Bałem się jak cholera tej matematyki a tu taka miła niespodzianka, napisałem na 32% :P Informatyka zdana na czwóreczkę niestety z Fizyki oblałem bo uciułałem zaledwie 14% :) Została mi w lutym fizyka do poprawki ale to nic cieszę się że matę mam za sobą !!! :) Ogólnie nie wierzę w to że matematykę zaliczyłem bo byłem pewien że obleję, Fizyka była jak dla mnie dosyć trudna. Zdaję od lutego 2011 roku i to była moja czwarta sesja a teraz w lutym będzie pierwsza i mam nadzieję ostatnia sesja poprawkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że dziś jest skoordynowane działanie wszystkich OKE w kraju. Rozsyłają wyniki w całym kraju, fajnie, że nie trzeba czekać na wyniki do końca listopada. Ja już skończyłem LO na podstawie egzaminów eksternistycznych i mam średnie wykształcenia. Teraz myślę już o maturze i studiach, ale dziś święto i szampan. ------- Jak ktoś ma jakieś pytania, to niech pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy ktoś z Krk/okolic dostał już wyniki? Gratuluje wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdawałam cztery sesje ( ta była czwartą ) i nie zdałem matematyki. Mam wszystko zdane prócz tej cholernej matematyki :( Czy teraz będzie sesja poprawkowa, czy to jest w ogóle sesja poprawkowa w lutym czy trzeba złożyć wniosek o przedłużenie ? nie wiem na jakiej zasadzie to działa czy to automatycznie oni wiedzą że mam poprawkę czy poprawek nie ma w ogóle i trzeba pisać jakiś wniosek o przedłużenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie przedłużyli Ci? Od 1.09.2012 mamy sześć sesji a nie cztery. Więc masz jeszcze dwie sesje. ------- Najlepiej, to zadzwoń jutro do OKE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma ktoś już wyniki z OKE KRAKÓW?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
egzaminowany kiedy bedzie stronka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie niedługo przez ostatnie dwa dni sporo już zrobiłem. Jeszcze muszę opracować materiały. Będę oczywiście je dodawał sukcesywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja krakow nie mam jeszcze:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo kraków bąki zbija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×