Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość sesiiii
Dobrze będzie Lola... Trzymam kciuki, mam nadzieję, że z tatą ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luva
Uh, alescie sie rozpisali! ;) Nie martwcie sie pp, jestem niemal pewna, ze zaliczycie i to na niezle oceny. Pocieszajaco powiem, ze nie znam ani jednej osoby, ktora tego nie zaliczyla, a i tak najgorsza ocena byla 3. Glowa do gory, odpoczywajcie teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
LOla, jesteś z tego rocznika co ja. Gdzie piszesz egzaminy? Heh, też mam nadzieję że wszystko dobrze z Twoim tatą będzie:):* A co do aktyw stałych napisałam dobrze. Też gospodarke rynkową napisałam, pfff nie uznają? A to dziady... Nie liczyłam punktów, nigdy nie liczę.. ale sądzę że na 2 napisałam. Więcej mi nie potrzeba... Jeśli już to Polski oblałam. .. .. . . :) Z tym RG 1 to o co 123 chodziło? Bo czyżby tego w necie nie było?:P A w książce na pewno nie ma... ajjj co to, ekonomia czy PP dla lo;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Oj Luva, niestety wydaje mi się, że tym razem z tym arkuszem przeszli samych siebie;// Dla mnie lepiej, że geo łatwiejsza, bo nie lubię, ale PP wyjątkowo podchwytliwe i zagmatwane.. Mam nadzieję, że wszyscy zdamy:) Nie stresujcie się, nie liczcie punktów.. to nic nie da:) MOżecie naliczyć 40 a mieć 10... :) I odwrotnie(chociaż ty mniejszy błąd obliczeniowy pewnie:P), nie ma się co niepotrzebnie denerwowac.. Ja nigdy nie liczyłam.. NIe wiadomo jak sprawdzający podejdą do tego.. No sesii rozpisaliśmy się:))) Też co przyjdę to mam mnóstwo zaległości, a Ciebie nie było dziś dłuższą chwile:P :) NO, przyłóż się do PP, nie taki banał jednak..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luva
Eh Myszko, odbylam wczoraj ciekawa rozmowe na temat poprzednich egzaminów z egzaminatorem oke. Nie powinnam ujawniac wielu szczegolow, ale ogolnie powiem, ze zostali strasznie zjechani i za geografie i za matematyke (z mojej sesji) - rekordowa ilosc osob, ktore oblaly. Generalnie - reguly sa chaotyczne, poziom nierowny etc. Boje sie co wymysla na chemii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Pójdę się zdrzemnąć chyba.. Ssssstrasznie męczący ten weekend.. 5 egzaminów(masakra).. To niektórzy narzekają jak 4 muszą zaliczyć, a my tyle w jeden weekend:P nawet więcej... Teraz już luuuzik:) 2 przedmioty i to na dwa dni rozłożone.. Naprawdę, prawie nie odczujemy:) Jestem szczęśliwa, że dotarłam na wszystkie egzaminy..:) Jak dotąd:) Cieszę się niezmiernie z tego.. jeśli nie zdam czegoś i nie podejdę do matury to nie bedzie to z przyczyn technicznych, a z ograniczoności mojej wiedzy:) Nie chcę przesądzać, ale ten Polski u mnie niepewny... :) Zobaczymy.. Co to będzie się działo w oczekiwaniu na wyniki.. Jutro śpię do Ósmej, lub nawet 9! a co mi tam:)))) Potem odwiedza mnie weterynarz, bo psiaka mam chorego(chrząka, kaszle...) i drugi psiak też juz zaczyna to samo.. A juz po wszystkim wezmę się za arkusze z chemii..a może dopiero we wt:) Zobaczymy, teraz idę wreszcie odetchnąć, jeszcze około 21 wpadnę tu,.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
Byłam cały czas;p. Ale się nie odzywałam Myszko:D. Ja jestem dużo bardziej pozytywnie nastawiona po waszych relacjach niż na samym początku. Lubię wiedzieć, teraz widzę, że nie muszę robić paniki i mogę trochę pobawić się w pisanie i dorobienie;p. Jeszcze egzaminy za tydzień i czekamy na wasze wyniki;]. Ciekawe czy będziecie mieli tyle co wyliczyliście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Wiesz Luva ja się nie dziwę. Bałam się geo bo te uprzednie arkusze były wg mnie dziwnie skonstruowane, okazało się że w tej sesji geo jak najbardziej do zdania. matma nie był to banał, ale uczyłam się dużo i zdam.. ale wiele osób narzekało na jej poziom.. Boję się chemii, ale skoro jak mówisz ich zjechali to może na trochę się opamiętają:P hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Uważam, że powinny być na egzaminie łatwiejsze rzeczy.. Ale to tylko moja prośba pobożna:) Im zależy aby wiele osób oblać, bo to dla nich kolejna kasa.. prawa wolnego rynku, hahaha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luva
Mam nadzieje, ze sie opamietaja, ale skoro znow zrobili co zrobili z pp, ktora jest przedmiotem latwym, a przynajmniej taka powinna byc? Szlak mnie trafia, to ksztalcenie ogolne a nie kierunkowe! Tez bylam przekonana, ze im wiecej tych, ktorzy nie zdali tym lepiej dla nich. Okazalo sie, ze nie koniecznie i nie moga sobie pozwolic na zbyt duzy % niezdajacych. No nic, mam nadzieje, ze chemia bedzie do przejscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
Niby im więcej nie zdaje tym więcej pieniędzy, ale weźmy pod uwagę, że nie każdy kto nie zdał pójdzie jeszcze raz na egzamin. Część osób, gdy dowie się, że ciężko się zdaje nie podejdzie w ogóle by nie marnować pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
to z tym RG 1 wynikalo z przeczytania polecenia, chodzilo o rejestracje dzialalnosci w urzedzie statystycznym. Mam nadzieje ze chemia bedzie spoko:) a z PP juz tak wyliczylem ze raczej sie nie obawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luva
123, jak juz odespisz, to wez dla mnie ten ang i fizyke, dobra? No wez ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
no ja musze pogadac z znajomą, fizyke moze tak, ang nie wiem, ja ang nie mam, moge zlatawic niemiecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
Fizykę też bym chciała;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luva
No niemiecki to Myszce pewnie by sie przydal. Mnie niestety do niczego ;) Jak sie uda byloby fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
ale ten angielski co ja patrzylem keidys na ten z 2007 to taki banal ze hej, poziom podstawowki,naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luva
Ja sie obawiam zawsze, taka karma ;) Rozwiazalam ten przykladowy test i mialam 3 bledy, wiec jest niezle. Dla Ciebie banalem bedzie wszystko, ale Ty w Anglii spedziles kupe czasu, ja zaledwie 3 miesiace, wiec wez poprawke na moje umiejetnosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
ale tam sa takie pierodly rozne typu zeby z 4 wyrazow ulozyc zdanie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luva
Ale tam mowa zalezna jest nooo ;) Boje sie troche o ten list, zeby nie przywalili mi trudnym tekstem. Tak wiem, ze dla Ciebie wszystko latwie i nie rozumiesz moich rozterek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luva
Ale tam mowa zalezna jest nooo ;) Boje sie troche o ten list, zeby nie przywalili mi trudnym tekstem. Tak wiem, ze dla Ciebie wszystko latwie i nie rozumiesz moich rozterek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Chcę niemiecki!:) Rozwiążę sobie dla sprawdzenia wiadomości i tyle mojej nauki z tego przedmiotu:) chcetezadania@onet.pl Zobaczymy na początku kwietnia.. To opamiętanie ciężko im przychodzi:P Hehe, moja siostra(12lat ma), śledzi ten wątek (bo widzi, że ja na nim przesiaduję:P) i obudziła mnie, abym przyszła i napisała, że chcę niemca:) Zawsze jak jest cos o Myszce to mi przekazuje:D hehe, więc ja jestem mocno doinformowana, miejcie się na baczności!:DD Moja sis czuwa:)) Idę dalej spać, może mnie nie obudzi juz tym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
zaginął mi post;//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Chcę niemiecki!:) Rozwiążę sobie dla sprawdzenia wiadomości i tyle mojej nauki z tego przedmiotu:) chcetezadania@onet.pl Zobaczymy na początku kwietnia.. To opamiętanie ciężko im przychodzi:P Hehe, moja siostra(12lat ma), śledzi ten wątek (bo widzi, że ja na nim przesiaduję:P) i obudziła mnie, abym przyszła i napisała, że chcę niemca:) Zawsze jak jest cos o Myszce to mi przekazuje:D hehe, więc ja jestem mocno doinformowana, miejcie się na baczności!:DD Moja sis czuwa:)) Idę dalej spać, może mnie nie obudzi juz tym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
Według mnie angielski łatwy jest, nie ma co się martwić;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
Pozdrawiamy, siostrę Myszki;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luva
Serdecznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcopoloLO
ktoś sobie przypomina wynik w zadaniu zamkniętym z wielomianami czy końcowa liczba była -1, czy -5 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Raczej nikt tego nie pamięta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-5 na pewno, też miałem z tym problem bo nie wychodziło, bo się skumałem ze w pierwszym wielomianie jest -2x^2-4x+3, a ja myślałem długo że jest -3 i dlatego nie wychodziło, ale wpadłem na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×