Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość Myszka 1234
Za egzamin maturalny się nie płaci. Ani pierwszy, ani żaden kolejny. Przyszło mi dziś pismo z OKE, i ku mojemu zaskoczeniu maturę zdaję w wojewódzkim mieście, a nie Warszawie ;-) I mam ustalić iść temat prezentacji. Jeśli nie zdam egzaminu w lutym, to też już każdą koleją deklarację oddaję do tego zespołu szkół. Uczyłam się fizyki, nawet dobrze mi szło z zadaniami;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
Dobrze, że się nie płaci. Daleko będziesz miała do tego miasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
6km;-) Pracuję w nim;-) No, na szczęście. Ja dzis znów fizyka. Nawet rozumiem. Tylko jedno zadanie miało złe wyniki tylko przez to, że nie zamieniłam jednostek. Może wiesz dlaczego 15*C = 85K. Jak to się przelicza i o co chodzi?;/ Bo nie mogę dojść co i jak, nie ma w tabelach. Głupio, bo wszystkie etapy zrobiłam, a przez głupią jednostkę pewnie niewiele wiecej od 0 punktów bym dostała, dlatego że liczyły się wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Dziś logarytmy kończę. Są dość proste, pewnie nie będzie wielu zadań z nimi, jednak chciałam je umieć;-) I już umiem. Jeszcze zadań utrwalających troszkę rozwiążę. I może dalej do funkcji. Niby rozumiałam zawsze w miarę funkcje, nie powinno być problemów;-) Dobrze, że mama mi tłumaczy trochę i matmę i fizykę, chemię też pewnie będzie, bo tak całkiem samemu ciężko. Pozdrawiam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
Z fizyki jeszcze nie przerabiałam, więc nie wiem. Ale pogrzebie w mojej książce. Co do matematyki, ja logarytmów jeszcze nie robiłam za to funkcję już kończę. Dobrze, że będziesz miała blisko na maturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
No proszę posprawdzaj;-) Bo nie mogę dojść dlaczego tak;/ Logarytmy są proste ;-) Robię i z fizyki i matematyki notatki. Musze paru wzorów z fiz się nauczyć, i oczywiście jednostek. Polubiłam to nawet ;-) ! Dobrze, że chociaż blisko ;-) Czyli pewnie się nie wyprowadzę jeszcze do Wawy. Może w ogóle ;-) Mama się cieszy, bo boi się, że nie będę miała czasu w Wawie na naukę. Miłego dnia! I pokombinuj z tym przeliczaniem z K na C, bo wymiękłam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marathann
Czy ktoś orientuje się ile ważne są egzaminy eksternistyczne ? Cholera zdawałem ostatni raz chyba w 2007r,zaliczyłem 4 przedmioty a później wyjechałem za granicę.Wróciłem nie dawno i chciałbym w końcu skończyć tą średnią szkołę bo nie daje mi to spokoju.Czy ktoś się orientuje czy te egzaminy przepadają ? Dodam że przed wyjazdem zabrałem swoje świadectwo zawodowe z liceum eksternistycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
Chyba trzeba wszystkie przedmioty zaliczyć w ciągu 2 lat, więc tobie chyba przepada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabuszka
Tak jest sesii dobrze prawi masz dwa lata na zaliczenie egzaminow w przypadku jesli ktos nie zdazy ma prawo napisac wniosek o trzeci dodatkowy rok. Lecz w Twoim przypadku wydaje mi sie ze wszytskie egzaminy beda musialy byc zdawane od poczatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Od początku na pewno. Takie pytanko mam. Gdzie na czas egzaminów zostawia się swoje rzeczy? Czy tylko przybory i dowód w reklamówce?;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
Dobre pytanie, Niestety w informatorach nic nie piszę, może by do nich zadzwonić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Może wypowie się ktoś kto już pisał;-) A jak nie to trzeba zadzwonić. Może szkoła zamyka rzeczy w jakiejś sali? Wiadomo, że nic cennego ze sobą się nie zabiera, a dowody się oddaje... Mimo to dobre pytanie... Nie zostawię kart w wynajmowanym mieszkaniu;P sesiii wiesz, że stwierdziłam, iż przy matmie fizyka to pikuś;P Byłam w szkole gdzie mam maturę zdawać. OKE przypisało mnie do maturzystów z technikum mechanicznego, a dyrektor uparł się do wpisania mnie do grupy z lo. Nie zależy mi zupełnie, tylko boję się że coś przekombinują;P Nie wiem czy tak można;P W sumie jak coś to nie moja wina...;-) W sobotę mam spotkanie z polonistką, przekaże mi tematy maturalnej prezentacji. Ogólnie jest trochę formalności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
taaa, dla mnie matma to pikuś a z fizyką dalej są problemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Strasznie dużo wałkowałam tej fizyki;-) Pora pomęczyć matmę. Sesiii czyli 15*C to 15K, i od 100* - 15K i wyszło dlatego 85K? DeltaT 85K, i 85K=85*C ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
Tak mi się wydaje z tą fizyką. Dla mnie matematyka także jest trudniejsza niż fizyka, właśnie skończyłam pierwszą klasę i zabieram się za drugą, czyli logarytmy, wielomiany, kombinatoryka..bla..bla. 123- Co tam źle z fizyką? Myszko mam nadzieję, że nie będzie problemów z tymi formalnościami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Logarytmy są proste dość. Wielomiany w miarę. Kombinatoryki nie tknę;P ani rachunku prawdopodobieństwa, wychodzi na to samo. Dla mnie nie do zbadania;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
rachunek prawdopodobieństwa jest strasznie prosty,logartymy tak samo, wielomiany tez. No matematyka jest prosta jak by nie bylo, fizyka juz taka nie jest :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Oj, rachunek prawdopodobieństwa dla mnie łatwy nie jest. Może przed maturą zgłębię, teraz byle pozaliczać;-) Dziś zaczęłam funkcje. Czyli cały czas trochę fizyki, staram się więcej matmy... Chemia jest 26lutego u mnie, czyli jako ostatnia, dlatego ona w lutym dopiero;P sporo umiem. Historia nijak;( Może w drugiej połowie tego miesiąca zacznę;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
w calej polsce terminy są takie same xd, wiesz rachunek podobienstwa opiera sie na liczeniu typu raz dwa trzy itp i podzieleniu tego przez cos, to zalezy od zadania, mam notatki w ksiazce bo mi to tlumaczyli, w jeden dzien caly rachunek ogarnolem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
W sumie to logiczne, że wszędzie tak samo;-) Pewnie masz matematyczny umysł, dlatego ogarniasz. Ja jestem językowcem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
Jak bym miał matematyczny umysł to bym równiez ogarniał fizyke, a jednak nie do końca tak jest. Sczerze wole wos,historie itp, łatwiej mi to do glowy wychodzi i jest ciekawe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
Wszyscy humaniści jak widzę;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
no ba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Ze mnie przyszły fizyk;DDDDDD A tak serio, to nie myślę o sobie jako humanistce. Zdolności do języków obcych zgoda, jednak ze wszystkiego innego na równym poziomie jestem. Matmy ciąg dalszy;P do znudzenia;P A jak u Was? Coś mi się wydaje, że wielu osób w tej sesji nie będzie zdających... Na to forum łatwo trafić, a prócz nas nikt nie pisze;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
mnie to tez zastanawi ile przystepuje do egzaminu eksternistycznego, ostatnio bylem w szkole którą mi oke wskazało gdzie mam pisać mature, bo trza bylo temat matury ustnej wybrać, i tylko moje papiery tam były, wiec z mojego miasta pewnie nikt innt eksternistycznie nie zdaje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
no ale pewnie zjezdzaja z calego rejonu ktoremu podelga miasto w ktorym zdaje te egzaminy wiec pewnie sie troche uzbiera. Jak nie zdam przez fizyke to nie wiem co zrobie xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
U mnie to samo. Tylko ja, i jako 5 skierowana z oke w historii szkoły. A z tego co widziałam to pierwsza, która kończyła eksternistycznie, bo nie wiedzieli o co hallo i pytali, które liceum kończę. Ja mówię, że żadne ;D a oni, że jakieś muszę. Dla świętego spokoju powiedziałam, że na Kasprzaka ;DDDD A oni, że o to pytali;P Ciebie też do technikum przypisali? Czy lo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
Mnie ciekawi ile procent osób zdaje ten egzaminy, ale statystyk niestety nie widzę... Szkoda,że nie jest tak jak z maturą, że publikują potem odpowiedzi i arkusze, wtedy można by było lepiej się sprawdzić no i mniej stresu po egzaminie... U mnie na razie powolutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
znaczy nie wiem, ta szkola gdzie mam mature pisac to tam jest LO,technikum. No ale ciekawe, moze rzeczywiscie tak malo zdaje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×