Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość olalalalalalala159357
Moim zdaniem biologia całkiem znośna była, ale historia to masakra dla mnie :P Ja zawsze zaznaczam w kółko literkę, bo uważam, że to jest konkretna odpowiedź, która obstawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech żyją kółka;p. No biola może być, ale ja wole moją historię. Jakbyście mieli co do odp z niej jakieś wątpliwości to prosze do mnie;p. Wypracowanie mam na prawie 2 strony:D Jak nie dostanę 6 to się obrażę;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalalalalalala159357
Oj ja jestem już tak zmęczona dojazdami na egz, szczególnie na rano, że marzę o tym, by zdać wszystko i już więcej tam nie jechać :) Życzę Ci tej 6, a sobie 3 hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak samo;p JEszcze 3! Ale ulżyło mi z tymi kółkami, bo tak to bym zawaliła matme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maiilwiina
Sesiii - to powiedz co pamiętasz z historii, ja sobie sprawdzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki. Było zadanko 1 z tymi fotkami to egipskie było to 2 i kurcze. 3? Nie pamiętam kolejności ale łatwe było;p. Potem tekst o sumerach czyli mezopotamia. Zadanko z mapą to był Kazimierz Wielki. Tak gdzie brakowało osób w drzewku był w jednym miejscu Zygmunt Stary w 2 Kazimierz Jagiellończyk... Tam z solidarnością to był stan wojenny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maiilwiina
Przy tej ilustracji dałam walka o niepodległość/walka z komunizmem. Na tej mapie to gdzie była polska za Kazimierza Wielkiego to Mazowsze było lennem Polski? Co dałaś w zadaniu prawda czy fałsz? Na pierwsze stronie było zaznaczyć 1 i 4 wydarzenie jakie dałas? Było tez zadanie zamknięte aby zaznaczyć ostatnie wydarzenie. Zadanie o ustroju Aten. Zadania pod tekstem odnośnie osiedlania się Niemców w Polsce. Tekst o niepodległości, jaką odpowiedz dałaś przy pytaniu o ich opinie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W prawdzie fałsz...kurcze;d coś w stylu prawda fałsz prawda? ;d jakbyś dała co było w pierwszym to bym była pewna bo nie pamiętam tak:D Co do wydarzenia hmm... jakie to było? ja po nr nie pamiętam:D Co do ustroju to chyba było ostatnie odnośnie ostracyzmu etc. Pod tekstem z osiedlaniem to lokacja, Przy tekście niepodlegości jeden chciał monarchii drugi demokracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalalalalalala159357
a to na drugiej stronie na dole, o ustroju czy czymś Grecji to odp. A jest dobra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maiilwiina
W tym zaznaczyć 1 i 4 to było upadek republiki, powstanie republiki, powstanie cesarstwa, wojny. A w tym gdzie zaznaczyć ostatnie wydarzenie to nie pamiętam niestety ale to było zaraz obok pytania o zaznaczenia jednej prawdziwej odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaka to była odpowiedź A?:D Z tego co pamiętam to wydaje mi się, że niekoniecznie. Środkowy opis dotyczył sparty. Jeden Aten i jeden Rzymu chyba, nie pamiętam które, które było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To najpierw powstanie republiki (509p.n.e), potem wojny, potem powstanie cesarstwa i upadek cesarstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekaj...to było obok tej co jedną prawdziwą. Czy to była może nowożytność? ;p To ostatnie będzie pod Wiedniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maiilwiina
Tak nowożytność, ja dałam pod Oliwą czyli źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maiilwiina
A ostatnie zadanie było aż za 12 pkt jak myslicie co będzie wchodzić w skład punktacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wnioskuje na podstawie wyliczenia z arkuszu próbnego... 10-12 pkt za podanie tezy(powodów upadku) uzasadnienie ich i opisanie zgodne z faktami, Ocene tych sytuacji... Ile przyczyn podałaś i jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maiilwiina
Nie liczyłam, pisałam o tym że szlachta była przekupna, patrzyła na swoje interesy a nie państwa, można było im zapacić aby głosowali lub nie (a wiadomo że jak było liberum veto) to jeden głos na nie, zamykał sprawe. Władza nie była spójna, dobro państwo zeszło na dalszy plan wiec Polska była łatwym obiektem do ataków. Zaniedbanie polityki. To chyba tyle, oczywiście ubrałam to w lepsze słowa i wyszło dłuższe. lokacja miała miejsce kiedy w polsce co się działo? to było drugie pytanie do tego testu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mniej więcej ok napisałaś. Pewnie nie na 12 pkt, ale kilka będzie;]. Zależy co tam dokładnie jest. Co się wtedy działo? Hm właśnie kończyło się rozbicie dzielnicowe i Polska się jednoczyła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twói stary
mailwina podobnie napisałem jak Ty z historii chociaż wątpie że zdałem... biologie i geo też ;/ ;( polski był fajny i wos i pp :P masakra... trzeba sie szykować niestety na luty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NILAK
Z tego co czytam to historie mieliscie chyba trudniejsza niz jak ja pisalem, ja historie na 3 napisalem :( 3 pkt do 4 mi zabraklo, ale i tak jestem wkurzony bo matme OBLAŁEM :( i kapa teraz jeszcze tylko boje sie chemika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Historia trudna? Oj chyba trochę przesadzacie.NILAK nie martw się, może jednak zaliczysz, pamiętam, że w lutym były osoby co były pewne że nie zdadzą a im się udało jednak;). A chemia też podobno tragiczna nie jest, ludzie zdawali po paru godzinach nauki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweterek12
ja tez zaznaczalam w kolka i teraz i wlutym,w lutym wsyztsko mi zaliczyli wiec jest ok ;D ja tez najbardziej boje sie chemii :( nie umiem kompletnie nicczas sie wziac za nauke,a jak informatyka ,z czego sie uczycie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z infy to niczego;p. Hm no ale tak...zawsze jest prezentacja, word i excell. Możesz sobie na internecie poznajdować jakieś poradniki do worda i excella:D Jeśli potrzebujesz;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalalalalalala159357
sesiii Kazimierz stary w tym drzewie genealogicznym to był pod 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalalalalalala159357
to jedno mam dobrze a zgadywałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalalalalalala159357
A no Zygmunt :P pomyliłam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila9292
Jakie tematy, typy zadań są często na chemii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×