Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

W logarytmie chyba 2. A tam w tej figurze z podobieństwa obwód? Napiszcie mniej więcej co było w tych prawda fałsz, zwłaszcza w tych 2 ostatnich bo nie pamiętam;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EhhhhAhhh
Dałam chyba 16 w tym podobieństwie bo skala była 1;2 Nie pamiętam już zdań z tym prawda czy fałsz niestety. Wiem ze z tymi procentami zatrudnienia to tam pracowało chyba 46osób ogólnie. Pamiętam wyniki a nie pamiętam teści niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To z tym podobieństwem mam podobnie;p (nie pamiętam liczby;p), to z pracownikami też coś takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to z tym czymś z prostą co były podane dwa wzory i w abc czy są równoległe, nakładają się etc? i to z tym sinusem i tg z otwartych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EhhhhAhhh
Strzeliłam najpierw że są równoległe i się nakładają a potem skreśliłam i dałam ze przecinają się w punkcie. Tyle ze to czysty strzał, nie małam pojęcia jak to sobie logicznie wytłumaczyć czy rozrysować. Z tym sinusem i tangensem to narysowałam ten trójkąt, zastosowałam tw. Pitagorasa na 3 bok. Wyznaczyłam tg, ale chyba go nie podniosłam do tej potęgi... tak mi się wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EhhhhAhhh
Właśnie.. gadałam z dziewczyną po egzaminie i ona twierdzi że w zadaniu 1. Gdzie zbiór liczb jest < -4, 5> jest 8 liczb całkowitych a nie 10. Gdy nawiasy zbiór jest domknięty nie liczymy tych -4 i 5. Dlatego jest ich 8. Gdyby było 10 to odpowiedz 6 liczb naturalnych ( od 0,1,2,3,4,5 6) równiez by się zgadzała. A może być tylko 1 odpowiedz prawidłowa. Siedziała pod ukos mnie i widziałam ze zrobiła wszystkie zadania.. i teraz mnie to zastanawia ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja dałam, że sie pokrywają...bo przekształciłam ten wzór i wyszło tak samo... A tamto zrobiłam początek jak ty i dalej też zrobiłam... Co jeszcze w tych zamkniętych sensownego było hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EhhhhAhhh
Co daliście w podajże zadaniu 2? Tam było (-4, 4> (nieskończoność, -4>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NILAK
To te prawda falsz ma byc PFPFF bo ja chyba tak mam z tego co pamietam a to az 5pkt gdyby to bylo dobrze, chociaz watpie ze az 10 zamknietych mam dobrze :( a w 1 zadaniu to pamietam dalem 10 calkowitych :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalalalalalala159357
A ja mam PFFFP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EhhhhAhhh
NILAK - ja mam tak samo z tymi prawda fałsz. Myśle ze 3 z tego jest na 100% dobrze. A nawet pokusiałabym się o 5/5 ;) Zrobiłeś prawdopodobieństwo i średnią? to było proste a zawsze 5 pkt by wpadło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam pewnie za prawdop, za średnia, coś za te dwa zadania z geometrią (mam złe wyniki, ale początek dobry, dobrze zaznaczony kąt etc... tylko np., w tym ostatnim odwrotnie dane podstawiłam ), tamto z sinusem coś pewnie też dobrze, 3 albo 5 dobrze z tej prawda/fałsz. No i coś z zamkniętych... jak sobie na egzaminie liczyłam to na oko dobrze miałam 10-12 z nich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EhhhhAhhh
Ja z góry nie liczylam na nic wiecej ani z fizyki ani z matematyki niż na dwa. Z fizyki uzbierałam, z matematyki z otwartych na 100% mam 8pkt. możliwe ze 4 dostane jeszcze za 2 zadania które zaczełam dobrze ale nie skończyłam. W 7 pkt na 20 z zamknętych też sądze ze mam bez problemu. Aby było tylko te 15pkt. ;) na pp nawet się nie ucze, z geografii sobie przypomne przed snem i jutro przed egzaminem ;) będzie dobrze. Szkoda tylko ze przyszłym tygodniu nie zrobli angielskiego i infy w tym samym dniu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie chcę nic ponad to;p Ale to będzie dla mnie dziwne, że z fizy mogę mieć 3-4 nawet a uczyłam się max tydzień, a z matmy 2-3 ledwo a uczyłam się z dwa miechy;p. Ale wiem, że u mnie zmęczenie zadziałało... bo pare tych zadań teraz bym zrobiła. Co do infy ja też żałuje, ale nie da się inaczej. U mnie np. do Bydgoszczy na infe muszą przyjechać osoby z gdańska a resztę zdają w Gdańsku;p. Więc w czasie godzinnej przerwy by nikt nie dał rady;p. I tak beznadziejnie dla nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EhhhhAhhh
Dlaczego nie mogą zdawac u siebie? to troche dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak zdecydowało nasze gdańskie oke. Wszyscy infe zdają w jednym miejscu. Nie wiem czy tylko u nas tak zrobili, czy jeszcze gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EhhhhAhhh
U mnie tak nie zrobili, wszystkie odbywają się w miastach wojewódzkich, krakow, rzeszów i lublin. Utrudnianie życia na siłe wg mnie, ale co zrobić. W ogóle u mnie dzisiaj zdałalo 70 osób. A jedna laska tak się uniosła bo chciała wnieść portfel i zaczęła się wykłocać ze nie oddać ze "płaci i wymaga" żenada... Reasumująć,,najgorsze chyba za nami ;) tfu tfu ;) jak komuś się zechce to niech pisze zadania zamknięte jakie odpowiedzi dał itd. bo ja mam pustke, jestem przemęczona. Jutro znowu od świtu do praktycznie 16 w drodze. Wróce i trzeba będzie powtarzać biologie i historie. I pracowita niedziela... ;) opuszczam, was trzeba się wyspać ;) szcześcia jutro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś tylko 28 osób. Pewnie zrobili tak bo mało osób zdaje i nie opłaca im się wynajmować dwóch miejsc. Hm co do portfela, my mogliśmy wnosić wszystko;p. Tzn. zostawiamy w torebkach na sali w której piszemy, tak samo z kurtkami zwykle. Chętnie bym popisała zamknięte ale też mam pustkę, a nawet jeśli nie to sama nie pamiętam dokładnie cyfr;/ Eh było mnóstwo zamkniętych z tymi funkcjami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NILAK
No ja matmy nie zdałem raczej ale coz takie zycie, teraz sie trzeba skupic,zeby tylko matma byla pozniej do zaliczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NILAK
A tego PP nie lekcewazycie troche, przeciez tam tez pojecia wystepuja, no chyba ze na 2 to bez uczenia na luzie, ale ja to bym 4 chcial miec z tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No lekceważymy bo 4-5 nam z tego niepotrzebne.,.. Ja się uczyłam z pp (niewiele,ale coś),ale nie czuje potrzeby dobrej oceny z tego, zwłaszcza, że to nie mój przedmiot maturalny... Dzisiaj to ja się bardziej boje gegry, mapa brr...Ech., Jeszcze 7 egzaminów. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemuś
Witam wszystkich jeszcze w czasie trwania egazminu z podstaw przedsiębiorczości i od drazu mam pytanie :) Jaką stopę inflacji daliście w tym pytaniu o laptopie pod koniec egzaminu? Ja dałem 4% ale to pewnie źle. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweterek12
ja wlasnie tez musze dojechac do bydgoszczy ;/ paranoja jakas i wogole ten egzamin jest na 9 rano :( ja az zza gdanska to juz wogole,no ale trudno ; P jak Wam dzisiaj poszlo ? pp chyba w miare latwe byly mysle;) a geografie pisalam w lutym. jutro biologia... eh powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemuś
Fakt. Pisałem egzamin z PP i rzeczywiście był łatwy, lecz nieco niedorobiony :) Na przykład było pytanko "Do jakiej spółki potrzebny jest kapitał zakładowy minimum 500 000 zł" - było kilka typów spółek, i z dawnych lekcji WOSu pamiętam że to akcyjna tylko tyle musiała mieć więc ją podkreśliłem, patrzę w internet a tu od 2009 roku zmniejszono jej kapitał do 100 000 zł. :) Było jeszcze pytanko dotyczące mobbingu, nie wiem, może tylko u mnie drukarnia się pomyliła - otóż, podali definicję mobbingu, wszystko ładnie pięknie, a tu nagle pytanie do zadania "Wymień 2 działania zapobiegające LOBBINGOWI" Jak wiemy lobbing a mobbing to dwie, zupełnie różne "rzeczy" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pp był łatwy;p. Tam z inflacją na pewno dałam większą. Gegra też znośna moim zdaniem, chociaż te zdjęcia i co jest na tym przedstawione, orogeneza etc:D. Ach jeszcze tylko 5 egzaminów. Sweterek współczuje, jak masz zamiar dojechać? Może się rozpoznamy;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NILAK
Mowmy o geografi bo ta byla calkiem trudna, te pytanie 2 co widzisz na zdjeciu to gory srednie? I z tym transportem co napisaliscie, w ogole piszcie co wam sie przypomni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Które z tym transportem? Hm... Dobra pierwsze pytanie to była tam orogeneza alpejska i wyżyna śląska... Gdzieś na końcu była UE Francja, NAFTA Meksyk, OPEC Arabia... Co tam jeszcze ciekawego było;p jakieś wykresy to łatwe, to ze skalą wyszło mi chyba 3 km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NILAK
W sumie to zaliczylem, PP mysle na 3 moze 4 a Geografie na 2 albo 3 noi trudno :) jutro cos zdajecie, historia chyba, zdalem na 3, czekam juz tylko na chemie i info ale i tak poprawka z matmy jak nic :( Nie ma nikogo na kafeteri kto by we wroclawiu pisal??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zdaję wszystko;p. Jak na razie się na żadną poprawkę nie zapowiada. Najgorzej poszła mi matma, no ale raczej nie poniżej 20 pkt... Co było ostatnio na hiście i bioli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi870
Hej. Jestem tu nowa :) Pisałam dziś geografię. Dużo było z mapy Polski :/ Jak wam poszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×