Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość EhhhhAhhh
Masz racje, często myślałam ze to zły pomysł, że nawet jak je skończę to bez aplikacji będę praktycznie jak lekarz bez specjalizacji. Czyli praktycznie 5 lat na nic. Jednak poznałam kilka osób bez "pleców" które się dostały i dodało mi to skrzydeł :) Moja nauczycielka angielskiego z LO zrobiła właśnie prawo i poza tym studia pedagogiczne. W miedzy czasie jak nas uczyła to co roku starała sie na aplikacje, teraz ma 28 lat i robi aplikacje notarialną ;) upór się opłacił. A w miedzy czasie nie marnowała czasu tylko robiła lata do emerytury jako nauczyciel. W sumie nie wyobrażam sobie pisac mature z czegoś innego, zawsze byłam b.dobra z wosu, historii i angielskiego, z polskiego troche gorzej ale niżej 4 nie schodziłam. Z persepktywy czasu pukam się w głowe, co ja sobie myślałam idąc na rozszerzoną fizyke, chemie i biologie do LO. No i zapłaciłam za ten błąd ;/ Też myslałam nad Warszawą ale to wysokie progi, już nie mówiąc o wysokich kosztach życia tam, wynajmu pokoju to progi pkt na UW są wyższe niż na np. UJ. Ale co tu myśleć, przed nami jeszcze dwa weekendy i 8 egzaminów do zdania, a potem jeszcze matura. Licze że nauka do tych egz. pomoże mi przy maturze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech będzie dobrze! Skończymy egzaminy to poplotkujemy o maturze;p. No niestety na mój wymarzony kierunek na UW próg jest czasem wyższy niż na prawo na niektórych:D. Ale w tej branży i w polityce w Warszawie najłatwiej... Najwyżej pójdę na inny kierunek, a zrobię mgr/podyplomówkę dopiero z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech! Dzisiaj dla mnie ostatni dzień powtórek:D. Wczoraj jednak powtarzałam gegre, więc dzisiaj matma.. A jutro o 9 pociąg do Bydgoszczy i jeszcze trochę powtórki w nim. Ciężki weekend przed nami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EhhhhAhhh
Wystraszyliście mnie tą geografią teraz :D z góry założyłam ze to bedzie łatwe a teraz że trudny przedmiot ;/ W ogóle z matmy są tylko zadania czy teoria też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NILAK
Wlasnie poratujcie cos, w tej geografi tyle tego jest, tyle juz sie ucze, ale jakiego typu sa zadania, wymienic jeziora w Polsce, czy co bo to jest tak obszerne, matma czarna magia dalej ktos wiec co sie trafialo wczesniej z matmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga7b
Polecam świetną stronkę: www.pogodaducha.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z matmy same zadania...Z 15 jest zamkniętych. Co jest? Funkcje, wielomiany, prawdopodobieństwo, ciągi, stereometria, planimetria, równania. Ale wyluzujcie, karta wzorów jest cudowna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NILAK
Sessi z toba zycie jest latwiejsze :) a geografia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z geo... z tego co wiem dużo z Polski, jakieś rzeki, etc. Największe rzeki, jeziora, góry. Poza tym skupcie się na geo fizycznej, czyli jakieś skały, szerokość geograficzna, atmosfera etc. Myślę, że te rzeczy przemysłowe można sobie darować bo i tak nie nauczycie się już ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NILAK
O kurcze latwo wam mowic, ale ja nie ogarniam nawet tego arkusza przykladowego, ze strony oke wroclaw z matmy :D :D to juz fizyki byla łatwiejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam;p Nie żartuj;p. Cóż skup się na dobrym korzystaniu z karty wzorów. Te 15 pkt dozbierasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NILAK
Ok dalej nic nie kumam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweterek12
witam. jestem tu nowa jutro zdaje matme;pja chodzilam na kurs i teraz zdaje druga sesje,pierwsza byla w lutym,zdawalam polski wos angielski geografie historia,udalo mi sie je zdac,ale teraz mysle ze ta gorsza strona mnie.fizyka poszla mi masakrycznie,czy ktos matme juz zdawal moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EhhhhAhhh
To dzisiaj matematyka :) modle się o procenty, wielomiany, potęgi, funkcje kwadratowe, czytanie z wykresu, prawdopodobieństwa, obliczenie średnich, mediany... i o brak ciągów, kątów i tej reszty wydziwiaśnych :D ;) powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NILAK
Raczej trzeba sie modlic o 15pkt a jak zdobytych i na czym to juz bez znaczenia :D ja nic nie kumam, a od wczoraj powtarzam temat :( POWODZENIA, modlmy sie a bedzie nam dane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NILAK
Ok juz mi mozg paruje, ogladalem wyklady o wielomianach, wyklady jak sie oblicza, pozadna powtorka z tego co juz czytalem, i co i dalej nic nie rozumiem :D Co ma byc to bedzie, ale w tych egzaminach na glupie 2 nie jest łatwo napisac, POWODZENIA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam, jak u Was? Mi się bardziej fiza podobała, ale źle nie było...Jak wam wyszły zadania? To z objętością ostrosłupa? Prawdopodobieństwo? Średnia arytm? To z tym kątem ostrym trapezu? Nie zrobiłam tego zadania z ciągami... i tego z tym równaniem i tego z średnicą tego koła;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweterek12
no ja tez tego nie zrobilam;/ ale ogolnie bylo mega duzo za 1 punkt abcd,nie?ja juz nie pamietam ile mi gdzie powychodzilo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxahdfydsyljiy
Mnie wyszło chyba tak: prawdopodobieństwo 3/8 objętość 128cm3 kąt 60 stopni równanie kwadratowe x = 1 lub -3 ciągi x=2 y=12 średnia wieku 20,6 równanie okręgu można było zrobić ze wzoru z karty, a i b nie wyszły mi całkowite więc nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdopodobieństwo wyszło mi tak samo, także średnia wieku. Ta objętość chyba trochę inaczej,ale nie jestem pewna... A tamto z sin ? Co trzeba było obliczyć tg coś tam -1 ? Dobrze, że były te zamknięte i prawda/fałsz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To spróbujmy zamknięte. Zadanie 1, chyba było tam że od -4 do 5 i jakie to są cyfry i ile... Ja miałam chyba 10 całkowitych. Dalej było zadanie z podobieństwem figury jakiejś obwód, to zaznaczyłam chyba 18. Co tam jeszcze dalej było, ech?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NILAK
Haha to te mialem tak jak ty, tyle ze majac 5pkt z calego testu to sie nie zdaje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NILAK
A prawda falsz dalem chyba PFPFF chyba tak od gory do dolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NILAK
Aha a te zadanie otwarte za 2pkt obliczyc rownanie mi to tak łatwo poszlo,ze pewnie az za latwo i mam zle :D a z otwartych zrobilem tylko 2 zadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 też mam prawda..;p reszty tak nie pamiętam hm,,, To coś tam,że jeśli x=pierw z 2 to równa się coś tam, mam prawda... Jakie były dwa ostatnie tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EhhhhAhhh
Nie sądziłam że kiedyś to z moich ust wyjdzie ale WOLE FIZYKE Zrobiłam zadania na łącznie 38pkt. Z tego wiem ze 8pkt jest na 100% źle. Średnia arytmetyczna wieku to - 20,6 (2pkt) Prawda/Fałsz - PFPFF (pkt5) Moneta - 3/8 (3pkt) Zrobiłam jeszcze 2 zadania otwarte ale jak wspomniałam spartaczyłam je. Reszta to 20pkt z zamkniętych. Jestem pewna ze uzbieram z nich przynajmniej połowę. Także jestem dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EhhhhAhhh
To dotykalny jedyny egzamin gdzie zostawiłam praktycznie z 3 strony całkiem puste. Nie byłam odosobniona. Ciesze się ze było aż tyle zadań zamkniętych. Co wam wyszło w tym logarytmie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×