Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JESTEM EXPERTEM

Proszę o zadawanie pytań

Polecane posty

Ano mój, aczkolwiek jestem podatna na sugestię. Vera, masz rację. Mężczyzn jak ulęgałek, takich że palce lizać, czy wargi zagryzać , lecz Oni z defektem mózgu zazwyczaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet 39 lat z południa Polski
Przecież kokietowanie i adorowanie faceta przez kobietę zawsze kończy się w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Bó Nadmierna ilość metanabolu w organizmie powoduje defekt mózgu ;) Na siłę nie wtargnę, to jak włamanie, Zabawa z dojazdem ciekawe zadanie (nie wiem gdzie) Komputer przedmuchać nie lada wyczyn Nic nie wskóram bez podania przyczyn ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet, nie zawsze. Na przykład bywają kobiety co kokietują, uwodzą, nadzieję na seks dają i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet i właśnie dlatego mężczyzna jest przewidywalny, prosty w myślach, uczynkach . ; ) Otwarta książka tak zwana. A kobieta? Skomplikowana w Swojej naturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet 39 lat z południa Polski
Czytałem, że jak kobieta w obecności faceta bawi się butem na stopie, to znaczy, że ma ochotę na seks z tym facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekspert, po kolejnym wyręczeniu Ciebie liczę na całusa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja czytałam, że kiedy kobieta bawi się butami, daje znaki że chce nowe. ; ) Facet kobiety kochają kokietować, a kiedy wpadniesz w Jej sidła zwyczajnie Cię porzuci. Tym bardziej, że znacie się tylko z widzenia. No! Chyba, że owa kobieta jest rozwiązła i lubi się rżnąć bez zobowiązań, ewentualnie gdy prędko szuka męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vera, a kobiety? Czy uważasz że bywam/ jestem/ będę żałosna? ps. muszę iść na h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja Ferdek Kiepski
Odpowiadać na pytania to każden jeden by chciał, ale robić to ni ma komu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 69696969
kobieta która chce sexu inaczej się zachowuje opiera dłonie o biurko i mówi: Panie Marku, ci.pka czeka, bierz się Pan do roboty kręcenie butem to tylko kokieteria nic nieznacząca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Bó 😘 wiesz za co :) ale nie powiem w którą część ciała skieruję ;) do: facet 39 lat z południa Polski Bó jest moją zastępczynią więc uznaj jej odpowiedzi jakoby moje do: Vera icona Tak to właśnie bywa, jak kokietka ma przed sobą faceta z mózgiem w pasie, zaczynają się dokładnie Twoje słowa "manipulacja" Faceci nie tyle co żałośni co spragnieni miłości. W dzieciństwie mało od rodziców zaznali więc teraz mylą fizyczną z psychiczną do: to ja Ferdek Kiepski Zapewne każdy by chciał być ekspertem, nie każdemu dane są ludzie od myślenia i ludzie od robienia :) Nie umniejszając nikomu rzecz jasna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola z Opola
Expercie, nie pierdol już więcej głupot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy jedziemy na tym samym wózku, od śmierci nas chroni tylko defekt mózgu... :) Witam. Całusy składam na policzkach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola z 284rgsk2is02jd62
Dlaczego nie pokazałeś mi jeszcze kutasa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alkohol nie, ale skusilam sie na jednego papierosa...😭 dlugo sie do muszli tulilam :( Brum hej🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Ola z 284rgsk2is02jd62 Nie wszyscy mogą dostąpić tego zaszczytu :) do: W kwiatki To nauczka aby od papierosków z dala się trzymać :) Na zdrówko Ci pójdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, dobrze Expercie ... co mam zrobic aby glowa nie bolala? To chyba drugi raz , moze trzeci gdy glowa boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×