Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JESTEM EXPERTEM

Proszę o zadawanie pytań

Polecane posty

Gość czytam z ciekowością
dziekuje:) Miłego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do zielona cytrynka Jest pewna dziedzina w której nie jestem ekspertem a więc nie jestem do wszystkiego, mianowicie nie jestem ekspertem od długości członków tj penisów. Tu ekspertem okazuje się iceman, który zwyczajnie dzieli się ze mną ta wiedzą za co mu serdecznie dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jakie wyniki z pracy zespołowej na temat członków penisów czy innych? zawsze myślałam ze ekspertami od wielkości sa kobiety ech cale życie sie uczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam z ciekowością
DO SIEBIE, CO DZIĘKUJE I ŻYCZY MIŁEGO ;) Pa KOCHANIE ;) ( macha ręką :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulaszuszuu
czy on bedzie chcial wrocic?odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
video i audio z jakiego języka wywodzą się te 2 słowa? moja wina ze na trudne pytania masz idiotyczne odp:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: ZC Bardzo mi przykro ale iceman chwilowo nie odpowiada więc musze się wstrzymać z odpowiedzią do SM (simplus maximus) 1) Najładniejszymi stringami może pochwalić się kotka-poes 2) Obojnaków na forum nie ma 3) córka wulkanizatora, najlepiej wychodzą truskawkowe w polewie czekoladowej do CzC (czytam z ciekawoscią) zaczernij się a nie piszesz w dwóch osobach, rozdwojenie jaźni Ci się uwidacznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do PP (piąte piwo) Absolut sam w sobie nie jest kategorią dla pewnych zachowań masochistycznych. Dlatego także determinizm palantywny skłaniany ku obszarze wolności inter i trans sexualności rozkłada się na czynniki pierwsze i tam właśnie bryluje. Dobrym przykładem tego jest osobowość pana "iceman"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dociekliwa Jadzia
Czy to prawda ze krasnoludków było 7? I czy to prawda co mówią w lesie, ze księzniczka była zdrowo zadowalana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do DJ (dociekliwa jadzia) Z królewną faktycznie mieszkało 7-miu krasnoludków, ale w lesie żyło ich jeszcze 71,238 sztuk. Królewna była mocną rozpustnicą co oczewiście odbijało się gębokim echem po całym lesie, ale królewny nie mógł mieć każdy, to ona ybierała z kim i gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dociekliwa Jadzia
skąd tabletka przeciwbólowa wie, że mnie boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: DJ Po pierwsze Ty tabletce o tym mówisz, po drugie jak już ją zjesz to ona rozmawia z czerwonymi krwinkami i precyzyjnie namierzają żródło powstawania bólu (podczas projekcji serialu pt. "było sibie życie" dokładnie wszystko było wyjaśniane)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dociekliwa Jadzia
e tam, zaden z ciebie expert jak sie na bajkach opierasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej niby ekspercie nie chce mi sie czytac tego temtu ale moze podasz jakies dobre zabespieczenie dla kobiety?... i mniej wiecej koszt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulaszuszu
a skad wiesz???? ze bedzie chcial wrocic? piszesz tak by tylko pisac? jestes jasnowidzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dzisiaj ponownie i podnoszę temat. Udzielę odpowiedzi na ostatnio zadane pytania: do: ulaszuszu ponieważ czuje coś więcej niż przyjaźń do: Beben Najlepszym środkiem antykoncepcyjnym jest u kobiety środek dupy i jest on niedrogi, około 5 zł wazelinka lub 15 środek nawilżający Czekam dzisiaj na kolejną porcję pytań i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Pertol odpowiedziałem przecież, że nie da się. do Vera cała w skowronkach zapraszam więc do grona eksperckiego, podaj dziedzinę w której można się u Ciebie konsultować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja mam pytanie :D dlaczego tak wielu inteligentnych ludzi wierzy w taka glupote jak ewolucja? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: wrotycz Ponieważ każda bzdura powtórzona miliard razy stanie się prawdą tak więc i ludzie "mądrzy" w nią uwierzą. Ewolucja posługuje się tezą opartą na półprawdzie co jeszcze bardziej skłania do wiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×