Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JESTEM EXPERTEM

Proszę o zadawanie pytań

Polecane posty

Verka no co :D no co .. :D ja tez zbyt wiele nie widziałem ..:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, naprawilo sie :) Vera, Kotka , Arkadiuszu 😘y Dopciu aby Ci zal nie bylo mas ztez 😘:D Tez sie troszke na modzie znam :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dop, przecież widziałeś moje barchany :D Kotka-Poes - 👄 dzień dobry Tobie :) mam pytanie: :D co znaczy "walić w czlona"? Chyba, że poeta miał na myśli, że mam walić Expertowego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Verka barchany zatarły mi się w pamięci :D trzeba by odnowić obrazek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Kotka - poes 😘 do: Dop Majtochy modne będą: Obcisłe slipki w jednolitym kolorku, ale osobiście polecę nie polegać na modzie i zastosować luźne boxerki zapobiegające odparzeniom do: Vera icona: Określenie "walić w człona" Człon konstrukcyjny, drewniany lub metalowy pal podpierający wbijany w ziemię na około 85 cm. Uderzany od góry za pomocą młota pneumatycznego Wykonywana operacja właśnie zwana jest "waleniem w człona"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło masz :D Verka żadnej koronki ani nic ;) teraz wiem czym straszyli małych chłopców ..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Expercie czyli dalej bokserki ..bo sprawdzone .ok ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka panterke to ja tez chce ;) ja tam wole majtasy odrazu widac czy "interes" godny zachodu :p a z tymi bokserkami to ..... jak kupowanie kota w worku :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: W kwiatki Panterka modna na lato, nie na zimę :) do: Kotka - poes Jak niezła laska to szybko "interes" wstawi w stan pogotowia i przez bokserki też dobrze widać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam wole jak nic nie widać ..bezpiecznie samopoczucie przede wszystkim ..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Kotka - poes Jasnym jest to, że nie miałem na celu zdyskredytowania Twojej osoby chodź by w drobnym szczególe, tylko tak troszkę wybielić bokserki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatka z kwiatka
Ekspercie, dlaczego tak pieprzysz bez sensu cały czas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja powiem coś też :D Gdyby mi facet zaprezentował sie w slipach wyszłabym. Ze swojego domu też bym wyszła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Beatka z kwiatka 1) skoro zadajesz pytanie to pdpowiadam 2) nie pieprzę 3) nie jest to bezsens 4) czy masz jeszcze jakieś pytanie go głębszej treści?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Experta: jerzeli mam 168 cm wzrostu i warze ok 95 kg to jak wielkiego penisa mogem przyjonć do mojej Pupcii ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja nie lubie odwiedzin z samego rana gdy jeszcze koszulinie biegam😠 Kominiarz zapukal a ja w szal, bo nawet szlafrok u gory :O :D Vera... a niedawno o nim wspominalam;) Wciaz przystojny:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vera ty tempa dzido czy kominiaż przeczyścił ci komin czy tesz tylko zajechał cie w Pupciie tak z samego rana ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Pupciaaan Nigdy tego nie próbowałem ale z naukowego podejścia do tematu to i cm 30 się zmieści do: W kwiatki Kominiarz przyniósł coś czy tak tylko spojrzeć na miłą lokatorkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Expert: ale nie prubowałeś komus wsadzić w Pupciie czy tesz nie prubowałeś rzeby tobie włorzyli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spojrzal na mnie z trzy razy, tylko:Ochyba mu sie moj szlafrok nie podobal :O Zrobil swoje- wyczyscil co musial wyczyscic i pojechal :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w kwiatki wyczyścił ci tylko komin czy tesz przepchał z samego rana twojom tłustom Pupciie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pupciaaanie, tesz pszepchal inne spszety , ale Ci nie bendem tlumaczyc bo siem jerzcze spocirz :O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Pupciaaan Nie nie próbowałem ani tego, ani tego do: W kwiatki i Vera icona U mnie kominiarze zazwyczaj przychodzą z kalendarzem kilka razy w roku :P nic nie czyszczą tylko raz w roku sprawdzają szczelność instalacji tzn jak ich po to właśnie wezwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×