Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JESTEM EXPERTEM

Proszę o zadawanie pytań

Polecane posty

Udob/ruchać. Powiem Ci, że są kobiety zimne i wyrachowane, na które nie dziają piękne słówka. ( na mnie działają, jak najbardziej: komplementy, miłe , pochwalne słowa , etc. ) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapustka szorowana
życzenia dla experta Niech Twój siusiak spotka cipke i niech kupi jej zaglipke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Bó Na każdą kobietę tak jak i na każdego faceta jest sposób, trzeba tylko w czuły punkt trafić :) do: kapustka szorowana Nie ma takiego słowa jak "zaglipka" więc nie wiem czy mam przyjąć życzenia z uśmiechem czy ze smutkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hym, na każdą jest sposób? Nawet gdy taką mocno i skutecznie zniżysz do poziomu zero? Kobiety bywają zawzięte i nie wybaczają pewnych zachowań. I choćbyś kupił Jej samochód bądź domek z ogródkiem, nie wybaczy. Ja tak uważam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładnie napisałeś z tym staniem i tym świecącymi oczami ale to było do Bó błyszczącymi jak gwiazdy albo od łez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapustka szorowana
do experta jest takie słowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vera, czekałam na Ciebie. :) ps. dlaczego posłałaś mi jeden uśmiech, a Petrol dwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Petrol, ponoć bywają. Z tym, że nie znam szczegółów ponieważ nie chadzam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Bó Zraniłem słowem i znalazłem sposób na naprawę Zraniłem czynem i również nauczyłem się poprawy Nigdy nie zniżyłem do poziomu ostatecznego stąd nie wiem jak to naprawić i czy da się ta sztuka. Nie mam zamiaru nigdy tego testować aby uzyskać odpowiedź na te pytanie :) Uznam Twoją wypowiedź jako podpowiedź i zaznaczę jako prawdę :) do: Petrol Cieszę się, że moja Twórczość zyskuje uznanie w Twoich oczach. Łezka może zlać się po gwieździe tworząc duet, spowodowany rozpaleniem do granic każdego gruczołu emocjonalnego :) Wtedy jest już chyba perfekcja Każdy ma, mam i ja :) Kto ją znajdzie jest zwycięzcą, sam jej nie zdradzę :) do: Vera icona Cieszę się również, że i Tobie się podobało do: kapustka szorowana Chyba tylko wymyślone przez Ciebie lub kogoś z Twojego otoczenia :) Zdradź co one oznacza, ja go nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekspert, tak jest. Uczymy się i ponosimy konsekwencje, bierzemy odpowiedzialność za słowa, za czyny, za spojrzenie bierzemy . Bywa czasem tak, że nie popełniamy ich więcej, niestety czasem nie z osobą której zrobiliśmy. I nie ma tutaj " dyskursji" . Twój czuły punkt? Znalazłam go, jeśli to nie punt fizyczny. Vera, czy zdajesz Sobie sprawę, że coraz bardziej zaczynam chcieć Cię dotknąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: W kwiatki Dzień dobry :) Wyspana? czy zapracowana? do: Bó Jest psychiczny i fizyczny. Jeśli to nie blef, zachowaj go dla siebie :) Masz całkowitą rację. Ja doskonały nigdy nie będę. Każda nowa sekunda mi to uświadamia, jedyne co to mogę starać się o perfekcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie myśl Sobie! Zamiaru nie mam blefować. I zamiaru nie mam zdradzać. Jestem z tych istot, które są wierne czy tam dyskretne. Kwiatki, czołem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatku :) Bó :) Ty mnie w sobie nie rozkochuj. Boiniespełnione milości przeżywam cieżko :( :) idę,ale wrócę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Bó W takim razie ciii :) Poproszę o kolejny zestaw pytań :) do: W kwiatki Przysiądź w takim razie i odpocznij, może drzemki troszeczkę na zregenerowanie sił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapustka szorowana
do experta nie znasz tego słowa bo jesteś prawiczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vera, wróć! :) Ja w chwili obecnej pytań nie mam. To znaczy mam, tysiące całe i z tego powodu, poplątały mi się myśli. A splątane myśli równa się niemoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vera, a co szkodzi spełnić ? Masz jakieś wahania? Zorganizujemy spotkanie, spotkamy się, pójdziemy do lasu i będzie pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: kapustka szorowana Tak, masz rację. Jestem prawiczkiem, analnym :) do: Bó Za dużo myśli, zbyt mało czynu, za dużo kawy, za mało spaceru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Bó zadam temat: skrajne położenie złego nawyku a tolerancja :) do: W kwiatki Złap dla wszystkich tyle ciepłych promieni ile się tylko da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×