Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JESTEM EXPERTEM

Proszę o zadawanie pytań

Polecane posty

Bó, ale spacer po lesie odbyłby sie nie w celu ulozenia mnie na runie, wlożenia dłoni pod spódnicę i tak dalej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Bó Tego nie wiem, nie znam Cię na wylot/przelot Oczekuję Twego zdania o stopniu tolerancji dla złego nawyku w jego skrajnym położeniu. Mówiąc dosadniej przykład: Kolejny raz widzisz brudne skarpetki pod krzesłem :) (tylko przykład, moje prosto z nóg w bieliźniarce lądują)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A chciałbyś poznać dogłębnie? ; ) Jestem osobą nad wyraz tolerancyjną, a skarpetki piorę własnoręcznie. ; ) Vera, na pierwszej rance? Odpada, choćbyś wiła się i prosiła. :) Jedynie całus. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz, zaraz! Vera, czy Ty chcesz mi włożyć rękę w majtki? Bo całkiem zgłupiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yjbuykuykihloil
jak to jest ze byłam wczoraj na imprezie zachlałam sie jak świnia i rano sie budze ze skręconą nogą nie wiem jak gdzie i kiedy, kostka boli i spuchła jak to mozliwe zeby nawet tego nie pamietac :/ :/ i ile to potrwa zanim mi przejdzie, do lekarza na razie nie moge isc bo raz juz tak mialam i nic powaznego to nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest i to twarda, żelazna. Nie do zaakceptowania, a że my tu na okrętkę, nie zdradzę, domyślisz się Sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: yjbuykuykihloil Po przekroczeniu granicy spieniania się tkanek mózgowych następuje wyłączenie rejestratora zdarzeń, czucie już dawno jest upośledzone tak więck kostkę skręciłaś, mało i krótko bolało więc mózg nie zarejestrował do: Bó Ok, już wiem :) Łatwiej niż przypuszczałem, znaczy się tak myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekspert, chodź i zobacz jak wyglądam po przerwie. Nie lada widok, mówię Ci. Vera, teraz to mogę wykorzystać wiedząc, że jeteś uległa. Petrol, zostań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Bó No, teraz to jest łaaa :) Oczyma wyobraźni obcinam Cię z każdej strony :) a w tajemnicy Ci powiem... jest duża i przestronna :) do: Vera icona No fakt Vero, teraz Bó ma nad Tobą przewagę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekspert, co jest duże i przestronne? Ja? Czy Twoja obcina na mnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, ze ejsteś mocno dominująca, moja Kochana :) Nie przeszkadzam, gruchajcie :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vera, a gdybym była jak Ty uległa, to co wtedy? A po piąte, My tu rozmawiamy, a nie gruchamy. Ekspert, czy bez g. jest przyzwoicie i na miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vera, miej pewność , że ejstem . Ejstem w Tobie " zabujana na maksa " . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Bó wyobraźnia moja :) Potrzebna mi jest do pracy i musi być olbrzymia :) do: Vera icona Bó dobrze prawi, nie gruchamy p.s. siedzą dwa gołębie na dachu jeden grucha drugi jabłko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej ale nie śmiesz sie z moich literówek :D:D:D Ejstem to ja :D Ty Jesteś. Oj Bó, nie, nie jesteś, nie ejsteś uległa :) ani też ein śetsej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóś mnie głowa rozbolała. Z lewej strony i idzie w kierunku nosa, przez oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dość dość
dlaczego masz malego bzdądacza???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjuikuju
Dlaczego mi przy dziwce nie staje, a jak pojde do nagiej sauny, to az wstyd ze mną wchodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×