Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosława92

Efekty Diety Dukana

Polecane posty

Gość Stopniująca
Ranyyyyyyyyyyyyyyy same reklamy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wuj wam w Tupy z tymi spamami. Nie ma debili i nikt nie kupi chemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie masz racje. Mi tez poleciła znajoma dietetyk i to prawda- działanie jest rewelacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze do diety warto wprowadzić dodatkowy błonnik. Pomaga w odchudzaniu, poprawia pracę jelit. Polecam Blonnik Witalny marki ALiness.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo ciekawych informacji na temat diety Dukana znajdziesz w serwisie internetowym pod adresem www.e-madame.pl Ja po zapoznaniu się z zamieszczonym tam artykułem wreszcie poznałam jej wady i zalety i chyba spróbuje zgodnie z jej zasadami zmienić moje nawyki żywieniowe. Polecam artykuł, bo bardzo ciekawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość252
Już dość dawno temu schudłam dzięki Dukanowi 15 kg w 4 miesiące, może nie jakaś rewelacja, ale było to trwałe. Po zakończeniu diety waga utrzymywała się, aż do zajścia w ciążę. Teraz wypadałoby to powtórzyć, ale... na sama myśl o gotowanym drobiu, serkach wiejskich i jogurtach robi mi się niedobrze, a od diety minęło ładnych kilka lat ;) Jak nic innego nie pomoże to się będę musiała przemóc i zawziąć. Ale ogólnie bardzo polecam, tylko odchudzajcie się z głową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem bardzo dobry pomysł, bo wydaje mi sie ze jesli ktoś liczy na efekty to z pewnością po takiej diecie będa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat postanowiłam odrzucić wszystkie diety i przejść na swoją własną, zdrowa i najlepiej zbilansowaną. Postawiłam też na najlepsze śniadania http://musli4u.pl/. Pyszne i pożywne. I warto dodać, gdy mieszamy własne musli widać jak zmienia się jego wartość kaloryczna i wartości odżywcze wraz z dodawaniem do tuby nowych składników. Można skomponować sobie musli dowolnie wg upodobań, np. bardziej kaloryczne (do spożycia przed treningiem) lub niskokaloryczne dla osób na diecie. Idealne -równiez dla Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam swój ulubiony produkt Fit Body kontrol który Zmniejsza uczucie głodu, apetyt oraz utrzymuje normalny poziom cukru i tłuszczu. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba własnie teraz coraz wiecej kobiet jednak wybiera takie suplementy. Ale to zrozumiałe bo w przypadku Get Slim Morning&Night bardzo pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również skorzystałam z tej kuracji morning&night i muszę przyznać że się nie zawiodłam:) dlatego polecam innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypróbowałam również produkt Fit Body Control tej samej firmy Noble Health i również się nie zawiodłam:) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze mozna - tylko trzeba wiedziec jak.Na pewno odpowiednie oczyszczenie i odchudzenie naszego organizmu jest tutaj bardzo dobrym rozwiązaniem . Ja też używałam kuracji detox Max i dlatego również polecam każdemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dieta swoją drogą ale uważam że warto również skorzystać z dobrego suplementu, ja osobiście wypróbowałam Morning&Night i jestem pod ogromnym wrażeniem jego działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie jedyne co skutecznie zadziałało na odchudzanie to ten suplement Morning&Night Jestem bardzo zadowolona i wydaje mi sie ze nic lepszego nie ma. Wiem ze dziala nie tylko w nocy ale przez całą dobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałyście o takim produkcie jak fit body control, słyszałam od koleżanki że jest super i naprawdę pomaga zrzucić zbędne kilogramy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze mówiąc jestem w trakcie stosowania tego suplementu Fit Body Control i już widze efekty;) nie mogę doczekać się końca kuracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja przy tej diecie sie poddałam i postanowiłam jednak przed wiosną spróbowac takiej diety w oparciu o produkty od Noble Health, fantastyczny w działaniu okazał się suplement Morning&Night

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie najlepszym rozwiązaniem w walce ze zbędnymi kilogramami pomoże suplement Morning&Night od Noble Health

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc dziewczyny, nie to ze chce was odwieźć od tej diety albo od stosowania jest tak totalnie restrykcyjnie ale moze moja historia da wam troche do myslenia.. a wiec moja przygoda z dukanem zaczela sie w 2009 roku po rozwodzie - jak kazda kobieta chcialam uwodonic sobie ze moge byc seksowna i kobieca pomimo takiej nieprzyjemnej zmiany w moim zyciu. cala dieta razem z utrzymaniem trwała 2 lata, schudłam 38 kg - wynik wow! utrzymalam ten stan do momentu kiedy... siadł mi żołądek, kolejnym etapem "przebiałkowania" organizmu była choroba ktora się nazywa: przełyk barretta, probemy z jelitem grubym, non stop zgaga, dochodziło do bezgłosu (właśnie przez zgagnę i chory przełyk), potem niedomykalność wpustu żolądka stała się na tyle uciążliwa, że musiałam poddać się operacji - oczywiście dalsze utrzymanie diety dukana było wykluczone. Przybrałam - nie wrocilam do starej wagi ale skoczylo mi 11 kg w ciagu kilku tygodni, wiadomo jezeli przerwie sie u dukana faze utrzymania ktora bądź co bądź trwa całe życie to takie są skutki. Opłakane. wiem, że duzo w tym mojej winy, bo wszyscy lekarze po kolei mowili, ze ta dieta to nie jest dobry pomysl, no ale kobieta w rozpaczy jest madrzejsza oczywiscie :) po tych wszystkich przejsciach jak juz unormowalam sprawy żołądkowe - chociaż i tak jestem na specjalnej diecie, postanowilam ze nigdy wiecej nie poswiece swojego zdrowia dla wlasnego ego dlatego teraz zeby dojsc do swojej wlasciwej wagi i ustabilizowac ja zwyczjnie duzo sie ruszam, i mam iqacai jako oczyszczacz o działaniu antyoksydacyjnym od jakiegos czasu. teraz czuje sie fantastycznie, wygladam nie tak źle, ale wiem, że tylko mądra deita jest dobrą dietą. trzymajcie sie cieplo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakos92
Ja odchudzam się już 2 miesiąc wraz z suplementem African Mango http://szczupla-kobieta.p dzięki niemu pokonałam swoją największą słabość jako było podjadanie ciągłe! i tak dieta, suplement , ćwiczenia i waga spada;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.12.05 moja mama ma bardzo podobna historie, ale ona zarzucila temat odchudzania, tak bardzo sie do tego zrazila.. ale o jagodach acai ostatnio od niej slyszalam, bo teoretykiem jest fajntastycznym :) duzo o nich czyta. zobaczymy co z tego będzie. Dzieki za twoja historie, ku przestrodze takiemu brakowi odpowiedzialnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×