Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Iskierka20

Odchudzanko...

Polecane posty

nadja witaj🌻 ja sie "odchudzam"... jest o'k jutro jest ostatni dzien promocji zdjec w rosmannie, musze przygotowac płytki i wywołac... narka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drugi dzien protal 2.. ;) jest ok. za chwile wyjezdzam - bede wieczorem dopiero :P:P. milego dnia wam zycze kobietki i zameldujcie sie wkoncu !! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie mam motywacji przedtem miałam i to mocna a teraz nie mam ochoty.... ale jeszcze się zbiorę.... czemu tu zaglądam? bo wtesy sobie przypominam o dietach i pilnuję się, czyli stosuję mż... w trakcie diety norweskiej miałam problemy z wypróznianiem, teraz nie mam takich duzych problemow, ale zatrzymałam się na 73kg, bilans jest -3kg....wczoraj kupiłam sobie fajna kieckę w cameiu.... na przecenach....139zł bym za nią nie dała, ale 49,90zł to juz mogło być (4 przecena), rozmiar 42, a miałam zejść do 40!!!! narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa.... i lubię jak lenka podrzuca adresy stron, wiem że mogłabym sobie znależć sama, ale linki ułatwiaja i przypominaja o zdrowym odzywianiu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sieuda : strona świeci pustkami aż żal patrzeć.. gdzie są wszystkie dziewczyny ?? ehh.brakuje mi tego wszystkiego.. jak tu pisałyśmy.. nadal 3mam dietę, ale jest ciężej niż myślałam. bo nie ma was :(. trudno, poradzę sobie.. co kilka dni tu zajrzę, poczytać (jeśli będzie co :O).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
unnoticed- a ja się dziwię takiemu słomianemu zapałowi do topików, to troche dziwne, ja sama zagladam rzado, ale zagladam, bo mi glupio :) ale w połowie września braknie mi już czasu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego brak ci zapału, przecież odchudzasz sie dla sibie!!!!! ale jak bedziesz codziennie pisac ile schudłas, to mnie zmobilizujesz:) mnie mobilizuje czytanie o dietach i zasadach zdrowego żywienia, chetnie bede czytac artykuły, które podrzucisz.... jak snaidanko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej witajcie! Jak tam mija kolejny dzionek? Trochę mnie nie było, rozchorowałam się i nie miałam siły na nic:/ Czymś się zatrułam, rewolucja żołądkowa że ho ho kilka dni na samej wodzie, mam nadzieję ze u was lepiej :) 🌼 te kilka dni to dopiero była dieta, lepsza niż Dunkan ha ha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey hey :) ! dopiero wróciłam do domu :P. cieżki dzień to był heh. na śniadanko jogurt pitny 0% na drugie śniad. też :P bo nie było czasu nawet.. rano nauka jazdy, później odebranie wyników z egzaminu czeladniczego.. później u cioci (która chciała mnie utuczyć lodami :O, ale się nie dałam :D) no i tak zleciało. musiałabym coś wrzucić na ruszt. hm.. sałatkę chyba sobie jakąś upichcę :). sieuda : no tak, ale razem raźniej. cieszyłabym się gdybyś tu zaglądała. miałabym z kim popisać :). chętnie czasami jakąś stronkę podrzucę jak znajdę coś ciekawego :P. Kropla : zdrowiej i wracaj ! 🌻 miłego dnia wam życzę kobietki ! :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz już nie mam tak duzo czasu.... ale wieczorami zajrzę... teraz chłodze sobie winko, chciałam córce kupić spodnie, i nie kupiłyśmy bo oba poszła tylko do jednego sklepu, przymierzyła 6 par i nic z tego nie wyszło- za ciasne... jutro mam piec pizzę:) od przyszłego czwartku zaczynam aerobik, raz w tygodniu 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o!!! sama siedzę przy kompie? wypiłam 1/2 kadarki (wino półsłodkie) i jestem na rauszu i jestem bardzo szczęśliwa ze swojego zycia.... dlatego tak trudno mi sie odchudzać .... 4 lata temu duże rozmiary były rzadkoscią (dlatego trzeba było się odchudzac) ale teraz rozmiar 44 i wyżej jest na porzadku dziennym.... no dobra w końcu zacznę , obiecałam sobie przeciez rozmiar 40-42!!!!! ale napewno nie z kadarka;) 😍 aaaa, kupiłam sobie dzisiaj spodnie XL!!!!!!! za 9,90!!!! w reporterze mają takie przeceny;) tylko musze je skrócić , może jutro? ide sie myc i spac pa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa... ide jutro na ślub (nie wesele), kupiłam zamiast kwiatów rodendron ( mają dom ) piekny, bardzo mi się podoba, musze umyc włosy i zrobić paznokcie :) unnoticed, kiedy masz egzamin z prawka? prawko- super sprawa, jestes niezalezna, a jednocześnie, mieliśmy z mężem taki problem, że on mial zapalenie miedniczek (okropny ból) i nie mógł jeździc , ja go woziłam po lekarzach.... jeszcze trochę i będe mieć bloga :0 :) :) :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odebrałam dzisiaj z rossmana zdjęcia i pzrezywam wakacje!!!! ach, super sprawa... o!!! a może oddacie głos na zdjęcie, które zrobiła moja córcia w lipcu nad jeziorem Ińsko ( byliśmy pod namiotem- w deszczu się pakowalismy)??????? trzeba się zalogować na stronie http://www.rossnet.pl/konkursy/ nie podaje się w sumie żadnych danych, po zalogowaniu prosze oddac głos na konkurs Bio Active: Esencja wakacji , kliknąc wybrac gakerię konkursową i oddać głos na zdjęcie 151:) bardzo, bardzo, bardzo DZIĘKUJĘ :) :) :) [kwiat} :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sieuda : rozkręciłaś się :P:P ja właśnie sprzątam dom. wieczorem na imprezę. mam nadzieję że wszystko wytańczę. opijamy mój zdany egzamin zawodowy, nie mogę się wymigać. juz próbowałam. wypiję kilka drinków i basta. i wytańczę :P. buziaki ;* !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty chcesz
tanczyc na imprezie???!!!!!!!! dziewczyno!!!!!!!!!!! ojciec ci zmarl!!!!!!!!!! ty jestes kompletna idiotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zal mi ciebie
ale przede wszystkim zal mi twojego ojca ktory patrzy na ciebie z gory i widzi jak ty sie teraz zachowujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
unnoticed no to super gratulacje🌼 Tak sobie myślę, i postanowiłam że po małej przerwie wrócę do diety od września, wrócę do starych obowiązków człowiek będzie w ruchu,teraz jak wakacje to tak trochę się lipnie dietuje, przynajmniej u mnie,w tamtym roku na diecie byłam prawie przez 8 miesięcy, co dzień jeździłam rowerem, jakoś się zaparłam i tyle czasu wytrzymałam, niektórzy czasami bardzo się dziwili jak to można tyle czasu przetrzymać,cały czas jadłam chrupkie pieczywo, a jak skończyłam dietowanie to nie mogłam przyzwyczaić się do chleba, a teraz jakoś nie mogę się zebrać , ale póki co poczekam kilka dni i jazda od początku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po raz drugi piszę, że żałobę ma się w sercu. i to moja sprawa :) więc basta.. sieuda : dziękuję 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
unnoticed, zgadzam sie ze zalobe nosi sie w sercu, cierpi sie z powodu smierci bliskiej osoby, ale niestety zycie toczy sie dalej i trzeba sobie z ta trudną sytuacja radzic(śmierc ukochanej osoby), nie mozna ubrac sie na czarno, zamknac w 4 scianach albo przeprowadzic do Koscioła.... jest trudno, wiem z doswiadczenia.... jeszcze dlugo bedzie trudno.... gdyby mnie zabrakło - chciałabym by moje dzieci zyły dalej, normalnie i tak wiem ze byłoby im ciezko (mam z nimi dobry kontakt- przynajmniej tak mysle;) ) Kropla ;) ze mna jest identycznie, dziasiaj upieklam pizze, nawet pierwszy raz w życiu zrobiłam sos czosnkowy, a moja córcia: mama już się nie odchudzasz? :) a ja odchudzam sie i sie nie odchudzam, jakos nie moge sie zmobilizowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życia czasami daję nam w kość, więc czy naprawdę zawsze ze wszystkiego musimy rezygnować? nie, i trzeba wiedzieć co kiedy można. o matko idę bo zebrało mi się na refleksje, dziś już się odmeldowuję:P do jutra🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey hye :D ! a ja niedawno wstałam :P wytańczona, dużo nie piłam. Ogólnie było ok ;) he. dzisiaj faza 2 P 5/5 i jadę dalej, staram się nie wliczać w to wczorajszej imprezy bo aż mnie skręca. ehm.. :P jak tam u was kobietki ? czy wy do jasnej cholery macie jeszcze dietę ???? :P sama zostałam 😭 ehm.. miłego wieczoru :* :) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×