Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Iskierka20

Odchudzanko...

Polecane posty

ja nie dietkuję oddalam ten moment ale musze chyba znowu zaczac.... :) łatwiej mi bedzie jak syn pojedzie na studia...;) dopiero miałam troche wolnego, by tu usiasc... <stopka> </stopka>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee.... myślałam ,że oddacie glos na zdjęcie 151 na strnie rossnet..... łeee... to nie zajmuje dużo czasu.... teraz musze sie zając praca , ale jeszcze dzisiaj zajrzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sieuda : ja oddałam głos 🌻 ;) Właśnie sobie tak siedzę i rozmyślam.. We wtorek wracam do "domu" (jeśli tak go można nazwać..). Ehh.. Po ponad 2 miesiącach ciężko mi o tym myśleć.. :O. Najchętniej bym uciekła i się ukryła :D ! <stopka>..Śmierć będzie ostatnim wrogiem, który zostanie zniszczony.. </stopka>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejny poniedziałek czas zacząć:) Jeszcze tylko dziś i jutro i koniec wolnego:/ Obowiązki wzywają, no i pewnie od 01.09 znowu dietka OMG :P a wy jak tam zaczęłyście nowy tydzień??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój tydzień zaczął się przeciętnie ;) heh żeby się odstresować oglądnęłam film :D. a teraz wybieram się do kuchni sporządzić obiad dla rodzinki i posprzątać po niedzielny chaos :P:P. miłego popołudnia życzę 🌻 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
unnoticed- dziękuje 🌻dziękuje 🌻dziękuje 🌻dziękuje 🌻 dzisaij zadzwonie do mamy i bede ja przez telefon uczyc- jak to zrobić:) powrót jest okrpony, ale kiedys ten moment musi nadejsc, uwierz mi czas leczy rany, i pamietaj nie jestes sama! moze jest wokol nas troche ludzi wilków ( te pomaranczowe, i znajomi moze niektórzy) ale jest duzo fajnych ludzi, wokól ciebie mysle że również, którzy porozmawiaja, pomoga, a często wystarczy ze po prostu s ą..... kropla 🌻 fajnie ze myslisz o diecie, ja dzisaij rano sie zważyłam i trzymam 73 kg, ale jak na razie to w ogóle nie dietkuję, tylko tyle ze sie nie obżeraaaam, troche za dużo owoców jem, zwłaszcza winogron.... ja dopiero znalazłam troche czasu, szalałam dzisiaj w lumpie:) kupiłam świetna marynarke z brazowego sztruksu z H&M, z baskinką, biała koszulowa bluzkę (biala!!!- nie szarą) spodnie długir granatowe materiałowe, corce fajna spodniczke, synowi 3 bluzy z długim rękawem- ciepłe, 1 koszulke polo z kołnierzykiem- i za wszystko zapłaciłam 25 zł. Ostatniego dnia miesiąca najwiecej fajnych rzeczy wyszukam (albo po świetach) bo wiekszosc bywalców nie ma juz pieniedzy.... potem byłam u fryzjera, zrobiłam się na blondyneczkę;) córcia zadzwoniła, ze bedzie nocowac u kolezanki, chata niemalze wolna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sieuda : nie ma za co 🌻 ;* ! cała przyjemność po mojej stronie :D hihi. nie znasz mojej histori, nie chodzi o powrót do rodzinnego domu.. ehh. szkoda gadać :(. jutro 3 dzień P. jeszcze 2 :P. hmm.. dobranoc :) :D !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sieuda no fajnie blond fajny kolor:) ja gdybym miała krótkie włosy to pewnie też bym się przemalowała, ale długich szkoda mi ścinać i póki co mam ciemną czuprynę:P u mnie dzień pochmurny, taki jakiś mętny, już jesień... dziś jeszcze człowiek mógł się wyspać, jutro o tej porze to już będzie się ciężko pracować :) pozdrawiam, trzymajcie się ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem niemalże pewna tego że trzeba piec ten chleb :P. ja do tego sie stosuje i jest ok ;). kobietki, bede zagladala teraz rzadko.. brak czasu. eh. napisze za jakis czas :). 3majcie sie i trwania w diecie zycze ! :* 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja też teraz mam mało czasu, dziś wyjątkowo wcześnie wróciłam z praktyk a jutro zaczynam dietę, dziś się zaopatrzyłam chudziutki nabiał,mleko jajka mięcho i jazda od początku :) Ps.lepiej napisać raz dziennie niż nic nie napisać;P Pozdrawiam🌼 u mnie pada, ciągle.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie:) Od jakiegoś czasu strasznie czuję się ze swoją wagą przez rok przytyłam 10 kg, ważę teraz 68 kg przy wzroście 160 cm normalnie koszmar. Stosowałam już głodówki i inne diety, ale żadnych rezultatów,to nie przyniosło. Kupiłam sobie tabletki Bio Cla z zieloną herbatą wieczorem zaczynam biegać no i oczywiście ograniczę jedzenie i zacznę pić więcej wody. Moja znajoma schudła przez dwa miesiące 14 kg dlatego też kupiłam te tabletki. Jeżeli przyniosą jakieś efekty w moim przypadku , to na pewno napiszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny gdzie jestescie ?? :P u mnie ok. nadal dietka :) i nic nie kusi heh.. mimo ze mam doła jak cholera.. i nie mam na nic ochoty. wszyscy widza efekty, mowia ze strasznie schudlam ! :D:D rozmiar 38 jest troszke za luźny.. a zaczynalam z 42 na styk.. ahh. ciesze sie niezmiernie, ze mam tyle silnej woli, ze znalazlam ta motywacje ;). pozdrawiam i caluje ! :* 🌻 napiszcie cos, co u was. jak dietkowanie ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, witajcie🌼 troszkę mnie tu nie było ale obowiązki się zaczęły i koniec dobroci:P jestem od 01.09 na diecie, jest mi łatwiej w niej trwać bo załatwiłam sprawy które nade mną wisiały, i mam głowę spokojną:) mogę się teraz zająć dietkowaniem:P widzę że tu jakoś spokojnie, aż za, ale cóż każdy ma swoje zajęcia, dobrze że jutro sobota to człowiek trochę sobie pośpi, posprząta i zajmie się sobą. Pogoda coraz okropniejsza, zimno i mokro a że jestem strasznym zmarźluchem więc cały czas trzęsie mnie że hej, dopiero przy robocie trochę mi cieplej:p taka moja widocznie uroda Dziś zaliczyłam ser biały 0%, wątróbki drobiowe, kraba, ocean wody, po drodze był ogórek,indyk gotowany, trochę się tego uzbierało przez cały dzień. A jak tam wy się trzymacie? sieuda widzę że czasami tu zagląda i Paula jest nowa, witaj, im więcej tym weselej:P dziś to na tyle idę spać bo mi już nogi w tyłek włażą:P dobranoc :* spokojnej i ciepłej nocki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
unnoticed gratulacja🌻 rozmiarv 38!!! a myslałam ze sie juz nie odchudzasz.... kroplo witak paolo 🌻 przyznam, że na mnie to chyba nie mozecie liczyc, mam tak mało teraz czasu, ze w zasadzie nie zagladam narka 🌻 🖐️ zajrze jutro... tzn dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odchudzanko jakoś idzie, humor jest i czego chcieć więcej:) ale nas tu jest coraz mniej, rozumiem że mało czasu ale żeby chociaż raz dziennie coś ktoś naskrobał, czuję że długo tak nie naciągniemy, każdy zajął się swoimi sprawami i na głupoty nie ma czasu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no 38 :D i nie mam zamiaru rezygnowac heh. nie teraz gdy wpadlam w trans :P to po czesci dzieki wam mam taka mobilizacje :) 🌻 wspieralyscie mnie gdy watpilam :) i powolutku dosiegam celu. jeszcze troszke brakuje, ale mam czas, nie spieszy mi sie heh. ale brzydka pogoda.. ehh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
un- to tak skrótem jeśli mogę:P 38 to już coś, najgorsze za tobą, a dalej to już będzie łatwiej, za każdym razem gdy będziesz chciała coś zjeść czego nie można to pomyśl ile pracy włożyłaś by mieć upragnione 38, albo i mniej , i że żadna szarlotka czy piwo nie jest tego warte, by wszystko poszło w diabły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropla możesz heh oczywiście :) no tak ;) przez pewnien czas, dopóki nie osiagne wymazonego celu :D:D a pozniej czasami można sobie pozwolić na różne grzeszki :) bynajmniej nie będę się męczyła starajac sie trzymac dietki po jej zakonczeniu tak na zawsze, bo nie mam zamiaru cale zycie sobie wszystkiego odmawiac :P rozumiem ograniczyc ale nie wyeliminowac, skoro wszyscy to jedza :);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! :) Ja chciałabym schudnąć około 5 kg (w tym momencie ważę 60, przy wzroście 158). Nie chce jednak stosować żadnych wyszukanych diet, typu kapuściana, 1000 kcal, tylko po prostu mniej jeść, więcej się ruszać :D Czy któraś z Was stosowała taką dietę? Ile można dzięki niej zgubić kg?:) Pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, kroplo, masz rację, że kazdy zajął sie własnymi sprawami mnie gubi brak czasu np. w piatek byłam w pracy od 8.00 do 16.00 (mam nienormowany czas pracy) i w tym nie miałam dłuzszej przerwy niz 10 minut, więc szybko łyknęłam jogurt, w domu byłam o 17.00 i normalnie zajadałam się - i to jest właśnie najgorszy wróg odchudzania; 🌻 un, trzymaj wage, nietety przykro mi, ale jezeli ma sie przemiane materii, gdzie trzeba sie odchudzac, to poxniej trzeba sie pilnowac ;) ale to jest do zrobienia i wcale nie oznacza 100% rezygnacji z ulubionych/niedozwolonych potraw Nesta, nie stosuj wyszukanych diet, tylko poczytaj o zdrowym odżywianiu, wyeliminuj: słodycze, napoje, soki, owoce, ogranicz weglowodany i nienjedz kolacji duzo na śnaidanie (1 i 2) i uzbrój się w cierpliwość 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Niedawno wróciłam od rodzinki:) Wiadomo, zjadłam troszkę to co nie trzeba ale- rodzinę odwiedzić czasami trzeba, a nie będę cały dzień się patrzyć na innych jak jedzą,swego nie będę brać, a nie chcę komuś robić problemu żeby nade mną skakał i wydziwiał specjalnie dla mnie :P Jutro kolejny dzień, zrobi się trochę zakupów i będę dalej ciągną Dunkana:) No to tak przedstawia się mój plan na jutro, dziś już nic nie jem, posiedzę trochę na kompie, poczytam o diecie, no i w kimono bo o 5 trza wstać :P Pozdrawiam i życzę miłego poniedziałku , chociaż wiem że mało kto lubi poniedziałek :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zdechł :P ! witam was :) u mnie kolejny dukanowy ponury dzień - pogoda okropna, aż się odechciewa ehh.. dzisiaj kurczaczek z rożna i maślanka. dodatkowo duza jogobella light :P:). i to chyba na dzisiaj wszystko bo nie jestem juz glodna (jak narazie hm..). jak u was kobietki ? 3macie sie ? czy ta pogoda tez na was dziala tak dolujaco ? :( calusy i pozdrowienia ;* 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, to ja gaszę światło 🖐️, 🖐️ wiem że nie bede zagladac, zbyt duzo pracuje, wtedy miałam urlop nie wiem czy wpadanie co 3 dni ma sens???? unnoticed, kroplo trzymajcie się w postanowieniach dietkowych 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey kobietki :) ! ja dzisiaj świętuję urodziny.. 8nastka wybiła heh :P. jedyny grzech dzisiaj to mały kawałek torta :). Nie jest źle, dietka cudo, nawet nie kusi. Oby tak dalej. Jak wam idzie ? :D 3maj się sieuda 🌻 chociaz czasami zagladnij :) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
unnoticed wszystkiego najlepszego🌼 ja teraz reż zaglągam żadko, wychodzę przed 7 a wracam o 20 więc nie mam juz na nic siły, ale dietę trzymam dalej ,jest dobrze, wczoraj kupiłam spodnie i juz o rozmiar mniejsze:) u mnie dziś zimno i mokro:P jesień już blisko..... ...Żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce... Jutro pewnie zajżę, wkońcu sooobota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×