Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Iskierka20

Odchudzanko...

Polecane posty

hop hop ? echo.. jem śniadanko - jogurt naturalny z sokiem z cytryny i słodzikiem :P. nie chcialo mi sie nic innego szykowac. ehm. ale nudy.. chyba ide z psem na spacer bo dostane kota w domu :P..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najwyzszy czas zeby sie zapisac na kurs prawa jazdy Kroplo :P hihi.. ja mam w poniedzialek jazdę.. niedlugo egzamin :O juz trzese porami.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
unnoticed wiem prawko by się przydało ale ja się boję że albo ja kogoś najadę albo ktoś mnie :P w domu już gadka od dłuższego czasu jest żebym szła, ale ja nigdy nie jeździłam i się dygam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bój się, warto ;). ja nie żałuję :D teraz aby czekam na egzamin.. i na moment w którym zdam :P ;) (mam nadzieję, że kiedyś to nastąpi..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zażyję Relanium x2 przed egzaminem :P:P heh. e tam nie bój się ! dobre chęci wystarczą :). miałam problemy na początku, ale to przez wyrobione nawyki przed pójściem na prawko ;/ (czasami byłam kierowcą.. z przypadku :P). instruktor mnie opierdzielał że uczyłam się sama i teraz inaczej robie niektóre rzeczy heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja_0000000
można się dołączyć;)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, tak czytam jak piszecie o tym prawku to też jestem zadnia że warto i trzeba!ja miałam dość tych cholernych wiecznie spóźnionych autobusów więc zrobiłam, zdałam za 2 razem, nerwy straszne ale jaka radość że się zdało, bezcenne:D więc róbcie, im szybciej tym lepiej! ja juz spakowana niedługo wyruszamy, odezwę się w niedzielę jak Bozia da. ważyłam się dziś, jest tyle samo co kilka dni temu więc nie panikuję ( pomimo zjedzenia tych tortów i ciast- dziwne ). całuję Was serdecznie i do napisania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anja_0000000 : zapraszamy ;) ! lenka1980 : święta racja z tym prawkiem.. :P 3maj się ! :D i miłego weekendu 🌻 bądź grzeczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja_0000000
no to witam:))))))) od czego by tu zacząć?:D od poniedziałku jestem na diecie MŻ bo jakoś w żadne inne nie wierzę;) nawet jeśli są skuteczne to uważam że na chwilę i potem waga powróci. Postanowiłam więc się trochę dokształcić w tym co jeść, a czego unikać i o moim zapotrzebowaniu energetycznym:D Znalazłam fajną stronkę gdzie wyliczyło ile powinnam jeść węglowodanów tłuszczy i białka, aby chudnąc 1kg tygodniowo z lekką aktywnością fizyczną. i teraz się tego trzymam, sprawdzam wszystkie tabelki na produktach i czuję się taka mądra. Zobaczymy czy przyniesie to efekty, ale myślę, że musi bo waga wyjściowa jest tragiczna:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja_0000000
a u mnie mega gorąco:) bez prawka jak bez ręki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ania 🌻 ja szykuje się do imprezy, oczywiście godzine temu dopiero wstałam.... nie wiem jak ja bede funkcjonowac w poniedziałek ;) uważam, że obecnie umiejetnośc prowadzenia samochodu, to taka sama umiejetnosc jak obsługa komputera, codziennosć i wygoda, niezalezność i równouprawnienie.... ja prawo jazdy mam dłuuuugo, ale jeżdze od 16 lat..... pamietajcie ze jak zrobicie prawko, to trzeba jezdzic, ja bałam się na poczatku samochodów:) baardzo biore się za sprzatanie i gotowanie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sieuda tez sie balam na poczatku, ale czym dluzej sie ucze tym bardziej jestem przekonana ze to jest dobre :P ide za chwile zrobic obiad dla glodomorow, ktore niedlugo wroca z pracy :D z racji tego ze jest piatek to zrobie podsmazane ziemniaki, jajka sadzone (chyba) lub jajecznice (bo moge jesc bez tluszczu robiona :D) i do tego mizeria dla nich :). ide na papieroska :P 🌻 piszcie, piszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro chyba zrobię ostatni dzień fazy uderzeniowej i przejdę na protal 2 i będę stosowała 1/1 ;). co wy na to ?? czy lepiej 5/5 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sieuda : to może dasz mi parę lekcji z nauki jazdy ? :P hihi już mi się godziny kończą, czas biegnie nieubłaganie.. a niedawno zaczynałam. Ehm :O.. Kropla no fakt, nasza stronka jest uniwersalna :D heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
późna już pora na jedzenie, więc idę oglądać skoki, żeby nie myśleć o żarciu:) obejrzę tv i idę spać, bo jutro sobota i oczywiście sprzątanko hi hi :P mam nadzieję że wy tu dziś moje drogie zajrzycie :) pa, dobranoc🌼 Boże, spraw żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sieuda : zajrzałam :D ! heh nic mi się nie chce, więc idę pod prysznic i nynać :P:P. dobranoc wszystkim i do jutra ! 🌻 trwajcie w sytości.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey kobietki ! 🌻 widzę że tu pustki.. eh. wlasnie jem jogurt naturalny z cytrynką i słodzikiem, no i zamulam. jakas taka zmęczona jestem, a tu sobota - sprzątanie itp.. później może zabiorę pieska na spacer :). bo tak sam siedzi. miłego dnia ! ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w samo południe ( no prawie:P ) zrobiłam sobie przerwę od sprzątania bo już mnie głowa boli od wąchania tych wszystkich płynów... popijam kawę żeby trochę otrzeźwieć:P a wy jak robaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja za chwilę idę do sklepu po rybke na obiad :P bo u mnie dzisiaj kotlety jedzą.. więc muszę się zargopatrzyć heh właśnie próbowałam mojemu chłopakowi wybić zęby ;D dostał z główki w brodę :P hihi.. bolii..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×