Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Iskierka20

Odchudzanko...

Polecane posty

chcial mnie polaskotać jak szukalam czegoś w szafie na dole i akurat podskoczyłam :P heh. wiesz bynajmniej jak mu przywale to jest że przez przypadek :P :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu echo.. i topik pewnie upadnie za kilka dni.. bo każdy już nie ma chęci aby zrzucić to na co się połakomił.. ale ja trwam.! i się nie poddam.! DZIEWCZYNY WRACAJCIE !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morda psy
ble ble ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morda psy
heehe dobre ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misssporty
elo dziewczynki, moze sie do was dolacze :) przydaloby mi sie zrzucic kilka kg;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misssporty witaj:) im więcej tym lepiej,a jak tam wy kobity żadnej dziś nie widać... pewnie się oddałyście niedzielnemu lenistwu, pewnie wieczorkiem zajrzycie, ja teraz sobie wcinam kiszonego ogórka, taka mnie chęć naszła że kończę już trzeciego :P Boże, żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem ;) wczoraj byłam na imprezie, zero grzechów :D piłam Cole light heh :P. wstałam o 14.. zjadłam sniadanio-obiad -> noga z kurczaka gotowana + pół dukanowskiej bułeczki z białym serkiem. hihi niedługo jadę do kumpla do szpitala, później na plac pojeździć.. mhm. miłego dnia ! :):) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja_0000000
Nataszka_87 proszę: http://www.programy.u.waw.pl/zapotrzebowanie-kalorie.php wpisujesz swoją płeć, wagę, wzrost i stopień aktywności , potem pojawią się 3 warianty: aby utrzymać wagę aby schudnąć 1kg tygodniowo, aby przytyć i już wiesz ile powinnaś zjadać czego:) potem korzystam z tej stronki: http://www.tabele-kalorii.pl/ wpisuje dany produkt (albo zamiennik jeśli nie ma) i patrzę ile ma jeden plaster szynki, sera, ile ma brzoskwinia jabłko itd. i mniej więcej sobie podliczam. mnie wyszło niecałe 160gram węglowodanów na 24h i tego też się stosuje. wymieniłam wszelkie pszenne produkty : chleb, makaron , ryż na te same produkty tylko razowe. jem dużo serków wiejskich, chudej wędliny, warzywa . do kanapki daje też np. plasterek sera żółtego- nie popadam w skarajności, na obiad zupy wszelakie, albo filet z kurczaka na patelni grillowej do tego 2 ziemniaki (ryż brązowy bądź makaron)(bez żadnych tłuszczy i innych masełek;) ) do tego duuuzo surówki, wieczorem najczęściej sałatki z pomidorów, ogórków cebuli papryki itd serki wiejski, mięso z zupy:P( zawsze chude). na noc można jeść - z tym niejedzeniem to jakieś mity, jednak muszą to być rzeczy nie zawierające węglowodanów i tłuszczy:) no i wiadomo nie mówię tu o objadaniu:) pierwsze efekty przyszły po tygodniu. kilogram w dół:) potem to wchodzi w nawyk już wiem ile ma kromka, serek itd nie muszę za każdym razem spoglądać w tabelkę. w sklepie patrzę na skład, pije dużo wody. soki jedynie niesłodzone 100% . w lidlu jest bardzo dużo produktów odtłuszczonych. (kiełbaski, serki do smarowania itd)trzeba zmienić nawyki zywieniowe i tyle. ale się rozpisałam:) pozdraaaaaawiam was dziołszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, witajcie w nowym tygodniu:) dzisiejsza n0oc nie była miła- do rana nie spałam przez burze a teraz siedzę pół przytomna, ledwo widzę na oczy ale to szczegół. A jak tam kochane u was minęła noc i wczorajszy dzień? Żeby dziś nie przynosiło tego co było wczoraj🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja_0000000
jak np. nie mogę wytrzymać między obiadem, a kolacją to się nie głodzę (to najgorsza rzecz) zjadam mace czosnkową, wazę, wafle ryżowe z chudą wędlinką albo ketchupem, albo zapycham się brzoskwiniami , jabłkami itd, oczywiście nie przesadzając:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noc minęła średnio. najpierw nie mogłam zasnąć, a później obudziła mnie burza :O i musiałam pozamykać okna w domu, bo wszyscy smacznie spali.. wróćiłam z jazdy, zjem aby 2 śniadanie i jadę do miasta ze szwagierką ;). dzisiaj na wadze 54kg :Dprzez 7dni spadło 3,5kg :P megaa.. 🌻! miłego dnia kobietki ;) będę raczej po 15-tej :):). buzii 🌻😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejj ejj ejj
unnoticed niedawno zmarl ci ojciec a ty poszlas na impreze??? !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie było mnie 2 dni... checi na odchudzanie brak.... waga stoi... i...nic mi sie nie chce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żałobę nosi się w sercu a nie na pokaz..😠 chyba że Ty tak robisz.! Impreza może być huczna, a może być towarzyska ;]. ja wybrałam tą drugą, a znajomi wiedzą że mam żałobę i starają się do mnie dostosować.. wolą zrobić posiadówkę w domu niż iść do jakiegoś klubu ze względu na mnie. Więć odwal się ;) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sieuda : motywacja to podstawa.. no tak. ehh. ja dzisiaj ostatni dzien uderzeniówki ;). jutro protal 2 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja_0000000
hej dziewczynki, jak tam? ja się trzymam, na razie nie jest źle, aczkolwiek wczoraj zrobiłam sałatkę na wieczór z fetą i zastanawiam się czy nie przesadziłam z serem:o węglowodanów ma mało, za to trochę za dużo tłuszczu z drugiej strony tak mało jem produktów zawierających tłuszcz, że pozwoliłam sobie na trochę więcej:D poza tym odkąd jem tylko zupy (na obiad) apetyt wieczorami mam jeszcze większy;/ jak wy gubicie 3,5kg w tydzieńńńńńń??????? nie boisz się, że to znowu wróci? Ponoć zdrowo to gubić 1kg tygodniowo? wczoraj byłam na zakupach, obkupiłam się w serkach wiejskich light i warzywa:D w zamrażalniku mam jeszcze z 10różnych mrożonek zup więc nie ma źle. tak, tak motywacja to podstawa! jeszcze jedno kłeszczyn, dziewczyny co wy jecie rano? czy zachowujecie 3 godzinne odstępy między posiłkami??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, jak tam widzę że co niektórym to już się nie chce odchudzać, tak jak i mi :P dunkana nie stosuje już dłuższy czas, po prostu omijam co niektóre rzeczy i jest dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey kobietki ! ;) dzisiaj protal 2 :D ale jak na razie to nie za bogato :P:P.. jestem po bułce dukanowskiej heh do tego chuda szynka + pomidor i ogórek ;). na obiad udko pieczone w piekarniku + sałatka warzywna :P. jak tam u was ? :) 🌻 miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z ranka u mnie norma... teraz poje kawke- dopiero wstałam przez ostatni tydzień sobie deczko odpuściłam--- teraz musze sie zaczać pilnować;) aniu, nie ma co się bać, w pierwszym tygodniu odchudzania można zgubic 3,5 kg, a czasem i wiecej---zalezy od wagi startowej, ponadto to jest takie odtrucie organizmu, dużo wody sie gubi, ale jeseli po tym tygodniu wrócisz do normalnego jedzenia to znowu to nabierzesz, wtedy trzeba powoli, stopniowo wprowadzać produkty...:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) kto się przyłaczy do startu mojego... dzis pierwszy dzień... trochę sie zasiedziałam...choć jem mało i zdrowo...nad program 5 kg... kiedyś zgubiłam 12 kg...i tak trzymałam... czekam na wsparcie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×