Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Iskierka20

Odchudzanko...

Polecane posty

freciszon ha fajne imię :) ciekawe czy twój zwierzaczek tez tak uważa?? :P dobrze że jesteś już zdrowa, teraz zamiast chorować to trzeba się cieszyć z pięknej pogody, bo nie wiadomo ile jeszcze potrwa, e nie pogadasz za kilka dni odbierzesz swój plastik i będziesz śmigać, i tak powinno być, kobita musi być choć w niektórych sprawach samodzielna by potem nie prosić faceta który z wielką łaską gdzieś cie podwiezie,mi do tego momentu to jeszcze zejdzie, ale cierpliwość popłaca:) dietę dalej trzymam, a jeśli już na coś się skusze to troszkę skrobnę aby zaspokoić smak i więcej nie Jutro znów kolejny pracowity dzionek,jakoś zleci Pozdrawiam....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę, taka zalatana jestem, że nie miałam czasu odpisać :(. freciszon :D tak na prawdę nazywa się Luna ;) hihi ale narzeczony woła ją "freciszon, chodź!" :P ja już całkiem zdrowa :) plastik odebrała i śmigam :D ahh co za ulga, że nie muszę się nikogo prosić ;) masakra normalnie heh. a co u Ciebie ? gdy byłam chora przytyłam 1kg 😠 ahh.. ale już zaciągam pasa :P. pozdrawiam i całusy 🌻 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! W końcu mam chwilę żeby coś tu naskrobać. Cały tydzień zajmuje mi szkoła, jazdy pomiędzy wykładami i czas jakoś leci. Apropo diety to już od białek zaczynały mi wysiadać nerki, piłam co dzień nawet 3 l wody a mimo to czułam ból w dolnej części pleców. kiedy przerwałam wróciło wszystko do normy. Teraz jem więcej owoców, warzyw,chude wędliny i mięska, jem chrupkie pieczywo, nie jem ziemniaków i normalnego chleba, od słodkiego trzymam się z daleka i jakoś idzie. Z Dukana został mi tylko placek otrębowy który sobie smarze co dzień na śniadanie, jakoś się do niego przyzwyczaiłam i na dłużej jestem syta. Wiem że na takim jedzeniu dłużej wytrzymam, już kiedyś tak zrobiłam i wyszłam lepiej niż na jakiej kol wiek diecie. Dziś dzionek zleciał leniwie i bez stresu, a jak tam ty ? Dobrze że jesteś zdrowa, a ten jeden kilogram to znak że się dobrze kurowałaś:) Trzymaj się ciepło🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey 🖐️ ! Jeśli obecna dieta przynosi efekty i lepiej się czujesz to sie jej trzymaj ;). Ja zamówiłam tabletki.. dosyć drogie, ale podobno dające rewelacyjne efekty. No zobaczymy, do połowy przyszłego tygodnia powinny dojść.. :P. Także zdam relacje jak będą dobre :). Niestety waga nadal stoi.. Już jestem bezsilna :O. Co u Ciebie ? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj! Na obecna chwilę porzuciłam wszelkie diety-nie mam na nie czasu, a muszę jeść w miarę normalnie, bo inaczej bym nie dała rady wysiedzieć na uczelni, całymi dniami od 8 do 18 albo i dłużej, nie obżeram się jakoś drastycznie, ale jak czasami zjem batona to od niego nie umrę, mózg też musi mieć paliwo :) jesień zawitała już na dobre, trzeba się bronić żeby nie zachorować, a diety teraz to średni pomysł, a ty jakie masz tabletki? czyżby jakaś nowość? pozdrawiam, trzymaj się ciepło i noś grube kalesony :-D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey 🖐️ ! Oj, ale Ty kombinujesz z tymi dietami :D ja nadal trzymam, czasami trochę odpuszczę.. heh. tak, tabletki to nowość :P jutro powinny dojść :classic_cool:. Kalesony drapią w kroku :D hihi całusy 😘 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko!!!!!Zaczęłam wczoraj diete norweską.Co o niej sądzicie?Jak na razie daje rade....zobaczymy jak długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahh.. nie doczytałam, że od wczoraj :P. Więc życzę dużo samozaparcia i efektów :). Tylko się nie poddawaj ! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję ,że wytrwam bo w ostatnim czasie troszke mnie przybrało,normalnie patrzec na siebie nie moge i w ubranka sie nie wciskam...masakra....:( za godzinke mykam na aerobik troszke sie wypoce hihi;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kroplo ! 🖐️ Co u Ciebie ? ;) u mnie dietkowanie :D.. No i waga ruszyła :classic_cool:. Pogoda paskudna, nawet się wychodzić nie chce. Ehh.. Nie będę się rozpisywała.. :P. Pozdrawiam i całuję ;* 🌻.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkowapolewa
Dziewczyny jak z waszym odchudzaniem? Wiosna już tuż tuż dlatego warto by było zadbać o swoją sylwetkę. Czy stosowałyście już może proszek zasadowy Langsteiner? Słyszałam, że wpływa on na przyspieszenie procesu przemiany materii dlatego myślę, czy z niego nie skorzystać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja Serafinowicz
Zawsze powinniśmy pamiętać, aby odchudzanie opierało się na zbilansowanej diecie i aktywności fizycznej. Możemy też wspomóc pracę organizmu; zielona herbata, guarana, grejpfrut, cykoria czy herbata Yunnan to tylko niektóre ze znanych roślinnych wyciągów wspomagających odchudzanie. Stosować je wszystkie możemy w całkowicie bezpiecznych preparatach Elavia Intensive i Elavia Anti Yo-yo opartych wyłącznie na naturalnych roślinnych wyciągach tradycyjnie zalecanych na odchudzanie. Zapraszam Was do sprawdzenia składu preparatu oraz do pytań, na które chętnie odpowiem. Pozdrawiam, Alicja _____________________________ eRzecznik marki Elavia 4321 Slim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desparatka
czesc. jakie cwiczenia i diete mi polecicie zebym schudla w miesiac 7 kilo ? za równy miesiąc mam 18 i chcialabym w nia jakos przyzwoicie wejsc , a do 152cm taka waga 47kg najlepsza :) w tym roku w marcu ważyłam 61kg i do teraz udalo mi sie jakos wolno zbic do 54kg ale to jeszcze nie to ! :( Pomóżcie ! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jako kobieta też po raz nie wiem który stwierdziłam czas schudnąc o taaaaak ! no i ze probowalam tyle razy juz sama i niestety bez wiekszych efektów tym razem poszłam do dietetyka :) i cóż, mam 4kg mniej w miesiąc więc chyba spoko co tak książkowo a diety nie czuję w sumie w ogóle bo nauczyłam sie nietyle co nie jeśc różnych produktów co jeść je w takich ilosciach które mi nie szkodzą :) polecam www.twojcel.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też bym skorzystała z poradni dietetycznej, gdybym miała na to czas, jednak wymaga to sporego samozaparcia i czasu, aby przygotowywać wszystkie posiłki. Dlatego ja zdecydowałam się na gotowe lunch boxy z macro bios bar, ale Tobie gratul;uję i zazdroszczę zarazem, ale tak pozytywnie :) mam nadzieję, że osiągniesz upragniony cel! a ja razem z Tobą! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×