Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Iskierka20

Odchudzanko...

Polecane posty

mój obiad : jogurt naturalny :P ale to za ok. 1h ;) narazie nie jestem głodna heh. uuu, podlaskie to kawałek ode mnie :P:). Lenka : serio ?? :P a troszkę dokładniej ? ja okolice Kalisza :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
unnoticed- możemy sobie podać ręce:D świat jest mały jak widać, może siedzisz w bloku obok:) Kropla- proponuję mielone albo kawałek szynki pieczonej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mów że jesteś z Kalisza :D:D hihi ja pod Ostrowem mieszkam ;). a od września szkoła zaocznie w Kaliszu heh. ale numer :P. ale bym sobie zjadła bułkę z masłem :(..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, no ja z Republiki Ostrowskiej:D :D póki co nie mam na nic ochoty, albo może na Liona czy Snikersa bo uwielbiam, ale coś mnie brzucho boli i chyba zaraz coś będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo nie upierdole :D:D hihi.. dobry numer ;) jak schudniemy to idziemy razem na pizze ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko, a nawet z piwkiem bo za tym też tęsknię:D lecę z mężusiem do lekarza, będę potem, papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko jest jeden problem :P:P z tego co widzę po nicku to jestem o 12 lat młodsza :D chyba że to nie ma dla Ciebie znaczenia heh :P:P pojdziemy na piize i piwo to ale beda patrzyli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napewnosieuda
hej, musze zgubić 10-15 kg!!!! szukam grupy wsparcia, inaczej nic z tego nie bedzie, bo tak jak jedna z Was przychodzi wieczór i ja papusiam, a tak bede siedziec na forum. Odchudzałam się z grupą w 2006 (teraz zmieniłam nick) schudłam od V 2006 do I 2007 30 kg i ważyłam 62 kg, zmieniłam garderobę z nr 48-52 do rozmiaru 38-42. Ale przytyłam 15kg!! waże 75-77kg, muszę schudnąć, bo żle się z tym czuję a odchudzam sie 2 dni i znowu nic pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sialalalalaaaaa
a ja jestem z Ostrowa xD i jutro zaczynam Dukanaaaa ale I faze do 21 sierpnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sialalalalaaaaa
waze 63 kg fujjjj mam 170! tak mysle zeby byc na samych proteinach czyli: kurczak ,jogurty nat, ryby, chude serki itp... od jutra czyli od 4 do 20, do tego bede biegac i cwiczyc jak myslicie ile na oko moge schudnaC??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sialalalalaaaaa
jest zle ;p czuje sie jak tłusta śwwwwinia;/ jeszcze zima wazylam 53 ahhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za pozdrowienia, przyłaczam się i zaczynam walkę. Zaczerniłam się i skróciłam nazwę, bo z natury jestem leń. siaalalal nie podoba mi się twój wzrost wagi- a jak tarczyca? nie jest ci zimno, masz zimne dłonie, wypadaja włosy, sucha skóra? ja wkurzyłam się na wagę, gdy kupiłam spodnie rozmiar 52kg, a waga na której mój mąż ustawiał badanie ilości wody wyswietloła mi ERROR, to było w 2006, co miesiąć miałam 2 kg więcej- zdiagnozowałam niedoczynność tarczycy, dokładnie mam chorobę Haschimoto, objawy m.in. przybieranie na wadze. teraz boję się że ta waga wróci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sialalalalaaaaa
wzrost wagi spowodowany napadami obżarstwa po bulimi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bede się odchudzać wg zasad diety plaż południa I faza: twaróg chudy, jajka gotowane, ryby w puszcze, mięso (lubię mieso) chude, moga być cude parówki cielęce, warzywa (oprócz buraczków i gotowanej marchwi- mają wysoki indeks glikemiczny) BEZ: owoców, alkoholu, jogurtów (i tak ich nie lubię), słodyczy, chleba. ziemniaków ale wypiję jeszcze dzisiaj piwo (uwielbiam je) i to jest to co mnie gubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sialala, to znaczny ten wzrost, naprawdę tak dużo jesz? Wypisz wszystko co zjadłaś i wypiłaś wczoraj, to pozwala uświadomić sobie w czym problem i co zmienić wupisz i pomoge ci co wyrzucic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sialalallalaaa
no wiesz..teraz staram sie nie jesc tak duzo, moja waka 63 utrzymuje sie od kilku miesiecy. Styczen-luty to były intensywne cwiczenia 2 jogurty dziennie i waga zeszła do 63;p potem kolo marca kwietnia rozstalam sie z chlopakiem, zaczelam wiecej czasu spedzac w domu i "zajadać problemy" ehhh wroce do tego 53 ! musze! miałam taka silna wole! a teraz...ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sialalallalaaa
mialo byc ze w okresie tych cwiczen i ntensywnego jedzenia waga zeszla do 53 ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że coraz więcej nas na topiku, więc (mam nadzieję!) większa motywacja ;);). też mam niedoczynność tarczycy ehh (a raczej przypuszczam. moja mama i jej siostry mają.. :O) kiedyś ważyłam 49kg i waga w miejscu stała a jadłam co chciałam. a teraz ? początkowa waga 63,5kg i powiedziałam stop!! no cholera, co jest ??? i się zaczęło.. obsesyjne liczenie kalorii, codzienne ważenie.. dopóki się 3mam to jest ok, a jak odpuszczę na 2tyg to już jakieś tam 3kg w górę :(:(. już mi się nudzą te jogurty i maślanki.. gdy widzę lodówkę to mam ochotę ja zjeść całą.. :O dziewczyny jaką dietę polecacie ?? muszę coś zmienić bo oszaleję. to już kolejny raz ta sama dieta i już chyba nie dam rady. znowu jem jogurt bo burczy mi w brzuchu.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey, już jestem, wszystko w normie, nie podjadam i czuję się wybornie:) witam nowe koleżanki, razem raźniej:D już nic jem od 15-stej choć jakaś kolacja by się pewnie przydała, ale nie jestem głodna, to póki co to nie jem,co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy 170 cm i 63 kg i tak jesteś super laska! u ciebie ważne tylko by utrzymać wagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
unnoticed, myślę, że do tego jogurtu możesz dojadać otręby, one poprawią perystaltykę jelit i nie będziesz od razu czuła głodu witaj lenka a o norweskiej ja poczytam, potrzeba mi trochę wiedzy, bo mi wyparowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×