Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Iskierka20

Odchudzanko...

Polecane posty

no właśnie, tak myślałam :):). heh idę się szykować bo jadę do rodziców na cmentarz . jak wrócę popołudniu/wieczorem to się odezwę ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ właśnie wstałam (do 23 sierpnia-lenistwo) postanowiłam rozpoczynam dietę norweską liczę na 9 kg dzisiaj start: 76,1 kg (nagusieńko- z półdługimi włosami) wypiłam kawę, idę do sklepu, oddam butelki po piwie (mam ich 16- nie ma komu wynosić- moje dzieci uważają, że się nie opłaca, a mąż że to wstyd), kupię warzywa i grejpfruty potem zjem tzw. lunch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jadę do rodziców na cmentarz " tak mi przykro 😭 a prawko super rzecz, nie napisze ile lat jeżdżę, ale to jest ptzrebna umiejętność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sieuda- a jednak norweska:) trzymam kciuki! Luiqendi - witamy:D kupiłam dobre mięso zaraz będę robić mielone, hurra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
unnoticed- wyrazy współczucia... kotlety wyszły pyszne, popijam kawusię 2 już dzisiaj (coś mnie ostatnio często głowa boli) i chyba się trochę prześpię. mam jeszcze zrobić kilka rzeczy w domu ale mogą poczekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiqendi witamy na pokładzie:) Ja dziś trochę później, niedawno wróciłam z zakupów bo coś trzeba jeść :P Ta nasza dieta to człowieka to ruiny doprowadzi kupiłam kawałek ryby, kraba, tuńczyka w puszcze,i parę innych rzeczy i szok, mam jedzenia na 4 dni a zapłaciłam tyle co normalnie by starczyło na tydzień:P A jak tam wy żyjecie dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też stwierdzam, że dietkowanie jest droższe od zwykłego jedzenia nie kupiłam selera naciowego, a wołowinę pani w sklepie mi odradziła, powiedziała że jest zbyt czerwona, pojde jutro zaraz pojade do Lidla, bo musze zrobic zakupy do domu np. masło ale schudnę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sieuda- ale późno to śniadanie:) ja już po obiedzie i odczuwam brak owocka czy warzywka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Mam na imie Magda i mam 19 lat , na diecie jestem od 1 maja 2010, z 70 kg doszlam do 57, w czoraj wrocilam z wakacji, bylam na mazurach miesiac i diete kij strzelil , miesiac jadlam normalnie jak by nigdy nic, bez wagi nie wiem jak wytrzymalam, balam sie powrotu ze dzien przed spac nie moglam myslalam ze z 10 kg przytylam, a tu szok, wazylam sie dzis i 58,5. Takze zaczynam od nowa od 58,5. Ja przerobilam juz troche diet , ale najbardziej mi odpowiada mż, no i wracam do starego systemu zdrowego jedzenia, nic tlusteo ani kalorycznego, slodyczy tez nie, biale pieczywo odpada no i napoje z wyjatkiem light. Mierzę 165cm i sadze ze 53kg u mnie wystarczy. Także 5,5 mam nadzieje ze do polowy wrzesnia zgubie. Jesli nie przeszkadza bede tu wpadac bo tak razem raźniej, udzielalam sie w innym watku wczesniej ale od mojego wyjazdu umarł. Buziaki i wytrwałosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem, jestem:) zajmuję się pracami domowymi żeby za bardzo o tym nie myśleć, w sobotę rano się zważę i zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
topic nie umrze, bo ja surfuje duzo na sieci, a 14 dni diety musze wytrzymac wiec bede zagladac ja jestem przed obiadem, czekam na meza i bedziemy jesc oni gołabki (sama robiłam- w poniedziałek) a ja jajka i surówke- kupiłam seler naciowy musze pozniej poszukac, co on w sobie ma pisalam, ze ja mam pozne godziny "urzedowania" witaj meegi, w twoim wieku tak dieta wystarczy, uwazaj tylko na te produkty light, zawierają aspartam, który w duzych ilosciach jest szkodliwy, przy twoim wzroscie to i tak jestes laska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bu...
od miesiąca na diecie, jem bardzo niewiele (głównie arbuzy, jabłka, sporadycznie kawałek kurczaka gotowanego - raz się złamałam i zjadłam jedną kanapkę z szynką, do tej pory sobie to wyrzucam), piję dużo wody, od 2 tygodni ćwiczę w sumie 4 godziny dziennie.... Żadnych efektów, a chcę 20 kilo zrzucić :( Buu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne.... bu.... nie bucz nie wiem, ale wprowadż jakies konkretne zasady :) i chcieć to móc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ja już też po obiado-kolacji: sałatka z paluszków krabowych,jajka na twardo i kurczak, Powiem wam że już dziś czuję się lepiej, nie mam zawrotów głowy, i od tych kilku dni gdy jestem na diecie mój charakterek trochę złagodniał i tak się już nie kłócę, normalnie jakieś czary:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krplo m. a ile teraz ważysz? to jak się bedziesz czuła zalezy z jakiej wagi startujesz, czyli jezeli np. z 90kg i ograniczysz tak jedzenie to sa zawroty głowy dłużej będą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jestem :) posprzątałam troszkę na cmentarzu i jestem zadowolona z siebie. ale w środku ogromny ból.. eh. zjadłam fileta z kurczaka i otręby owsiane z mlekiem :):).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropla- jak przeczytałam o tej sałatce z paluszkach krabowych to aż zgłodniałam... ślina mi cieknie:) bardzo lubię owoce morza, szczególnie krewetki, mniam:D póki co nie odczuwam żadnych niedogodności związanych z tą dietą, jest całkiem całkiem (no oby waga to potwierdziła). Bu- może masz jakieś problemy zdrowotne o których nie wiesz, bo po tym co piszesz to POWINNAŚ schudnąć! mi od zimy spadło 10 kg i tyle jeszcze przede mną ale ja nie ćwiczę, spaceruję tylko i jem w miarę normalnie. a może masz słabą przemianę materii? lecę z psem na spacer i potem się odezwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×