Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Iskierka20

Odchudzanko...

Polecane posty

łatwo się zapomina.... ale moze to tylko moj problem w czerwcu 2009 ważyłam 68 w styczniu 70,2- byłam załamana ta 7 z przodu i gzreszek do gzreszka i.... a.. obiecałam sobie, ze nie ptzytyje..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy któraś zaczyna ze mną walkę z kilosami?? Przede mną jakies 10 kg do zrzucenia, ale wątpię żeby się udało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helooł Panienki :) Jak zwykle spać nie mogę. 29-go zaczęłam mż z wagą 65,1 , dziś jest 63. Jem regularnie, 5 razy dzinnie. Odmawiam sobie slodyczy i tlustych rzeczy tez nie jem.:) jest super!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje kobietki :) ! 🖐️ na wadze 56,5 :D ! ahh :P od wczoraj spadło 0,5kg ;) ah te proteinki :P. za chwile idę ugotować fileciki :) i zjeść śniadanko. czy wam też na proteinowej tak spada ? nie wierzyłam, ze coś zleci, raczej liczyłam na zatrzymanie wagi ta dietka :P. miłego dnia ! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobrek wszystkim:) dziś 4 dzień dietki proteinowej. Od rana jestem w ruchu, pranie, tona prasowania itp. jeszcze nic nie jadłam, ale czaję się na jajka z białym serem:) i nie ważę się, poczekam do soboty rano, aż jestem ciekawa jak to będzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh :D ja się przyczaiłam - na fileta pieczonego w piekarniku :P za chwile wstawie pranie, posprzątam :) zrobię psu jeść i dopilnuję obiadku heh :P Lenka, ćwiczenia mamy gratis co ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madalenka91
Od wczoraj zaczęłam się odchudzać, ponieważ we wrześniu jadę nad morze.Mam taki plan,żeby codziennie zrzucić 0,1 kg. Zaczęłam mniej jeść,baaardzo ograniczyłam słodycze i nie jem po 18... Będe ćwiczyć przynajmniej 20 minut dziennie na orbitku i pić dużo wody i herbatek zielonych:).Do 20 września chciałabym ważyć chociaż 58 kg,a końcowym celem byłoby 50 kg,ale to zapewne daleko przyszłość. wzrost:160 waga:61,8kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
unnoticed- ja gdzieś czytałam, że prace domowe odchudzają i pomagają spalić zbędny tłuszcz, ale.... jeśli to prawda, to ja bym była chuda jak szczypior:D wczoraj jadłam makrelę to dziś sobie rybkę odpuszczę, kurczaka ugriluję:) teraz zajadam taka pastę jajeczno-serowo-jogurtową, super! i też muszę się zająć moją suką i wybiegać ją trochę:D a jakiego TY masz psiaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam amstaffa :D heh musze trochę czasu dzisiaj mu poświecić bo dawno tego nie robiłam eh. biedny siedzi sam :(. no wlasnie, to ja tez powinnam wygladac chociaz przecietnie :P..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja juz po sprzątaniu :P Po powrocie z wakacji dom byl taki zakurzony i brudny ze sprzatanie zajelo mi 2 dni, jutro ogrodek, zarosniety jak nie wiem co. Normalnie masakra. Wlasnie wcinalam musli z mleczkiem 0,5% ;) Sieuda, w sumie masz racje, musze sie powstrzymywać od grzeszkow bo nie schudne, dzis na wadze tyle samo czyli 58,5. Na obiadek mam klopsiki w sosie koperkowym i salatke grecka. Zjem dwa male i duzo salatki i mysle ze wiecej to moze gora jakies jabuszka. Czytalam o takiej diecie 14 dniowej czy cos. Nie pamietam jak tam dokladnie bylo, ale zeby owoce jesc co najwyzej do poludnia, takze potaram sie tego trzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, widzę że ktoś tu miał małego doła, ale mam nadzieję że to tylko przejściowe,wczoraj przez pół dnia robiłam przetwory na zimę, dziś tez pewnie to samo, robić się zbytnio nie chce ale jak sobie pomyśle że zimą zjem te rarytasy ze smakiem to od razu wraca motywacja:P Jestem przy śniadanku: dwa jajka usmażone z krabem i ogórkiem korniszonem:) a jak tam wy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ugotowalam piersi z kurczaka. myslicie ze rosół moge wypic ?? tak slicznie pachnie.. heh. pije wlasnie herbatke zielona i surfuje po necie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jajka i tak od zawsze lubiłam ale teraz to już wogule oszalałam na ich punkcie mogę jeść je przez cały dzień:P tylko trochę brat się dziwnie patrzy że ja na jajkach:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez lubie jaja :P heh już go wylałam, stwierdziłam że lepiej nie ryzykować :). na drugie śniadanie zjem jajecznice z cebulka, smazone bez tluszczu jaja i tylko troszke cebulki wrzucę dla lepszego smaku bo uwielbiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jajek nie znosze, na sama myśl mi mdło :P Bylam na diecie proteinowej, koszmar, ciagle białka, bialka, białka, ja pozniej juz na sama mysl o piersi z kurczaka mialam obrzydzenie, nie ma to tamto, ta dieta jest dla osob ktorym sie nudzi i maja mase wolnego czasu aby pichcic w kuchni dania bialkowe, kombinowac itd. Ja nie mam czasu i na szybko piersi mi zostawaly, ew. rybki. Niestety w 1 fazie shudlam 2 kg, a bylam na niej 3 dni, a potem przez 2 tygodnie nic nie schudlam i zle sie czulam, na mysl o jogurcie naturalnym bledłam, no i wlasnie wtedy zdecydowalam sie na mż. No i efekty uboczne tej diety mnie do tego przekonaly, np. problemy w wyproznianiem.. koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam sobie o Waszych dietach, proteinowa, norweska, plaż płd...i zastanawiam sie ile bym na takiej dala rade.... a co myslicie o mż, żadna nie stosuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta, wróg nr 1 na mojej diecie :D ! to co że ślicznie pachniał, ale jest blee :P. ide na papieroska (okropny nałóg ehh..) i do pieska na chwilę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejas:)🖐️ jestem właśnie po sniadaniu, wciełam sobie omleta z dżemem :P co prawda taki sobie mi wyszedł bo był prawie z samych białek :D co do wagi to póki co marnie mi to idzie.. no ale sama dobrze wiem dlaczego, teraz tylko kwestia żeby to naprawić :P co do rosołu na diecie proteinowej to yyyyy nie wiem jak wy ale ja go jadłam i to był produkt dozwolony nie wiem o co wam chodzi że go nie można jeść :D Boże ale mi się ćwiczyć nie chce... ale za 4 tyg wyjazd więc się muszę zmobilizować, dziewczyny weźcie mnie jakoś zmobilizujcie!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No domek już posprzątany, wszystkie zaległe rzeczy porobione to mam wreszcie chwilę dla siebie:) ja mam owczarka niemieckiego, która właśnie sobie w najlepsze śpi a ja zasuwam:D mam dziś coś problem z wypróżnieniem ale jak do wieczora nie minie to w ruch pójdzie lewatywa:D poza tym mam dość dobre samopoczucie choć nerwy się pomału zaczynają, ale to związane z nadciągającym okresem więc luzik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jem jogurcik naturalny duży z otrębami owsianymi :). heh. jednak na obiad bedzie jajeczniczka czyli tak o 14-15 :P. ide wstawić pranie, najwyższy czas żeby wziąć się za robotę :D. wszędzie syf jak cholera bo teściowa nie ma czasu sprzątać to muszę ją troszkę wyręczyć :P. heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich i miłych pomarańczowych 🖐️ dzisiaj jest mnie mniej, i to nawet pomimo iż zaczęłam @, na ogół wtedy waga stoi, ale wiadomo pierwsze dni jest najłatwiej :) jak dużo do czytania, no, no, no.... a czy możecie wziąć mojego psa na spacer???? moze nie z amstaffem , bo go zje... ale trzeba go znieść (IV pietro) i wnieść (15 lat)... ale waży tylko 4 kg.... rasa: mieszaniec (taki skundlony ratlerek).....??? -Malgosia: ja jestem drugi dzień na norweskiej i przydałby mi się ktoś z podobnymi problemami, byłoby miło 😍 Kropla Minerałów: podziwiam, że robisz przetwory, ja osttnie robiłam 11 lat temu, teraz nie robię, ale jakbym miała własne owoce i warzywa- to pewnie bym robiła 🌻 jakie robisz? unnoticed, mogłaś ten rosół zamrozić na lepsze czasy ;) ja dużó rzeczy mrożę; wczoraj zamroziłam gołąbki, a dzisiaj zamrożę bigos, który wczoraj gotowałam (ale nie posmakowałam czy jest dobrze przyprawiony- zrobię to po rozmrożeniu)- kiedyś, w zasadzie, chciałam wykorzystać kapustę i kabanosy, których nikt nie chciał jeść, wrzuciłam mięsko i jak będą niespodziewani goście- będzie jak znalazł latte-PROSZE- cwiczonko za mnie, jeden skłon za siebie, drugi za mnie.... lenka- a mozna tam pic herbatę figura i pur-eh? ja zawsze w dietach się nimi wspomagam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×