Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ...załamana...24....

Nie potrafię pogodzić się tym,że rodziłm naturalnie....:(:(:(:(

Polecane posty

Gość gość
mam dwie lekarki w rodzinie i obie zdecydowaly sie na cc na zyczenie. na owe cc namawiala je znajoma profesor ginekologii. myslicie, ze nietrzymanie moczu czy wypadajace narzady kobiecie dotycza tyko kobiet starszych? wystarczy wejsc tutaj na kafeterie na temat plastyka pochwy. wiekszosc kobiet w wieku od 20 do 40 lat i walsnie po porodach naturalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamasara wyobraz sobie ze dla niektorych osob sex jest bardzo wazny. Nie kazdy tak jak zapewne ty wyznaje zasade : kopulacja dla prokreacji! I stan pochwy odgrywa tu wazna role. Jesli kobieta chce cc to wedlug ciebie jest wyrodna matka? Bo nie jest meczennica? Bo mysli tez o sobie i swoim dalszym zyciu intymnym? Maz cie nie zdradzil przez tyle miesiecy abstynencji? Skad ta pewnosc? Chodzilas z nim krok w krok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy tu pieprzycie, co do wad cc jakoś nie ma na to dowodów i choćbyście się zesrały żadna z was nie jest w stanie wymienić konkretów poza takim np. "jasne że dla dziecka lepiej sn" Sama niedawno miałam cc, NA ŻYCZENIE i moje dziecko nie było odśluzowywane bo nie było takiej potrzeby, zakrzyczało pięknie w pierwszych sekundach życia zaś koleżanki z sali dziecko po porodzie SN było odśluzowywane i wciąż kaszlało z krwią, dlatego w drugiej dobie je ponownie odsysano, gdzie tu w praktyce miejsce na waszą logikę? PS co do wyglądu blizny w kroczu i na brzuchu, to przecież blizna na brzuc****est w linii włosów łonowych, a nie mam jakiegoś bujnego owłosienia. Majtki biodrówki spokojnie zakrywają nie wiem gdzie tu problem. Na plaży nie ma siły żeby to ktoś zobaczy. Chyba że nosicie te mini bikini co zakrywa wargi sromowe w najlepszym wypadku. Pierwsze dziecko rodziłam SN i po tym "metafizycznym" doświadczeniu nie brałam pod uwagę powtórki pod żadnym względem. Po kilku dniach wywoływania porodu owszem urodziłam zdrowe dziecko ale to co przeżyłam nadaje się do gazet, niestety wiem że taka jest norma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 13 22 gdzie miałaś cc na życzenie? Jak to załatwić? Proszę o poradę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cc nie ma wad? No prosze cię. Z zrosty których ja się nabawiłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasara
Gościu 13:20 żal mi Ciebie. Jesteś bardzo, bardzo dziecinna, to ze dla Ciebie seks jest najważniejszy w życiu i ze nie zaufalabys swojemu mężowi w chwili dłuższej abstynencji- to Twój problem. Gdybyś uważnie mnie czytała wiedzialabys, jaki jest mój stosunek do seksu. Ale Ty masz jak widać problemy z czytaniem, za to świetnie idzie Ci plucie jadem. Pierwsze po wipasniu w google http://parenting.pl/portal/powiklania-cesarskiego-ciecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a miesliscie rehabilitacje krocza? 6 tygodni odpowiednich cwiczen i bddzie lepije niz przed!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasara
Oczywiście ze seks jest ważny ale nie na tyle aby wymuszać niepotrzebne cesarki. Nie do cesarki przygotowuje się dziecko i nasze ciało przez 9 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko możesz wybrać się na operację ginekologiczną - ja miałam podobny problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamasara w którym momencie plulam jadem? Wyrazilam tylko swoje zdanie a to ze rozni sie od twojego nie oznacza ze plulam jadem. Mialam cesarke, nie na zyczenie a z koniecznosci i mialam rozwniez powiklania w postaci endometriozy. Nadal jednak uwazam ze cc to nic zlego. I jesli taki jest wybor kobiety to nalezy to uszanowac. I zapamietaj sobie na przyszlosc ze odmienne zdanie nie jest oznaka dziecinnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasara
14:12 Hm, nie bylas taka elokwentna gdy wkladalas w moje usta słowa, których nie wypowiedzialam -o moim stosunku do seksu i mam rodzących przez cc. Nie przypominam sobie abym nazwała którąś wyrodna matką. Obrazilas tez mojego męza, którego nie znasz. Dlatego uważam Cie za dziecko. Nie odnosisz się do tego co ktoś napisal , tylko wymyslasz dziwne prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamasara rozwin, prosze, ostatnie zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasara
14:23 >>>Nie kazdy tak jak zapewne ty wyznaje zasade : kopulacja dla prokreacji Nigdzie o tym nie pisalam, więcej, pisalam ze moje życie intymne wraca na dawne tory, sprzed ciąży. A wiec nie tylko prokreacja, moja droga. >>>Jesli kobieta chce cc to wedlug ciebie jest wyrodna matka? Bo nie jest meczennica? Bo mysli tez o sobie i swoim dalszym zyciu intymnym? Nikogo nie nazwalam męczennica ani wyrodna matką. Skrytykowalam dziewczyny które chcą cesarki bez poważnego powodu. Ja sama miałam cesarke nieplanowana z powodu powikłań. >>>Maz cie nie zdradzil przez tyle miesiecy abstynencji? Skad ta pewnosc? Chodzilas z nim krok w krok? Tu obrazilas mojego meza. Może Twój ma przysięgę małżeńska za nic, mój jest mi wierny. I nie muszę za nim chodzić zęby to wiedzieć. Tego tyczy ostatnie zdanie. Nie odnosisz się do tego co naprawdę pisalam ale sama wymyslasz sobie wygodne prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie spokój, durna rozmowa, to jest to samo co- karmienie piersią, karmienie mm, obiadki gotowe, obiadki domowe ble ble ble. Każda ma swoje doświadczenia, przemyślenia itp. Mnie nie interesuje jak rodzi inna kobieta, mam to gdzieś, nie interesuje mnie zdanie innych kobiet na wszystko powyżej łącznie z porodem. Ja rodziłam sn, bez znieczulenia, nie czuje się "lepszą" matką od tej rodzącej cesarką na życzenie. Zresztą drugie też zdecydowałabym się tak rodzić- wcześniej nie znałam bólu i szkoda mi było pieniędzy. z seksem u nas jak przedtem a może gorzej dla mnie bo mąż szybciej kończy, miałam wrażenie, że przed były mitingi a teraz to kilkusekundowiec, tamponów używam w rozmiarze mini albo normal. ale gdyby sie zdarzyło, że miałabym tak jak autorka od razu zdecydowałabym się na plastykę. nie oszukujmy się, że seks nie jest ważny. po co skazywać siebie i mężczyzne na takie sytuację...za dużo nacięli, źle pozszywali, masz indywidualne skłonności do słabego obkurczenia- szukaj pomocy u lekarza. Inaczej oboje będziecie sfrustrowani i nieszczęśliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna reklama. Nie łudź się, że ktoś uwierzy, że to wpis matki po porodach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz jest tyle dostepnych srodkow ktore moga naprawic szkody wyrzadzone po porodzie np. plastyka krocza http://www.euro-klinika.pl/ Warto sie zdecydowac na taki zabieg jesli porod wyniszczyl organizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem Cie doskonale ja miałam dokładnie to samo po porodzie dosłownie nic nie czułam a do tego miałam jeszcze rozciągnięte krocze. Zdecydowałam się na zabieg waginoplastyki teraz jestem prawie 3tyg po zabiegu i juz jestem bardzo zadowolona z efektu a będzie jeszcze lepiej. Także polecam każdej dziewczynie która ma jakiekolwiek wątpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również rodziłam naturalnie i po porodzie miałam tzw. zespół rozluźnienia pochwy. Powodowało to u mnie straszny dyskomfort i dlatego zdecydowałam się na zabieg rewitalizacji pochwy u doktora www.piotrromanczuk.pl. Dzięki temu polepszyła się jakość mojego życia i mam większą satysfakcję z pożycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaklamane matki polki i do tego WREDNE!!Autorka opisuje problem a tu babska z poczatku topicu o tym jak to po porodzie sn jest ciasniejsza i maz wejsc nie moze...nie widziala dupa slonca..albo ze 3m-ce to za malo i za rok pochwa sie skurczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie zalecenia były do porodu naturalnego, chodziłam do szkoły rodzenia, bo to pierworódka to niewiele się orientowałam, potem dziecko ułożyło się pośladkowo i ostatni miesiąc ciąży spędziłam na obserwacjach w szpitalu, gdzie 2 tygodnie przed porodem ułożone było główkowo. Poród nie problem, bo wszystko przebiegło bez komplikacji i szybko, tylko potem pojawił się problem z rozluźnieniem pochwy i zdecydowałam się na jej lifting. Tu wszystkiego się dowiecie http://www.mojaestetyka.pl/oferta/ginekologia-estetyczna/lifting-pochwy/. Zapewnili mi dobre wsparcie psychiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli miałaś pierwsze cc, to drugie mogłaś mieć z automatu, nie musialas za to płacić, ja chciałam odrazu druga cc i mam taki problem ze jestem za ciasna i też czuje dyskomfort, ale chociaz mąż zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możecie nie wierzyć, ale ja też po porodzie sn mam odczucie zbyt ciasnego zszycia (tak jak osoba pisząca wyżej). Nic miłego, nie wiem czy to się jakoś samo poukłada, na razie odczuwam dyskomfort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobnie jak ty takze b zaluje tego przekletego porodu sn.To jest tak ze inne babska chca zeby cierpiec tak jak one i wmawiaja ze porod sn jest cudny i dla kobiety i dziecka...cha cha cha Ciekawe czemu w moim miescie tezy corki ordynatoea mialy kazda po dwie cc:)Przykladow by mozna tu mnozyc. Ja nie mam tck jsk ty na szczescie ale mam dosc szerokie wejscie do pochwy.Maz jest obdarzoby przecietnie moze nawet mniej niz przecietnie i suma sumaru czuje go ale mogloby byc lepiej.Tampony mini mi nie wypadaja bo jak tu czytam ze nawet txmpony dziewczynom wypadaja to jest chyba wtedy zle..Pewnie wszystkie na moim miejscu pisza ze maja ciasna bo to forum jest rozbrdjajace z zaklamaniem:) To tak jxk czyram o super cialach a jsk jezdze nad morze od 10 lat tak moze widzialam z 10kobiet w sumie z ladnym cialem po porodzie a reszta ma slady po ciazy o kp cyckach nie wspominam bo od razu widac te cudne dkp matki polki z cycem do pasa albo flakami. Pisze dosadnie bo inaczej sie nie da. Gdybym miala az tak zle jak autorka to zbierxlabym na operacje bo konsekwencja porodu sn jest w pozniejszym wieku jest nietrzymxnie moczu.Nawet nie w pozniejszym bo czesto nawet mlode kobiety z tego powodu cierpua. I zebyscie nie szczekaly po tym porodzie sn moje dziecko bylo rok rehabilitowane i w ogole nie chce o tym kiszmarze pisac Dwie nastepne cogki z cc-zero uszkodzen.Cc jest o wigle b bezpieczniejsza dla dziecka.Nikt nie pusze i porazeniach mozgowych i innych strasznych konsekwencjach porodu sn.Po prostu sie na ten temat MILCZY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lxx

Miałam cc na życzenie i jestem zadowolona. Nie cofnęłaby nigdy swojej decyzji. Jestem cała i zdrowa razem z dzieckiem. Cieszę się dalej swoim ciałem tak jak przed ciąża. Mam cały ,, sprzęt „ i to jest tez bardzo ważne. Sama cesarka to jest luksus raz dwa i masz dzidzie przy sobie, zero bólu zero męczenia się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nbvgjjb

Śmieszy mnie to jak jedna kobieta mówi drugiej jak ma rodzić. Powinna być cesarka na życzenie. Naprawdę nie każda chce leżeć jak krowa przez kilka godzin i drżeć mordę w imię czego...? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×