Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agola

Szukam przyjaciół(ki),znajomych...Szczecin i okolice

Polecane posty

nowe czyste konto,w Szczecinie nie dzieje się nic ,moim zdaniem,nie znam dobrze tego miasta,jeśli się mylę wyprowadz mnie z błędu.Powiedz co ciekawego można tu robić?Spędziłam już niejedną sobotę w Galaxy(między innymi kino),najbliższy Aqua park w Gryfinie,nad morze jest blisko,często wyjeżdżam na weekend,ale w tym roku pech,bakterie w wodzie....czasami spacer po parku Kasprowicza i to wszystko:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam tu ludzi,stąd moja obecność na kaffe,myślałam,że poznam jakieś dziewczyny w podobnym wieku ze Szczecina lub okolic ale widzę,że ten pomysł nie wypalił...chyba nie znajdę tu bratniej duszy:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ważne że ja jestem:classic_cool:.A jak się nudzisz załóż sobie interesik:classic_cool:.Np. fabrykę sodu:classic_cool:.Można zrobić tanio a cene jest znacznie wyższa niż kodszt produkcji:classic_cool:.Ponad 20 razy:classic_cool:.Tj. liczyłem tylko substrat i prąd:O.Szczegóły zależą od skali przedsięwzięcia:O.Al;e jest jeszcze produkt uboczny który można sprzedać:classic_cool:.Poza tym też można tanio robić potas-cena sporo wyższa a koszt produkcji tylko nieco wyższy niż sodu:classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Agola, ja jestem ze Szczecina, i bardzo chętnie nawiążę nową znajomość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem z okolic
ucze sie w szczecinie i mam 24 lata....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macchiato,widzę,że szukasz dalej,nie zniechęcasz się:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cross,może jeszcze jesteś w okolicach mojego wieku(36)??:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, ja mam 34 lata więc jesteśmy w bardzo podobnym wieku i ja także uważam ze w Szczecinie się niewiele dzieje acz olwiek teraz są jeszcze noce filmowe na Zamku,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również jestem ze Szczecina. Mam 28 lat i będzie mi bardzo miło poznać ciepłych i życzliwych ludzi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam o mailu w celu kontaktu: turpizmfreuda@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również jestem ze Szczecina. Mam 28 lat i będzie mi bardzo miło poznać ciepłych i życzliwych ludzi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tissuess
A jak lubisz spędzać czas? Masz jakieś hobby, zainteresowania czy raczej szukasz kogoś na balety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tissuess
I gdzie chciałabyś pogadać - w necie czy w realu (nie mam na myśli sklepu :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że nastąpiło pospolite ruszenie :) Agola pewnie w skowronkach - tyle dziewczyn zareagowało na twój post. Ja niestety takiego szczęścia nie mam i mieć nie będę :[ No cóż, ale warto mieć nadzieję. Pozdrawiam serdecznie z Zakopca :) wszystkie szczecinianki i zaczepnego Maxa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie jestem cała w "skowronkach",to prawda,że dużo dziewczyn odpowiedziało na mój post,ale zwykle kończy się na wymianie kilku zdań i kontakt zanika:( Nie wierzę w zawieranie znajomości przez kafeterię,a może mam pecha po prostu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troszkę więcej optymizmu, napewno się znajdzie nie jedna chętna na nową znajomość :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Niestety podzielam opinie Agoli. Będąc na urlopie w Zakopcu jak już i po próbowałam nawiązać znajomości . dziewczyny oczywiście pisały i były chetne na spotkanie przy kawie. Gdy byłam już w drodze na to spotkanie pojawiał się sms "sorry coś mi wypadło". żadna nie miała odwagi nawet zadzwonić. To straszne. ja jestem zniesmaczona i nie ufna na maxa. Agola jak tam twój problem - wiesz jaki? dałas rade? Pozdrawiam te i tych którzy są w porządku i nie robią nikogo w balona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Max Zander vel Klaun, tak jak pisałam jesteśmy w podobnym wieku, ja ma 34 lata pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niepoprawna Romantyczka
W Szczecinie mieszkam 11 lat z przerwa. Maz, dwoje dzieci... Szukam "bratniej duszy" kolezanki w podobnym wieku co ja (38 ), mezatka z dzieckiem lub dziecmi, zebysmy mialy wspolne tematy, zebysmy mogly wyjsc do kina, na pogaduchy, a nawet z naszymi facetami wyskoczyc na wspolna kolacje, potanczyc, wakacje etc... Moje gg- 544 77 08, pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wykonam Rodzicom i Waszemu niemowlęciu w ramach reklamy 3 bezpłatne zdjęcia wysokiej jakości. Mogę też wykonać piękne zdjęcia „z brzuszkiem" w ciąży. Dojazd gratis na terenie Szczecina. Zarezerwuj termin: jmikosz@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzydziestoparo latka
Szukam kolezanki, moze z czasem przyjaciolki... moze takiej, ktora nie jest rodowita Szczecinianka, jak ja i czuje sie troche samotna. Najlepiej mezatka... ktora od czasu do czasu bedzie chciala wyskoczyc na pogaduchy itp ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzydziestoparolatka
spacja mi wskoczyla stad maly blad ;) ale poza tym ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×