Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agola

Szukam przyjaciół(ki),znajomych...Szczecin i okolice

Polecane posty

Czesć Trzydziestoparolatko. Ja chciałabym z Tobą pogadać, jeżeli tu zajrzysz napisz do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toczdropsa
Jestem tutaj całkowicie przypadkowo. Przeczytałam kilka postów i ogólnie strasznie wkurzyło mnie zdanie, że w Szczecinie nic się nie dzieje. Dzieje sie i to wiele, tylko jeśli siedzi się w domu i narzeka, to nic się nigdy nie zobaczy. Odbywa się tyle darmowych ipmrez sportowych (siatka, piłka nożna, sztuki walk, można się wybrać na tor kolarski), koncertów, spotkań kulturalnych w 13 muzach. Mamy Akademickie Centrum Kultury- co jakiś czas są tam wystawiane przedstawienia teatralne, a nawet i seanse kinowe, wiele imprez plenerowych. Wymieniłam, tylko to co darmowe i oczywiście nie wszystko. Od niedawna w Szczecinie organizowane są wszelkiej maści konwenty, oraz targi... Jeśli nie ma się zainteresowań i hobby, to wszystko będzie do luftu i będzie się narzekało, że same markety. A kto was zmusza do spędzania tam czasu. Swoją drogą ciekawe ile z was wie, że w tym mega nudnym Galaxy, w każdą środę są organizowane zawody w kręglę, a w piątki wieczory salsowe, pewnie nikt... Boże, jaki ten Szczecin jest straszny, nic tylko się pociąć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivaaajamala
w Szczecinie nic się nie dzieje... jak ktoś szuka rozrywki w galaxy albo w kaskadzie (nie byłam, więc nawet nie wiem czy coś tam jest :) ) to pewnie, ze nic się nie dzieje.. ale jak ostatnio na ostatnią chwilę szliśmy do teatru to miejsc nie było i weszliśmy tylko na jeden spektakl, w którym akurat miejsca się znalazły. Wejdź na echo szczecina (np) i sprawdź co się dzieje - no, chyba, że chcesz, żeby się działo u Ciebie w domu, co byś d... nie musiała z niego ruszać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam bi less do piss
Szczin535745483:-)SZUKAM KOLEZANEK NA MINETE ZE ZLOTYM DESZCZEM I MOKRE ZABAWY JESLI TYLKO CHCECIE:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukam przyjaciól i nowej pracy kawaler 38 lat ze szczecina wyzsze wykształcenie hexham@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×