Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kopiki

czy te rzeczy sa puszczaniem sie?

Polecane posty

Gość kopiki

Czy mozna potepiac takie rzeczy i nazwac je puszczaniem: A moze nie ma w tym zadnego problemu i sa one norma? 1)dosc intensywne pieszczoty z facetem na 3, 4 randce (ale bez seksu) 2)calowanie sie na imprezach z facetami (i na tym koniec) - paru w miesiacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''dosc intensywne pieszczoty z facetem na 3, 4 randce (ale bez seksu)'' Jesteś wręcz strasznie cnotliwa, twoje koleżanki już na pierwszej randce rozkładają nogi. ''calowanie sie na imprezach z facetami (i na tym koniec) - paru w miesiacu'' Oczywiście, że się dobrze prowadzisz, puszczalskie laski w ciągu miesiąca calują przynajmniej 70 mężczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopiki
pytam powaznie... i mam na mysli kobiete 20kiluletnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopiki
ok, jeden glos ze cnotliwa jeden ze puszczalska, ejszcze inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak , moim zdaniem jest ona puszczalska... Tym nardziej 20kilkuletnia, gdzie powinien już minąć jej okres kiedy chce się wyszumieć i przec całowanie na parkecie chcę zwrócić na siebie uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lekkoatleta
Jeszcze napisz, że Ty lub ten ktoś to dziewica :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co ta opinia niezależnego gremium, to Twoje odczucia są ważne, jeśli nie widzisz w takim zachowaniu niczego złego, to się baw i miej w doopie opinie innych...no chyba, że zależy Ci na opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopiki
tak ale ja mowie o studentce a nie o zonie ktorej zdarza sie na imprezie bawic z jakims facetem a potem sie z nim calowac uwazacie ze macanie po cyckach czy rece w majtklach na 3 randce ze swoim przyszlym facetem to puszczanie:D mi sioe to wszystko wydawalo za swiete, gdy czytalam temat o jakichs ludziach co szukaja seksu bez zobowiazan, i chca zrobic to z kazdym to wszyscy pisali ze to spoko, no problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko oczywiście jesteś w pełni normalna. Nie słuchaj tych zgredów. Teraz każdy każdemu wkłada ręce do majtek i nie ma w tym nic złego. Dotykać piersi też każda kobieta pozwala praktycznie obojętnie komu, więc luz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopiki
ale ja nie daje byle komu, tylko jak jest impreza i sie dobrze z kims bawie, tanczymy to czasem sie pocalujemy czy dotkniemy i tyle... a to po ilu randkach mozxna zdjac stanik (nie pytam o seks) , ktos mi powie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyajebał ci kto ciupaską
idź do spowiedzi grzeszysz strasznie :P kurwa ale ty masz problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie jakos lizanie z kims kogo malo znam nie daje nic przyjemnego. To jak sex z dziwka. Przy ludziach sypać dziwke bym sie troche krępował. ... Rob jak ci pasuje ale nie kazdy musi traktowac tego co robisz jak ty wiec licz sie ze ktos moze to nazwać puszczaniem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinnaś gdzieś najwcześniej po pół godzinie sciągać stanik bo inaczej wyjdziesz na puszczalską. To że się całujesz z kilkoma facetami w miesiącu jest jak najbardziej normalne, śmiało można napisac o tobie ze jesteś trudną sztuką do poderwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopiki
co za swiete towarzystwo:) no nie wiem ile wymieniam....nie robie tego sportowo, nie ide na ilosc...ale jak sie dobrze bawie to czasem sie zdarzy;..i fakt im jetsem starsza tym rzadziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy jakie pieszczoty
jak pchanie lap pod bielizne i sciaganie bielizny to puszczalska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko trochę głupio robisz ze na samym całowaniu się kończy, powinnaś jeszcze odciągnąć ejakulat. A tak samo całowanie to nudna impreza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopiki
gora z dwoma, ale sa miesiace ze z zadnym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy jakie pieszczoty
a jakie to pieszczoty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rece w majtkach
i palcowki na 3 randce to puszczanie sie. tak samo robienie wtedy facetowi dobrze reka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopiki
jak to jest ze gdy uwazam ze cos jest nieprzyzwoite typu chodzenie do lozka z kim popadnie, zdrada...to zawsze znajduje sie grupa ktora mi wmawia ze to nic takiego, i prawie wszyscy to robia, ze ludzie sa woli itd a jak pytam o takie pierdy to nagle wszyscy sa swieci:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula3634634633
hehe ja tm tez nie raz calowalam sie z jakims kolesiem na imprezie i nie uwazam sie za puszczalska ::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinnaś gdzieś najwcześniej po pół godzinie sciągać stanik bo inaczej wyjdziesz na puszczalską. to sie ubawilam:-D ja z tych rad nie skorzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopiki
piesczoty z facetem z ktorym sie spotykamy (nie z imprezy) typu dotykanie piersi, tylka ...nie wiedzie co to petting? kiedy juz wolno, powiedzcie mi:}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kopiki Przecież ty żyjesz jak zakonnica. Pewnie wszystkie koleżanki się z ciebie śmieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopiki
ok, calowanie sie na imprezie jest dziecinne, i robia to laski nastolatki do studentek (do 2, 3 roku)...potem faktycznie nie jest to niczym fajnym.....ale co, wyscie przez to nie przechodzili? ze to bylo najwieksza atrakcja imprezy, przelizac sie z kims?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×